Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszkka79

Zrzuce 13 kilo.....

Polecane posty

Cześć Dziewczyny! :) Jak tam u Was? Hehe, u mnie BIAŁO! Kraków zasypany, a zima znów tego roku zaskoczyła drogowców. ;) Ola, może z głodu miałaś takie koszmary? Trzeba jeść, Kobieto. Nie opychać się, ale jeść. :) Ale serdecznie współczuję nieprzespanej albo raczej źle przespanej nocy... Myszko, dzień dobry. Tequilko, herbatka bardzo smaczna, naprawde. :) 🌼 (zimowy! :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiedziałam, że jak tylko coś napiszę to mnie zaraz wywali na nową stronę... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry nenah:D ale wam zazdroszcze tego bialego puchu:) U mnie dzis od rana pada i wieje taki wiatr ze kwiatki z balkonu musialam wniesc do domu bo boje sie ze odfruna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margolec, a witam. I gratuluję. Gdyby nie to, że jutro mam pilny egzamin też bym się wybrała na spacer. :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się czuję taka \"odosobniona\" wtedy. Nie wiem jak u Was, u Ciebie np. Myszko, jak tam u Was z samopoczuciem podczas diety, bo ja czuję się świetnie, taka lekka. I nareszcie zaczelam doceniać to, że pozbyłam się uczucia wiecznego przejedzienia. Chciałabym tylko wytrwać we własnym postanowieniu i dojść do wymarzonej wagi. :) Emily20, witam, witam, przepraszam, że dopiero teraz. Z natury jestem b. rozstargnioną osobą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! hej! hej! ja już po teście z niemieckiego - chyba zaliczyłam :) W związku z egzaminem pozwoliłam sobie na cztery czekoladki, ale i tak dziś rano waga pokazała pół kilo mniej :) \"tylko\" 67 - to mnie tak zmobilizowało że sobie nie wyobrażacie :) oki - poczytam sobie zalegości - aha, u nas też biało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie też biało (choć to tylko taki pusze ze 3 cm :P )... :P Heh... Ale ja jem!! :P Nie czepiajcie się!! :P :) heh! Zjadłam już: 60 g jogurtu naturalnego + 10g otrębów pszennych + 36 g muesli :P Ciąży mi to na żołądku jak nie wiem teraz :P Ja dzisiaj na wadze miałam 55.6 :P Kurcze... :/ do końca ferii 5 dni a ja mam ponad 0,6 za dużo :( Ide zaraz na skakankę :P i na siłownie dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytrwałym trzeba być i mimo wszystko nie poddawać się... ja też mam egzamin ale dopiero w piątek a mam trochę spraw do załatwienia na mieście więc i się przejdę - zamiast autobusem jechać;) no to już wszystkie jesteśmy na dobrej drodze - coraz bliżej idealnej wagi :D No to wieszam pranko i w droge :P papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fedra-no nareszcie wrocilas:) Gratuluje zdanego testu,no i spadku wagi:D nenah-u mnie z samopoczuciem roznie to bywa....Najczesciej czuje sie tak jak ty-lekko i dumna z siebie ze pre do przodu i wciaz chudne ale zdarza sie ze mam dola i mysle sobie za jakie grzechy mam tak sobie odmawiac wszystkiego co pyszne?-z tym ze jak pomysle za jakie to grzechy to humorek mi sie poprawia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa... tak na poprawę humoru... :) Jennifer Lopez przy wzroście 165cm, waży 65kg i ma wymiary 86-66-109. Beyonce: 169cm, 65kg, 86-68-107. :) :) :) Kurcze.... Ja mam przy 163cm, 56kg, 86-72-96... :( Ale czemu one są takie szczupłe w TV!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze, to ja też się z Wami zabieram. Pora siąść do nauki, jutro mam egzamin, który b. chciałabym zdać. Pozdrawiam Was - Wspaniałe, Piękne i niebawem o wymarzonej sylwestce Kobiety! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zupełnie normalne
bo sa specjalne foto programy "wyszczuplajace" moj kumpel ma taki co do Jennifer lopez widzilam jej zdjecie w gazenie ktora sobie szła i co? ona zeczywiscie ma troszke wiecej kg ale jej to pasuje moim zdaniem ma ładną figurke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola one sa takie piekne bo maja ciala poprawione komputerowo i pracuje nad nimi sztab profesjonalistow aby tak wlasnie wygladaly:P Ja tez uciekam na razie bo mam kupe rzeczy do zalatwienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olaaa, bo tak to działa. Ja np. w najlepszym momencie ważyłam np. 65kg, czyli podobnie jak one, ale nosiłam spodnie w rozmiarze 28/32. Czyli takie jak przy wadze ok. 55kg. Dlaczego? Ano dlatego, że świetnie wypracowane mięśnie są ok. 2 razy cięższe niż tłuszcz. One zapewne mają swojego trenera osobistego, który z nimi codziennie ćwiczy, dobiera im dietę i suplementy (też takiego mam, ale poki co nie chce mi się ćwiczyć :P), więc one spokojnie mogą sobie tyle ważyć i ślicznie wyglądać. :) Dlatego nie przejmuj się nimi, myśl o sobie. I pod siebie wszystko rób, żebyś Ty się sobie podobała. Wierz mi, J.Lo na pewno o Tobie nie myśli, kiedy się odchudza. ;) Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas tyle sniegu napadało... za noc spadło z 20 cm... Musze na poczte jechac a całe auto mam przysypane i nie bedzie mi sie chcialo do niego dokopac...:-( :-p ble... Nenah moj mężulek robi w krakowie... A ja za chwilke biore psa i smigam odsniezac... ale wczesniej owsianke musze wchłonąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow! jeden dzień mnie nie było a tu tyle się działo :) Myszka - Dzięki ! Strasznie się cieszę (i z testu i z diety :) ) bo jakoś mam poczucie, że robię coś dla mojego szczęścia - co by móc szprechać z moim ukochanym i żeby ładnie wyglądać (żeby mógł się mną pochwalić ;) ) wiem, że to pewnie gupie ale mnie motywuje :) Margolec - daj znać jak z tym suplementem - jakie efekty ??? Olaaa - J.Lo to J.Lo :) ona nawet bez retuszu wygląda nieźle... ale z wymiarów sądząc to wswzysztko jej w pupę \"poszło\" :) Nenah - trzymam kciuki za egzamin!!! PS. widziałyście tą stronę - http://diety.gazeta.com/index.php/mid/19/fid/78 pokazuje kiedy się schudnie do wymarzonej wagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fedra-swietna stronka:) Z tym ze wyszlo mi ze przy moim sposobie odzywiania w 2009 roku moge wazyc 76 kilo-tragedia:(Podobno za czasto jadam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi wyszło ze pod koniec marca bede wazyc 55 kg i miec niedowage... Ja juz zjadłam sniadanko, byłam z pieskiem ( pół nocy przez niego nie spałam bo tak chrapał) i odsniezylam podwórko... Teraz ide na chwilke przed tv a potem sprzatac..... .... .... dzisiaj myje sufit w kuchni i przedpokoju.... ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P Widziałam już daaaaawno temu :P Ale zapomniałam o tym teraz... :P Wyszło mi że d0 24 marca osiądnę swój cel :P A ja nie chce tak długo czekać :P heh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Nenah :) Nic nie szkodzi :P No ja za dwie godziny mam egzamin z prawa a potem... pasemka. Ale to beda pasemka nie balejaż. Bo ja mam swoje naturalne brązowe włosy i teraz bedzie mi robić rozjaśniaczem pasemka n nich :P Zaraz spożyje śniadanie. Bedzie to jugurt naturalny i kromka razowego z miodem (ceniuteńko obiecuje). Wczoraj robiłam tą szóstkę weidera i mam zamiar robić codziennie. Zobaczymy co mi z tego wyjdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emily ja dzisiaj juz po 3 dniu 6 weidera,,, i nic mnie nie boli... :-) Myslałam ze bedzie gorzej:-) Lenia mam strasznego dzisiaj, nic mi sie nie chce.. najchetniej to lezalabym w lozku i ogladala tv... ale nie ma tak dobrze :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się chyba zabiorę za pilatesa, jakoś mój stosunek do ćwiczeń był raczej ambiwalentny ale zachęciłyście mnie do podjęcia jakichś konstruktywnych działań :) na razie tylko zjadłam kurczaka w warzywach i jabko więc nie jest źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja pędze na siłownie :) Ale bielutko już..... :) Mmm.... Normalnie zima na całego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj napewno nie bede zwiczyc bo mi sie tak strasznie nie chce ze szok:(No ale jestem po 3 godzinnym spacerze/szybkim krokiem/wiec czuje sie rozgrzeszona:D fedra-mam nadzieje ze tak tylko strasza:)Na mnie to podzialalo bo caly ranek kombinowalam co zrobic aby nie dopuscic do tych 76 kilo co mi wywrozyli;)Doszlam do wniosku ze sie nie dam-nie ma mowy:)Bede napewno kontrolowac wage i nie dopuszcze juz do tego by musiec zrzyìucac wiecej niz 2/3 kilo.. Emily-napisz jak ci wyszly pasemka;)bo ciekawa jestem bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×