Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość spostrzegawczyyyyy

schemat tematów na forum

Polecane posty

Gość Jak w tym starym dowcipie
"Mam 12 lat i ciągle jestem dziewicą. Czy mój ojciec jest pedałem?" Do forum pasuje jak ulał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do schematu
I jeszcze: "Przyjaźń pom. kobietą a mężczynzą" Mój chłopak ma przyjaciółkę... Odpowiedzi: - rzuć go, to szuja! - przez takie jak ty mamy teraz z moim przyajcielem mniej czasu dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ten Nieznajomy, który kupuje podarte szmaty na tony, bo mu ich żal. Nie lubię zboka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do schematu
Zapomnieliście o ustawicznym szukaniu dziewicy przez róznorodnych wiekowo panów na forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz na topie jest samobojstw
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A \" mam xxx lat , nigdy nie miałem dziewczyny, nigdy sie nie zakochałem itp\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hella good
A i jeszcze komentarze do linkow ze zdjeciami panienek z fotki.pl. Jakakolwiek dziewczyna na tym zdjeciu by nie była, to jest: -tipsiarą, dresiarą i odpuściara -jesli ma farbowane wlosy- sztuczna, tleniona blondzia -jesli ma duze usta- sztuczna, ma dziwkarski wyraz twarzy -oczy- kazda jedna pusta i tepa- wywnioskowane ze wzroku -jesli ma bluzke z dekoltem- dziwka, cycki wywala na wierzch, pewnie silikony ma, sztuczna -jesli jest opalona- sztuczna wysolariowana malpa -jesli jest szczupła- głupia chuda anorektyczka, oczywiscie sztuczna -jesli ma tipsy nie daj Boze z cyrkoniami- tepa, pusta wiesniara remizowo odpustowa sztuczna lala ITD... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A \" jutro dokonuję aborcji\" - tez było niezłe tyle, że chamska prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odeta, wróciłam tutaj, aby dodać o jutrzejszej aborcji. Szybsza byłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tra-lala
wzajemne bluzgi tych, co wyjechali z polski i tych co tuatj jeszcze sa albo zostali na zawsze :P kto lepszy?! kto ma więcej a kto mniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"mi sie dzis najbardziej podobał ten topik własnie z \"chamskim Pa!\" i tą kurtką!!!! kompletnie nie zrozumiałam autorki topiku...\" Potrafi go ktoś znaleźć? bo szukałam i kompletnie nie kojarze tytułu a z chęcią bym sie jeszcze raz posmiała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no_super
zajefajny topik :D az ,mnie brzuch rozbolal ze smiechu łoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no_super
+mnie najbardziej porazaja topiki o depilacji łona dokumentowane zdjeciami +topiki o cudnych metodach medycyny niekonwencjonalnej typu urynoterapia +cudne jest odrabianie lekcji z uczniami gimnazjow ;) jaka madra sie czuje :D +od jutra/ nowego roku/ wakacji zmieniam swoje zycie +mam pryszcza (opis dokladny) pomozcie +czy jak pofarbowalam wlosy rojasniaczem, a potem jeszcze farba blond, do tego jeszcze potem pasemka ciemniejsze to moge sobie zrobic henne? slyszalam ze odzywia +ile powinnam wazyc przy x cm, waze tyle czy jestem gruba +jaki macie obwod lydki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tra-lala
i jeszcze sylwestra - w co się ubieracie? jaki makijaż? jaki alkohol? jaki pomysł na spędzenie sylwestra w samotności lub w nieco większym gronie? znowu bede sama w tę noc! to już 25 sylwestra w samotnosci...poradzcie... zrozpaczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3378319 hehe znalazłam \"kurtkę \" a pamiętacie taki topik, który wszyscy podnosiliśmy, co koleś niby maile czytał swojej dziewczyny i ona o 15 czy o którejś miała wejsć na cafe i błagał aby on opadł żeby go nie zobaczyła ;) uśmiałam sie wtedy co niemiara z tego wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no_super
o pamietam ten topic z facetem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomeczy cie i przestanie
przede wszystkim drażnią powielane te same topiki. ten też już był. ale wszyscy lubicie powtórki, co? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Agusiak usmiałam się nieźle z tego topiku, nawiasem mówiąc tez go nie zrozumiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no_super
ten z facetem topic byl na ogolnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicho tam no ;) Nie marudź :) Uwielbiamy powtórki :P Podobno nic dwa razy sie nie zdarza a jednak... :) Zresztą tamten zniknął gdzieś w otchłani schematów tego forum ;) Odeta1. nie ma sprawy :) sama z chęcią drugi raz przeczytałam :) Muszę jeszcze znaleźć ten topik o tym kolesiu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ogólnym? :o Tam sie cokolwiek dogrzebać to mistrzostwo świata ale poszukam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście potrafiły nas również ubawić dwie - już żywe legendy tego forum - Piotruś, który wydymał pijaną małolatę będący przy tym święcie przekonany iż blona dziewicza działa jak prezerwatywa i Zocha ze swoją chroniczną grzybicą pochwy. Przyjemne, klasyczne prowokacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pamietam jeden temat, coś w stylu\" mój ukochany/facet/ma dziecko z inną\" a pisała go carolina 20 na uczuciowym. Ta carolina miała dziecko ze swoim facetem , a on w tym samym czsie spotykał sie z inną i jej tez dziecko zrobił.Panna tak kręciła i motała sie w swich kłamstwach, że wyglądało to swietnie. pamietacie ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×