Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszkka79

Zrzuce 13 kilo.....

Polecane posty

Cześć dziewczyny🖐️ Wczoraj troszke poszalałam kulinarnie tak to jest w weekendy ,ale bynajmiej cwiczyłam troche spaliłam nadprogramowychh kalorii:-) Dziewczyny ten ogólny doł to przez pogode tak szaro i ponuro że wszystkiego sie odechciewa,ale głowa do góry musi być dobrze:-) Olaaa zrozum mame ona po prostu bardzo marwi sie o ciebie i napewno chce dla ciebie jak najlepiej.Piwem sie nie przejmuj ,ja wypiłam wczoraj trzy i sie nie przejmuje.U mnie piwo nie wzmaga apetytu wręcz odwrotnie jak wypije to jeść mi sie calkowicie odechciewa:-).Super że masz centymetr wiecej-a nie mówiłam??? i faktycznie bede tu najnższa:-O tequilka w małżeństwie bywa róznie ...nie znam twojej sytuacji może ci się jeszcze ułozy,ale ty wiesz najlepiej co zrobić byś była szczęśliwa:-) goge ja nie mieszkam z mamą ale sama gotuje pyszności którym pózniej nie potafie sie oprzeć wiec sama sie dobijam:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad_21
a ja mam dzis najwiekszego lenia na swiecie, i glupio mi cwiczyc, bo jest chlopaki siostry w domu, ale co tam! kurcze, ide czerwonej herbatki sie napic i do roboty, zamkne sie w pokoju i tyle! (a swoja droga, jak bym napisala wam, co wczoraj zjadlam, to u mnie slyszalabym Wasz smiech! załóze sie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ad!! :) No dalej!! :) Wszyscy się muszą wyspowiadać :P Ja dzisiaj też mam jakiś taki dziwny humorek... A jeszcze ojciec dzwonił,. że chce się ze mną widzieć... Po 5 miesiącach sobie o mnie przypomniał... Zaprosiła na obiad... :/ Nic nie zjadłam, ale jak zwykle zrobił awanture... W całej restauracji było go słychać... :/ Powiedziałam, że nie chce już nigdy więcej go widzieć... :) Mam nadzieję, że tym razem da nam wszystkim trochę spokoju... :/ A dzisiaj z okazji niedzieli też zaszalałam... Rano poleciałam zaraz po jogurt bo myślałam, że nie wytrzymam... :P Zjadłam 4 łyżki+ 2 muesli+ 1 otrębów. Na obiadek mama zrobiła mi pyszne kotleciki sojowe :) Zjadłam prawie poł takiego średniej wielkości i do tego taką kostkę 3 na 3 cm białego chudego sera i wafelka ryzowego :) Więc obiadek z mnóstwem białka, bo mięśnie mnie trochę bolą :P Aaa... Teraz przed TV Schrupałam chyba z 10 plasterków banana krojonego, suszonego :) Baaaajka!! :) Ale na coś takiego pozwalam sobie tylko raz w tygodniu!! :P Dziewczynki.... Głowa do góry!! :* Aaa.... Ehh.... Ja zwykle nie wytrzymałam i weszłam dzisiaj na wagę... Po tym piwsku.... (ale ma strasznie dużo kcal...) I... 58kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad_21
no dobra, ale padniecie, ja nie zartuje! (a dzis jeszcze przede mna cwiczenia i masazyk) Ale wy stwierdzicie, ze to napady kompulsywne.sieeeet, no dobra, no wiec tak: (jestescie paskudne, ze kazecie mi to robic chlip chlip): 06.01 10.00 musli+mleko 12.10 danio waniliowe 14.00 musli + mleko (pol miseczki) 14.50 czekoladka Merci 15.25 musli+mleko i juz bym nie jadla, a potem pojechalam do chlopaka i sie zaczelo dalej!!!!!!!! 15.50 2 wafelki 22.00 frytki+sałatka (3 gryzy hamburgera) 23.50 lody waniliowe (McDonald te w wafelku z sokiem truskawk) to powinna byc porcja na dwa dni, wiieeeeem Chlip chlip Czekam na zbiorowy lincz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ad_21 - nie martw się napewno będzie lepiej;-) Każdy ma chwilę słabości ;-) A jak dzisiaj poćwiczysz to wszystko to spalisz;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) az wstyd mi tutaj zagladac, bo jakos trzymanie sie diety zupelnie mi nie idzie:( nawet nie bede spowiadala sie co zezarlam dzisiaj, zeby niepotrzebnie n ie pobudzac waszego apetytu, bo jak widze, oschudzanie wychodzi Wam fantastycznie:D GRATULUJE! i chyle czoła:D na dodatek okres mi sie spoznia i czuje sie jak nadmuchana:( i jem za troje:( zastanawiam sie nawet czy przez jakis pierwszy tydzien nie jesc tabletek zmniejszajacych laknienie.... hmmm nigdy tego nie uzywalam co Wy o tym sadzicie? zdrowe to ili niet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad_21
ja juz po cwiczonkach (dzis 850, byloby wiecej, ale musialam wyjsc z psem i teraz czuje zmecznie) a z wczorajszego dnia zapomnialam dodac jeszcze golabka o 15.25 Dzis juz bez tych szalenst bo PRZECIEZ JUTRO WAZENIE :D :D Mianowicie: 13.00 3 kanapki (schulstad ze slonecznikiem+ser+dzem) 14.00 musli+mleko 15.30 flaczki Bedzie pewnie jeszcze kolacyjka, ale juz sie opamietalam i nie powtorzylam wczorajszej masakry. Anelcia, nie musi Ci byc wstyd ze nie trzymasz sie dietki. Nam tez to sie nie raz zdarzyło. Poza tym ja juz dwa razy przyznawalam sie do big obzarstwa jak prosiaczek, a sie przyznasz, to potem predzej zrezygnujesz z wiekszego jedzonka, wiedzac, ze trzeba bedzie sie nam "pochwalic" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ad - jedyne co moge napisac, zeby nieco zmazac winy po tym ozarstwie, to to , ze robie brzuszki :D i przeprosilam sie z bieżnią :D na razie jeszcze malymi kroczkami t robie, bo kondycja nie ta... ale przy wspolnym dopingu wszystkie polubimy cwiczenia:) tym bardziej, ze po pewnym czasie, po cwiczeniach fizycznych mozg produkuje cos tam, co powoduje, ze jest nam dobrze:) dlatego cwiczenia uzalezniaja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki znowu pisze do Was:) Ja nadal mam kiepski humorek choc wiecie co slucham sobie takiej jednej piosenki i tak mi sie goraco robi i czuej ze nabieram sily na wszystko!!!Juz niedlugo bede oddychac pelna para!!! a teraz biore kolejna szklanke wody i porobie brzuszki :) buziaczki dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się dzisiaj wyjątkowo nie chce ćwiczyć....osz kurde...jak sie do czegos zmuszę to będzie istny cud... No ale jutro mam w szkole 2 godziny wf-u i 1,5 h aerobiku więc nie jest żle.... Teraz wcinam otręby... Też sobie dzisiaj troszke podjadłam tj. śniadanie : miseczka otrębów + sucha bułka Potem na obiad nieco gorzej bo łyżka stołowa buraczków 2 paluszki rybne (smażone;( ) i 5 ziemniaczków 0 17.00 sucha bułka Teraz otręby oj oj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad_21
to "coś tam" to endorfiny, nazywany hormonem szczescia, organizm wytwarza go podczas uprawiania seksu, jedzenia slodyczy lub... właśnie ćwiczeń fizycznych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ad no ładnie..ale nie przebiło to całej tuby mleczka🌻 anielcia-a masz jakies sprawdzone tabletki na zmiejszenie apetytu??? ja już pytałam dziewczyn-nic nie napisały:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ad - no wlasnie:) ale u mnie nieiwele tego sie wydziela... ;) nie jem czekolady... cwiczyc dopiero zaczynam... a i seksu brak ;( kurcze, jak niewiele mam przyjemnosci ;) Mela - nie bralam nigdy takich tabletek, dlatego zapytalam:( zaczelam czytac na innych topikach. z tego co widze, to najskuteczniejsze sa meridia i adipex. Ale chyba nie bede stosowala ich. Przynajmniej na razie. Ciezko mi skurczyc zoladek, bo ciagle mam wilczy apetyt, ale zaczekam. Wole zmienic nawyki zywieniowe i pocwiczyc, niz wspomagas sie takimi srodkami. Chociaz wiem, ze bedzie mi ciezko:( Kurcze, jak to sie dzieje, ze im wiecej czytam o odchudzaniu, tym wieksza mam chec na jedzenie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja zjadłam.... -serek wiejski z kromka chleba -2 kromki chleba z serkiem dopionym -2 kromki chleba z serem zoltym, szynka i pomidorkiem. tyle... i wypiłam 0.5 l pepsiaka... lipa. ale zaopatrzylam sie w płatki, jogurty naturalne to jutro bedzie lepiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś zakupiłam otreby-nigdy tego nie jadłam wiec napiszcie mi jak to jeść z mlekiem? ciepłym czy może być zimne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad_21
tequilka, za malo jak na dzis. ale rozumiem, hihi wszystkie cos czuje szykujemy sie na jutrzejsze wazenie. ja juz dzis na pewno nic nie zjem, choc by mialo mnie skrecac, (u mnie jest tak, ze najwiekszy apetyt mam wieczorem a po 22 to juz nad soba nie panuje) Ale chocbym miala pelzac po dywanie i wyc jak wilkołak to juz nic dzis nie zjem. A zeby to lepiej przetrwac, to zrobie sobie siekiere z czerwonej herbary. Menu na dzis: 13.00 3 kanapki 14.00 musli+mleko 15.30 flaczki 19.20 5 pierogow, ciasto (biszkoptowe z galaretka-a wiec dosc lekkie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otreby je sie z mlekiem albo ja np jem z jogurtem albo maslanka z owocami te zmozna z czym chcesz nawet kotlety mozna w tym taczac zamiast w bulce tartej :) co do tabletek na odchudzanie to stosowalm wiele zadne nie pomogly bo i tak chcialo mis ie jesc moze Ananas byl tylko ok bralam go pzred jedzeniem a potem jak chcialm zjesc to moglam ale malo bo juz mailam wypelniony zoladek wiec mzoesz sprobowac tego. Choc osobiscie polecam Yasmine o ile oczywsicie ktoras z was potzrebuje brac hormony... teraz biore 4 opakowanie i serio czuej ze nie chec mi sie jesc a moja koelzanka schudla po nich tez sama nie wie kiedy z 10 kg czy nawet wiecej Tych innych tabletek o narkotycznym dzialaniu nie polecam uzalezniaja i po co sobie szkodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad_21
Otręby dokłada sie do potrawy na samymy koncu (tzn nie gotuje sie ich) Mozesz jesc je z mlekiem, ale nie bedzie to rewelacyjnie smakowalo, lepiej z mlekiem+musli, mozna je dodawac do absolutnie wszystkiego jogurt, kefir, sałatki, surówki, zupy, nawet pod kanapke, jest bardzo dobry. (ja wole jogurt z otrebami niz bez) A moj piesek to codziennie dostaje bycza porcje otrebow do miski z jedzonkiem, i on to woli z tymi otrebami niz bez :) Innym dziewczynom tez polecam, to sam blonnik, wszystko szybko przechodzi, a Ty Myszka jak masz takie problemy to szczegolnie sie powinnas w niego zaopatrzyc, a Tobie to tez polecam mielone siemie lniane, jest swietne na problemy z układem trawiennym a nei jest takie obzydliwe, jak ziarna, z ktorych robia sie gluty. (pijesz szklane codziennie rano z lyzeczka tego siemienia-nie gotujesz, tylko rozpuszczasz w tej wodzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad_21
jak to? Yasmine to tabletki antykoncepcyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak anykoncepcyjne poza standardowym dzialaniem maja jeszcze dodatkowe tzn. polepszenie cery, wlosow paznokci a do tego nie zatrzymuja wody w organizmie wiec sie nie tyje od nich. moze na poczatku stosowanie nie bylam zachwycona akle teraz szczerze powiem ze serio czuje ze zaczynaja dzialac ale nie mow hop poki nie przeskoczysz ps. oczywiscie nie bralabym ich tylko z tych wzgledow bo nie ma sensu sie truc ale akurat skoro mzoan polaczyc dwa dzialania to czemu nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad_21
ale z tego co wiem, to nie mozna przeciez ot tak wybrac sobie tabletek, (ja sie przymierzam bo jeszcze nie biore). w kazdym razie po zbadaniu hormonow okaze sie co mi poleci. Ja w sumie chcialabym takie po ktorych piersi rosna (ale jeszcze to przemysle, bo jak przestane brac to opadna, a skora pozostanie.....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ich od tak nie biore ...ale jak cos polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja brałam kiedys hormonet... po 1.5 m-cu zgrubłam 5 kg!!!! to byla tragedia. teraz cilest ale mam problemy z żołądkiem-albo to nerwica. kto wie... o otrebach jutro pogadam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad_21
jak to tragedia? chyba sie cieszylas, ze schudłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki:D Powiem wam ze jestem zmeczona....zmeczona nic nie robieniem..:( Doslownie oklaplam calkiem z sil po takim siedzeniu w domu i to wlasnie dlatego nie lubie niedzieli... Dzien minal na leniuchowaniu i w sumie jednym krotkim spacerku,nie dalabym rady nie wyjsc wogole z domu ale moj maz jest chory i ,marudny wiec spacer byl tylko do apteki i z powrotem:( Co do tabletek to jako pierwsze uzywalam hormonet i po nich mialam straszny apetyt wiec przytylo mi sie troche,potem mercilon-po nich czulam sie dobrze ale mialam inne problemy bo byly dla mnie za slabe no i teraz od paru m-cy mam plastry evra...Niby w porzadku ale tak szczerze to chyba wole pigulki mimo ze musisz je brac codziennie..Skora pod plastrami swedzi i drazni mnie to okropnie a pozatym latem odpadaja przy moim moczeniu sie w wodzie... Takze osobiscie nie polecam-mowie to tak na wszelki wypadek gdyby polecil wam je lekarz.. Ad_a powiedz mi cos wiecej ...Slyszalam wlasnie ze siemie jest bardzo zdrowe ale nie wiem gdzie ja bym je tu mogla kupic:( i wogole jak to wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za informacje o otrebach🌻 i czekam co napisze tequilka Jutro rano wypije szklanke mleka z otrbami na pobe Tabletek anty nie stosuje ,nie mam nadwagi wiec meridia i podobne odpadaja myslalam o czyms ziolowym nieszkodliwym dla organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mela ja tez nie bardzo sie znam bo nigdy niczym sie nie wspomagalam oprocz chromu i kilocal.... Chrom wg mnie hamuje troche ochote na slodycze a cala reszta to kit;) Bezsensowne wydawanie pieniedzy...Uwazam ze rzeczywiscie jak ktos ma duza nadwage to moze sprobowac meridii lub czegos w tym stylu ale to nie dla nas dziewczyny...Zreszta jakis delikatny ziolowy wszpomagacz mona zakupic,nawet jak nie bedzie oszalamiajacych efektow to dziala chociaz na psychike ale nic wiecej... Ja tak mysle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mela chyba wiesz o czym mowie..:) Facet z goraczka jest gorszy niz cokolwiek hihi.. Moj nawet mi powiedzial ze wogole sie nim nie zajmuje i nie zwracam na niego uwago jak on jest umierajacy;)-dobre sobie...:D Caly dzien kolo niego skakalam..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×