Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszkka79

Zrzuce 13 kilo.....

Polecane posty

Olaaa, a czy Ty przypadkiem nie jesz za mało jak na taką młodą osóbkę? Nie czepiam się, nie wyzywam od anorektyczek, ale może powinnaś przemyśleć sprawę, bo 628kcal to zdecydowanie ZA MAŁO! Nawet jak na diecie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno, nie na temat kompletnie - jeśli moi sąsiedzi nie zgłoszą się ze swoim dzieckiem do Super Niani, to ja to zrobię z nich. Mały od 4 godzin wyje, po prostu zaparł się i wyje. Jak się teraz skupić na czymkolwiek? Diety człowiek w spokoju przeżywać nie może... :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale ja jestem najedzonaaaa.... :P Tylko że jakoś tak wychodza te kalorie.... Bo dzisiaj zjadłam prawie same warzywa. 5 śliwek i deser.... :P Wciągne jeszcze coś niedługo :P bo jem co góra 3 h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś dobrze :) W Rzeszowie sypie snieg ale ja jestem przeszczęśliwa :D Jutro robię sobie blond pasemka :D a na weekend mój chłopak dostaje z wojska przepustkę i robimy impreze w Tarnobrzegu moim rodzinnym mieście :D A właśnie jak z alkoholem robić ?? Jak wypiję sobie 4 piwa raz na trzy miesiace to mi sie nic nie stanie prawda ?? :P Jejejejej ale jestem podniecona :D Nie moge sie doczekac weekendu :D A wy dziewczyny śmiało możecie sobie pozwolic na jakis słodycz raz w tygodniu bo inaczej wykorkujecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn jedno ma ponad 1000, dokładnie 1225kcal!! A 4 to już 4900kcal!!!! :D Kurczee... Ja tyle przez tydzień jem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olaaa Dam rade :D Ja poprostu czuje potrzebe upojenia alkoholowego :D Bede sie głodzic przez trzy dni potem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLA Jedno piwo ma ponad 1000 kalori?? Cos mi ie to nie wydaje... Ja jeszcze jabłuszko zjadłam,,,, i zołądek boli mnie jak cholercia... cos czuje ze rano owsianke ugotuje sobie tylko.... Ide lulu bo padam... Do jutra_____

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety.... :/ ohhh... I właśnie od niego tyłam m.in. .... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emily20-kurcze ja tez chce sobie wlasnie zrobic pasemka tylko nie wiem dokladnie jaki to ma byc blond bo widzialam w jednej gazecie i byly poprostu sliczne:)A ze przechodze z ciemnych na blond to nie lada sztuka wytlumaczyc fryzjerce o co ci chodzi;)Ja przynajmniej raz w roku jestem blondynka a raz brunetka:D-to taka mala potrzeba zmian;) No i co wy???1 piwo ma tysiac kalorii??az zaraz to sprawdze bo nie wierze:(-mysle ze maksymalnie moze miec ze 300 a pozatym piwo ok,od czasu do czasu,a przynajmniej lepsze niz likierki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemozliwe olaaa..w mojej tabeli kalorycznej a mam taki mini zeszycik skopiowany przez moja kolezanke dietetyczke pisze ze piwo-Cale piwo:)Tzn nie wiem co prawda czy to chodzi o male czy o duze ale nie wydaje mi sie aby 1 piwo moglo miec tysiac kalorrii.To poprostu nieligiczne i niemozliwe olaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olu sprawdz sobie nawet na kalorie.net ze piwo pelne ma 49 kcl-wartosc jest podana w 100 gr..-czyli jesli piwo ma 330 ml(male)-to daje cos okolo 170 kcl,a duze dokladnie 245:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upssss... :P Chyba macie racje :P Bo w mojej tabeli jest, że zawsze podają w 100g, a przy piwie jest 245kcal :P Ale to i tak strasznie dużo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eyyy.... :P Fajne te tabelki :P No a ta z błonnikiem to bosssska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi,no to teraz bedziesz mogla pozwolic sobie na piffko od czasu do czasu:) Rzeczywiscie-fajne tam maja tabele;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... :( Ale od piwka rośnie mięsień piwny... :( A mój to norrrrmalnie ogromny już jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh...to podobno prawda.:( Ale powiem ci ze ta moja najlepsza kolezanka,dietetyczka o ktorej juz wam pisalam i ktora zrzucila jakies 3 lata temu ponad 20 kilo w czasie diety z alkoholi pila jedynie piwo:)Nawet mnie to zdziwilo bo byla doslownie maniaczka liczenia kalorii i prawie nic nie jadla a nalezy do osob ktore przynajmnie 3 razy w tygodniu ida do klubu wiec zapytalam sie dlaczego nie martwi sie piwem a jedzeniem obsesyjnie,powiedziala mi ze piwo i tak tylko przez iebie przelatuje bo wszystko wysiusiasz:)i nie jest tak bardzo grozne w diecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie podziewa sie mela,fedra,feen i anielcia? Co sie z wami stalo dziewczyny...dzis rzadna nawet do nas nie zajrzala:(Wracajcie szybko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to spokojnie mogę popić na weekendzie :) Dzięki za małe wyjaśnienia co do kalorii piwka :D Dziewczyny ciężko mi.. na kolacje zjadłam 3 kromki chleba (ale razowego, uff) z miodem.. mam nadzieje że z dnai na dzień bede silniejsza bo jest ciężko jak cholera... Apropos pasemek, ja mam ciemny brąz i mi koleżanka fryzjerka zrobiła próbe rozjaśniaczem i wyszedł piękny blond :) Jutro robi mi całą główkę :D Muszę być piękna na weekend dla mojego lubego :P Dobranoc i do jutra :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie biało:-)aż miło popatrzec przez okono zima na całego Nie miałam dzis czasu do was zagladnąć:-( Diete w miare trzymam ,ale dziś za duzu nie cwiczyłam Poprosiłam meża żeby przyniósł mi ze strychu mój zapomniany sprzet do ćwiczen:-) jutro ma to zrobić więc ćwiczyc będe na całego:-) A z tym piwem to to czytałam kiedyś ze wcale nie tuczy,kolorie kaloriom nie równe Ja lubie piwo :-) jak mam ochote to sobie nie odmawiam:-p Emily 20🖐️ witam moje strony też jestem z podkarpacia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Mela :D witam krajanke moją :D przed chwilą robiła szóstkę weidera i mowiem krótko: wow!! Niesamowite doznanie na sam koniec :P Będę ją robić bo mam dziwne wrażenie ze jest to dobry zestaw ćwiczeń :) A teraz to już na seryo idę spać bo nic nie napiszę na jutrzejszym egzaminie z prawa :P Do jutra złociutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teqilka... :P chce Ci się tak wcześnie wstawać? :P Kurcze... Nie mogłam spać całą noc... :/ Miałam takie koszmary, że nie wiem... Oglądałam na TVP2 o 00:30 jakiś dokument o ludziach chorych na jedzenie... :/ Porażka.... :/ Jakiś koleś ważył prawie 200 kg!!!! Normalnie.... Wiem, że to głupie ale zjadłam wieczorkiem jabłko, więc w trakcie tego programu (chyba z wrażenia) normalnie je zwróciłam.... :/ Bleeeee.... A śniło mi się, że moja friends rozstaje się z chłopakiem, nasze mieszkanko się pali, a ja tak się opycham jakimiś świństwami, że pękam na kawałki w pewnym momencie.... :/ Bleeee... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikkkkkkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikkkkkkk
piwo 1000 kcal...co za debil!!! Chyba ci z głodu organizm juz komórki mózgowe trawi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten paskudny deszczowy poranek/u mnie/:D Emily-to znaczy ze chcesz balejaz,z tego co rozumiem?Bo jak juz masz brazowe pasemka to wyjdzie ci sliczny kolor,jak dolozysz blond:)Ja wlasnie czekam az troche mi zjasnieja wlosy bo ciemna farbe nakladalam jakies poltora m-ca temu a tez lubie blond wlasnie z delikatnym brazem...No i jeszcze pomyslalam ze pasemka zrobie sobie w nagrode jak dojde do 60 kg ale nie wiem czy bede miala tyle cierpliwosci aby czekac:)No i nie martw sie chlebem na kolacje..,poczatki nie sa latwe i ciezko odrazu zrezygnowac ze wszystkiego co pyszne..,najwazniejsze to byc wytrwalym a efekty beda napewno:) Hej mela🖐️i tequilka:) olu-brr..rzeczywiscie koszmar:(to chyba ze stresu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po ość długiej przerwie musze sie pochwalić : schudłam kolejny kilogram teraz jest 66kg - koniec chwalenia ;) Nenah i Emily20 mam piękną pogodę zaq oknem, mrozik jest i szron, choć śniegu niewidać, ale niebo błękitne, bez żadnej chmórki i słoneczko pięknie świeci 🌻 żyć się chce❤️ zaraz jak tylko rozwieszę pranie zmykam z domu na spacer i to długi, przyjde dopiero na obiadek a teraz coś dla łasuchów....: kupiłam w aptece środek wspomagający odchudzanie nazywa się CALORIN STOP, ma w sobie substancję (fasolaminę) która blokuje wchłanianie cukrów!!! można więc pozwolić sobie od czasu do czasu jak najdzie ochota na ziemniaczki lub makaronik, gdy łyknie się taką tableteczkę przed posiłkiem, obniża ona kaloryczność posiłków bogatych w skrobi8ę... fajna rzecz 👄 a i nie jast taka znowu strasznie droga bo jakieś 20 zł kosztuje ( dokładnie nie pamiętam bo kupiłam to już jakiś czas temu, a ceny nie mam na opakowaniu) pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×