Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszkka79

Zrzuce 13 kilo.....

Polecane posty

jakpostanowilam zalozyc topik to mialam nadzieje ze nie zniknie tak jak wiekszosc,i bez wzgledu na efekty wszyscy beda dazyc wspolnie do zamierzonego celu...do samego konca:) Dlatego jak tylko mam chwilke staram sie zagladac i strasznie sie ciesze ze wy robicie to samo:D Przykro mi z ta salsa Anielcia:(Tez myslalam ze bedziesz zadowolona.. Ale zostaje ci jeszcze basen!!Nie zapominaj o tym:)to prawda ze ja kocham plywac i dlatego zawsze w lato wygladam dobrze a zima tyje,a dla basenu blisko bylabym nawet w stanie sie przeprowadzic z tym ze moj maz nie jest taki chetny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec mamy 3 piatki i dwa poniedzialki jak narazie bo widze ze margolce pasuje i jedno i drugie:) Poczekamy jeszcze troche i zobaczymy co mysli reszta dziewczyn:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad_21
nie wiem jak to jest, ale to jakas paranoja. Im bardziej zabraniam sobie podjadania tym wiekszy mam apetyy, mam juz taki drugi dzien od 27.12 niepohamowanego obzarstwa. co sie ze mna dzieje!!! oto jadlospis osoby, ktora chce zrzucic kilogramy: 11.15- 4 kanapki_pelnoziarniste kromki, bialy serek) 12.05- 5gumisiow 12.30- 10 gumisiow 15.30- kanapka 15.55- plaster pasztetu To jest tragiczne!! zjem jeszcze 2 gołąbki na kolacje i koniec!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad_21
ej! ale kochane, dzis to juz sie i tak nie mozemy wazyc, bo przeciez nalezy wazyc sie rano, a z pelnymi brzuchami to zadne wazenie. Ja teraz zrzucam ta mase zarełka, którą zjadłam i zabieram sie do ostrych cwiczen!! papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goge
hej dziewczeta! Mnei tam w sumie obojetne kiedy ale chyba lepszy bylby pon bo wtedy jakos tak zaczyna sie nowy tydzien wiec i wszystko od nowa, choc z drugeij strony w weekend rzeczywiscie wiecej sie je wiec sama niew iem... co do okrecania sie folia to owszem najlepiej kupic sobie jakis krem na cellult czy odchudzajacy obojetne ja sie akurat smaruje Roll-on Garniera bo dostalam w prezencie i on ma jeszcze takie dzialanie chlodzace wiec wrazenia sa super... Potem do was jeszcze zajrze i poczytam doklanie co tutaj pisaleyscie boi narazie nie mam czasu P.S. nie wytrzymalam i stanelam rano na wage i... 69 kg HURA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goge-gratuluje:D eh....to sa najpiekniejsze momenty.... Dzis nie bedziemy sie wazyc ale w sumie kazda z nas podawala swoja wage wczoraj albo dzisiaj wiec tabelke mozna zrobic na tej podstawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey !! :) chyba uzależniłam sie od netu :P bo dopiero wpadłam do domu i już musiałam przeczytać co tam nawypisywałyście :P hehe Ad... Ja tez mam takie dni..... :( Ale... Nie zjadłaś przeciez tak baaardzo dużo.... Nie łam się czasami!! :* :) Ja... Zjadłam prawie całe małe jajko i 1 wasę żytnią na śniadanie... Ja to zwykle w piatki po szkole - byliśmy całą ekipą na kebabach, ale ja... Zjadłam 50g surówki z czerwonej kapusty z pieprzem kolorowym :) I do tego woda mineralna- a nie pepsi jak pozostali :D Co do owoców - nie wyobrażam sobie ich odstawienia!! Mięso... Odstawiłam z dnia na dzień... Ziemniaki - też... Makaron - od razu... Ale owoce?! O nieeeeee!! :) I właśnie chyba dzisiaj na kolacyjkę zjem sobie kawałek grejpfruta :) Herbata- ja pije ogromne ilości! Pominmo pozorów ma niecałe 5 kcal ale to są takie kalorie, które spalamy w momencie! Zwyka czarna herbata podobno szkodzi na wątrobę i cerę... Więc lepiej zaopatrzyć się w zieloną- oczyszcza, albo czerwoną- zmniejsza apetyt.... :) heh... Pogrzebałam troche w necie :P :P :P Aaa.... No i jestem za ważeniem w poniedziałki! Dzisiaj - nie wejdę na wagę, bo po 1: jest już po 16- wiadomo, że ważyć trzeba się rano i na czczo, po 2:wypiłam już 2 szkl. herbaty i 1 l wody a jeszcze nie byłam siusiu :P - mój pęcherz musi być wielki :D :D :D, po 3:ważyłam się przedwczoraj wieczorem... :( A po 4: tak jak już ktoś pisał - ważenie po weekendzie jest oki - bo mamy więcej czasu na ćwiczenia a poniedziałkowe ważenia zmotywuje nas do tego, żeby odmówić sobie obżarstwa przez tą sobote i niedziele! :) Ale... Jak głosowanie to głosowanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zjadłam 3 paszteciki i kawałek makreli... a gardło boli nadal na kolacje wypije kubek mleka cieplutkiego z masłem, miodem i czosnkiem, łyknę polopirynę i witaminy, jutro powinno być lepiej no i dieta oczywiście ( ta dzisiejsza załamka prędko się nie powtórzy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe,w porzadku dziewczyny:) Widze ze mniej wiecej kazdy sie wypowiedzial wiec zostaje na poniedzialku:P dla mnie oki:) Wiec w poniedzialek kazda powie ile ile ubylo/bo zakladam ze ubedzie/i wieczorkiem tabelka.... Ja tez cos przekasze bo narobilyscie mi apetytu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Tylko nie za dużo!! :P heh... Mam nadzieję, że ubędzie... :) :P :D Nareszcie weekendziek... Jutro urodziny mojej przyjaciółki i impreza... Ale powiedziala, że specjalnie dla mnie zrobi bardzo lekką sałatkę :) hehe... Kochana Kinia!! :* Aha... Mój cel to jednak 50 kg... Bo nawet jak schudnę tylko te 6,5... to i tak będę miała za dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad_21
no oki, ja wzielam sie do cwiczonek i spalam tez przepyszny pasztet, bylam tez u mamy( ma sklep ze zdrowa zywnoscia) i zaopatrzylam sie z czerwona herbatke :) A wiecie! ja to sie ciesze z tym pon, bo to sprawi, ze bedziemy zmotywowane do aktyuwnego spedzania czasu w weekendy, a nie w foteliku ze swiadomoscia ze jeszze tydz do wazenia. a tak to predzej sie zdobede na wypad na torwar na lyzwy i na tego typu spedzanie czasu. No oki. ja tu gadu gadu, a na bioderkach pasztecik sie odkłada. Pędzę do cwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zjadlam 3 paroweczki z indyka:( No ale potem jeszcze zjem jakas lekka salatke i koniec na dzisiaj:P Przestalam tez liczyc kalorie wiecie?Mysle ze tak bedzie lepiej bo ograniczam co niepotrzebne a przynajmniej nie popadne w obsesje:) W takim razie w poniedzialek jak tylko bedziecie mogly dorwac sie do netu to meldujcie co i jak a wieczorem wszystko zostanie skrupulatnie zapisane:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co jeszcze znalazłam..... :P #28 Pij zieloną herbatę, podobno pozwala na spalenie dodatkowych 110 kcal. :D Ale czy to możliwe??!! Niby dlaczego :P heh.... A jak się robi buliony warzywne? Po prostu to jest taka woda bez warzyw które były w niej gotowane? Bo podobno taki bulion jest bardzo sycący... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do bulionu warzywnego wrzucam marchewke,seler ,cebule i troche pietruszki plus kostka rosolowa oczywiscie..Mozna dodac krople oliwy z oliwek to jest bardziej smaczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie sie podziewacie?:) Ja musze uciekac ale zajrze do was poznym wieczorkiem dziewczyny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad_21
ja juz chyba wyrównalam bilans energetyczny, cwiczn 750 (bedzie pewnie jeszcze wiecej) poki co dluzej cwiczyc nie moglam bo miesnie byly zbyt zmeczone. A potem poszlam na zwykly spacerek z pieskiem, a ten diabel zaciagnął mnie do parku i jak szalona biegalam za nim i za jego patykiem do momentu, az padł (a ja w sumie razem z nim) Nie ma to jak mobilizacja zewsząd :D :D :D A teraz sącze esencje czerwonej herbaty (jak ją pije to az mnie wykreca na twarzy). I tym sposobem zagluszyłam wyrzuty sumienia po tych gumisiach i kanapkach!!!!!! Powinnam zaczac sie uczyc na kolokwia ale o niczym innym nie mysle jak o tym zeby zrobic jeszcze z 200 brzuszkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345małga
dołanczam sie ważę 66/67 wzrost 168

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad_21
a witam serdecznie małga, to podaj od razu jeszcze ile schudlas (jesli cos juz straciłas) i wage docelowa to cie myszka dołączy do tabelki! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,, Mam 27 lat / 175cm/i waze 68,5 kg... kochana z medycznego p-ty widzenia to ty masz niedowage,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad_21
ja to przede wszystkim cwiczonka i cwiczonka i cwiczonka bez ograniczen z jedzeniem (a dlaczego to tryliardowy raz nie powtarzam bo dziewczyny krzywde jeszcze mi zrobia jak bede ciagle o tym jednym tyle trzeszczec :/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad_21
dominikana, a o co chodzi z medycznym p i kto ma niedowage? no przeciez nie małga. tak najogolniej jak sie da, to nalezy wazyc wzrost-110 (pomijajac juz budowe ciala itd) no to jaka tu niedowaga ja mam 170cm waze 64 i mam duuzo ciala za duzo, a mam bardzo meska budowe ciala i bardzo grube i baardzo ciezkie kosci. O kim Ty pisalas z ta niedowaga????????????????? Tu mamy raczej odwrotnie (niestety).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad_21
nie powiedzialabym ze 23,5 BMI to niedowaga, ja mam 22.3 i mam zaaa duzo duuuzo za duzo, jak tu mozna o niedowadze mowic??? czegos tu nie rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad_21
olaaa, ja cie uwielbiam za to Twoje szperanie w necie, Nie wiem czy pamietacie, kochane, jak ja panicznei boje sie ze mie piersi znikną. no to uwaga! Mam obwod wiekszy o co najmniej 2-3 cm i nie wiem o co chodzi!!! AAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!! Ale fajnie!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D Jest idealnie w biuscie, a nawet o 3 cm wiecej (w sumie to i nawet 4 jest weicej, a nie jestem przed okresem-srodek cyklu), a jesli chodzi o udo 9,5 wiecej Nie ma to jak gruszka. MAM PYTANIE, GDZIE SIE LICZY BIODRA: NAD POŚLADKAMI? NA SRODKU POŚLADKÓW? CZY POD POŚLADKAMI? ? ? ? Powaznie, zalezy mi na tym, bo mam albo idealnie, albo 7,5cm wiecej (ta bardziej prawdopodobna wersja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka kobietki ...niedawno wróciłam z pracy....4 godzinki na nogach pełną parą . Podczas przerwy leżałam na ławce (u mnie w pokoju służbowym) i ćwiczyłam;) Zrobiłam 150 brzuszków i 20 przysiadów....mało ale musiałam lecieć robić dalej. Teraz zjhadłam trochę mięska gotowanego z kurczaka i piję herbatkę;) Mam zamiar zrobić jeszcze dzisiaj 150 brzuszków jak dam radę to może więcej;) Aha a i do pracy nie pojechałam już rucho,mymi schodami jak zawsze tylko truchcikiem biegłam po standardowych schodach ( w szpilkach ale co to za różnica hehe;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad_21
no to super feen, ale wiesz, ze teraz to juz musi byc tak codziennie? hehe, brawo, takie nawyki własnie należy wprowadzać w życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×