Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość spostrzegawczyyyyy

schemat tematów na forum

Polecane posty

Gość jak suka nie da to pies nie...
..weźmie - kultowy tekst foruma hahaha czyli mój mąż jest niewinny - jak załatwić tą zdzirę kochankę- pomóżcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo.... ;-) jezdem goopi ... mam pierdolca ... w uchu kolczyk ... w doopie stoltza ... :classic_cool: ktoś też tak ma? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i do schematu
* no piszczcie coś! prosze! plis! help! hilfe! :P czemu nikt nie pisze? :D * i jeszcze -> up up :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i do schematu
* mam 19 LATEK - czy już jestem stara? czy może jeszcze młoda? a może w sam raz? już sama nie wiem co o tym myśleć? * jak po angielsku będzie "kocham cię"? :D * pomurzcie :P przetłumaczyć z angielskiego! "I like you" - co to znaczy, bo się zastanawiam :) * i odpowiedź na powyższe zgodnie ze schematem - kup sobie dziecko słownik ortograficzny z jęz. polskiego, a później się bierz za angielski :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 50 lat i nigdy
nie mialem dziewczyny :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Spierdzialam się mojemu ukochanemu prosto w twarz podczas robienia minety. Od pośpiesznie ubral się i uciekl. Teraz nie odzywa się od tygodnia. Czy mnie jeszcze kocha?\":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"ja wodnik on ryby czy taki związek ma szansę ??\" \"Mam 160 cm wzrostu a mój chłopak 198 , czy mam z nim zerwać ? \" \"Biorę tabletki anty, używamy prezerwatywy i globulek dopochwowych ale mimo to boję się, że jestem w ciąży\" :O rozwalają mnie takie tematy :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytaj ulotkę
Rodzimy w lipcu 2006 Rodzimy w sierpniu 2007 Mamusie lutówki itd itp aż do zerzygania :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he eee
"Jestem lekko puszysta (120 kg) mam urocze wałeczki tłuszczu na brzuchu, jestem bardzo madra i mam super charakter a nie moge znalezc faceta. Kazdy patrzy tylko na wyglad i prowadza sie z zasuszona anorektyczka, ktora jest glupia i pusta. Gdzie mam odnalesc ksiecia z bajki?" "Jestem biednym studentem, jestem brzydki a na dodatek nie mam pracy (pewnie dlatego ze jestem brzydki, a wszyscy patrza na wyglad). Wszystkie laski to materialistyczne suki, ktore oczekuja, ze niedosc ze je zapraszam na randke to jeszcze za nie zaplace. Poza tym wszystkie laski leca na kase. Wszystkie jestescie takie same."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytaj ulotkę
a i jeszcze takie : Kocham go ale on mnie chyba nie Zostawil mnie a ja czekam aż wróci Po 4 latach przestal przysylac mi smsy :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hella good
"Jaki jest facet-wodnik? Bo ja jestem koziorozec, a ten wodnik na mnie spojrzal i mysle ze jestesmy sobie przeznaczeni"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytaj ulotkę
hehe dobre to powyżej ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy zawsze lubicie być głaskan
przez waszych misiaxzkow??:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy a się je jeszcze uratować???!!!!!! Super spodnie, ale guzik odpada. Poradzcie co robić, bo jestem zrozpaczona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klub DZIEWCZYN mających okres
chyba się wpiszę!:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnieliście o najważniejszych: \"panowie, podobają wam się bardziej brunetki czy blondynki\" \"duże czy male piersi - co was bardzie kręci\":p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* schemat odpowiedzi na niektóre topiki dotyczące związków (nawet w przypadku, gdy problem jest się błahy) -> wiej kochana, uciekaj od niego, on nie jest ciebie wart, uciekaj jak najdalej! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrozpaczona -mam w udzie 55 cm czy to dużo czy mało? Odezwa do Polek GOLCIE DOKŁADNIE CIPKI! - to były te najświeższe ,które mną wstrząsnęły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o właśnie -> błaganie i rozpacz :D * BŁAGAM o pomoc, jestem zrozpaczona, bo nie wiem co oznacza sen o gwiazdach/ psie/ ciąży/ czajniku... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie czy podoba wam sie ...torebka ,kurtka ,bluzka itd...? Odpowiedzi: wieśniacka ,beznadziejna ,moja babka takie nosi do obory! Zakładają klub dziewczyn ,które mają na sylwestra okres,klub ważacych 100 kg ,klub wazących 50 kg ,które chcą schudnąć jeszcze 10 kg. Stowarzyszenie zdradzanych i zdradzajacych. Podstępne sposoby zdradzanych zon,bezwstdne kochanki. No i klub BIAłYCH KOZACZKoW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super topik
czytam i pękam ze śmiechu. Dajcie coś jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kochałam się pierwszy raz w zyciu bez zabezpieczenia - czy moge zajśc w ciążę? Bo słyszałam, że nie?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Było coś takiego \" kochanki to k..rwy, nic ich nie usprawiedliwia\" a to że mężulek lubi skoki w bok to nic, jemu trzeba wybaczyć, bo on jest święty i to tylko wina kochanki, tej wrednej k..rwy!!!!!!!!! Ten temat mnie poprostu zwalił z nóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×