Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszkka79

Zrzuce 13 kilo.....

Polecane posty

jestem kobietki:) Jeszcze zdyszana ale jestem.Po raz pierwszy nawet nie mialam czasu przeczytac waszych postow taki mam mlyn w pracy...Zaraz zrobie oczywiscie tabeleczke i napisze co u mnie.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super, ciekawa jestem, jak tam w Twojej starej-nowej pracy. a jaką prace myszka wykonujesz, jak mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIK__________WZROST____WAGA AKT.________UBYLO________CEL myszkka79_____1,74________62______________6,5__________55 anielcia________1,75________65______________5___________62 ad_21_________1,70________62,3____________3,1___________57 fedra__________1,74_______67,5_____________2,5___________61 mela26_________1,64________57______________3____________54 goge___________1,68________67______________3____________55 olaaa__________1,63_________55_____________10____________49 margolec_______1,68_________65______________3___________53 feen___________1,60_________55,5____________2,5__________50 tequilka________1,70_________60_____________2,5___________55 karimatka______1,65_________60______________4___________54 nenah__________1,69________64______________-____________55 chanel25________1,75________66,7_____________2,1_________55 emily___________1,63________60_______________-___________50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec moze zaczneod pozdrowien dla wszystkich bo naprawde sie za wami stesknilam dziewczynki:D teqilka-przykro mi ze masz problemy zdrowotne.Mam nadzieje ze wszystko wroci szybko do normy..,ale dlaczego mialabym cie wypisywac z tabelki?No cos ty...przyzwyczailysmy sie juz do ciebie i musisz zostac z nami:)Zreszta sama pisalas ze i tak masz lekka diete wiec jest ok:)Mam nadzieje ze bedziesz tu zagladac tak jak do tej pory;) margolec🌼to mi sie podoba:)Calkiem inna dziewczyna sie odezwala pod twoim nikiem;)Pelna optymizmu i wogole...Powolutku,nie ma sie co slonce zalamywac,kazda z nas ma tragiczne dni i czasem rzuca sie na jedzenia ale trzeba zdac sobie z tego sprawe,podniesc glowe i kontynuowac-tylko tak mozna cos osiagnac:) chanel-jak tak szybko waga ci w gore skoczyla to znaczy ze poprostu troche przesadzilas i tak samo szybko spadnie jak tylko zaczniesz znow uwazac na to co jesz:)Nawet nic ci nie poprawialam w tabeli bo uwazam ze to bez sensu,....szybko zrzucisz to co wpadlo:) fedra-pewnie ze zauwazylam:)Od poniedzialku zaczne o was bardziej dbac i czesciej zagladac to wszystkie wezmiecie sie znow za dietki:)Glowka do gory fedra:)Bedzie lepiej,uwierz mi...Zacznij znow nad soba pracowac a energia bedzie cie rozpierac :) mela-masz racje:)juz zlozylam wymowienie:)To nie dla mnie ale niestety to byla sila wyzsza zebym z pol etatu przeszla na caly..,nie odnajduje sie wogole wiec zrezygnowalam:)Jak troche odpoczne to tez mi nic nie bedzie;) ad_🌼-gratuluje:):)widze ze w ekspresowym tempie wracasz do formy:DTen podskok wagi to byl stres i nic wiecej,ciesze sie jestes z nami na nowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ad_-ja pracuje a raczej niedlugo bede mogla powiedziec ze pracowalam w supermarkecie jako kasjerka:)Zajmowalam sie troche rozliczeniami i takimi tam i przez 4 lata bylo mi bardzo dobrze:)Teraz niestety nie dosc ze dolozyli mi kupe obowiazkow to jeszcze ta praca po 8 a nawet 10 godzin na dobe i nie mam juz sily.To nie dla mnie niestety... A pisz co u ciebie?Ciesze sie ze sie sprawdzilas w nowej pracy i wnioskuje ze ci sie podoba:)Zadowolona jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jeszcze nie myslcie sobie ze nie zauwazylam ale brakuje mi tu:karimatki,nenah,emily,feen,a o goge to juz nie mowie bo jej nie ma ze trzy tygodnie:(Gdzie sie podziewacie???? No nic,ja uciekam juz spac bo za 5 godzin musze wstawac:(Milego weekendu wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka! ja juz mialam isc spac, bo jutro wstaje tez bardzo wczesnie, ale musze po prostu napisac, ze jestes absolutnie niesamowita i nie wiem jak Ty to robisz. Wiesz absolutnie wszystko o kazdej z nas, wiedze na nasz temat masz w jednym paluszku. Masz najlepszy kontakt z kazda dziewczyna stad! Jak tylko cos sie z ktoras dzieje, to pocieszasz i doradzasz, jak ktos odnosi sukcesy, jak teraz ja, to gratulujesz i cieszysz sie razem z nia! Jestes po prostu niesamowita. Nie przejmuj sie ta praca, często tak jest, ze sprawdzonym pracownikom daje sie dodatkowe obowiazki, a w korporacjach to prawie, ze standart. Choc podejrzewam, ze jako ze to sa wlochy, to macie nieporównywalnie lepsze warunki, niz te, jakie są u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brbrbrbrb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o mnie, to jestem bardzo zadowolona, koncze tak, ze nie moge nic zrobic po pracy i to jest minus, ale jak sobie pomysle ile bramek otwiera mi ta praca, to staram sie o to nie wkurzac. Dzis dziewczyna ktora mnei uczy powiedziala ze jest w szoku ze tak szybko wszystko przyswajam i powiedziala to szefowej. Miło bylo to usłyszec (choc nie wiem, czy to nie sciema, zebym sie lepiej czuła) ale i tak wszystko sie wyjasni w przyszlym tyg, jak ten swiatowy zarzad przyjedzie. Nie mam nawet kiedy sie ang uczyc, bo dostalam duzo materialow do opanowania. Jestem w CIĘŻKIM SZOKU! Kompletnie nie liczyłam na taka super prace. Dzis robiłam spisy(czy sprawozdanie) na kontrole Krajowej Izby Bankowej. Maxymalne zaskocznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich ad - pozazdrościć, ja siedze w domku, cały czas pract szukam... co dziennie gdzieś CV wysyłam i nic:( no ale sie nie poddaje do skutku myszkka79 - 🌻 jesteś świetną kumpelą, na dobre i na złe tak jak powiedziała ad_21 pozdrawiam też resztę dziewczyn Chanel25 🌻 Mela 26+ 🌻 anielcia30 🌻 Fedra nó Delaunay 🌻 tequilka22 - mam nadzieję że niedługo zawitasz u nas i opowesz nam co i jak z twoim zdrowiem i samoczuciem ❤️ Emily20 🌻 choć coś żadko sie teraz pojawiacie - obyście nie zapomniały i sie nie poddawały, walczymy razem:D dla was 👄 jak kogoś pominęłam to dla niego też 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups sorki wielkie, dawno jej nie było - dla ciebie feen też 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olaaaa też cie wcześniej pominęłam kurcze nie wiem co ze mną wybaczcie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny ;-) Na wstępie pozdrawiam Was wszystkkie bardzo cieplutko;-) ad_jak Ty o mnie pamiętasz;-) Oczywiście nie zapomniałam o Was i nie poddałam się tylko nie mam czasu do Was zajrzeć;-( ad_ Gratuluję pracy;-) To dobrze , że tak świetnie trafiłaś;-) Myszka Tobie też gratuluję i nie martw sie wprawisz sie;-) Dietke trzymam , ćwiczę mało ale ćwiczę. Ale waga u mnie bez zmian. Kobiety od poniedziuałku zaczyna siue horror mam 5 duzych sprawdzianów , 2 kartkówki , dwa referaty i lekture do przeczytania;-( Źle mi na sama myśl. Buśka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewuszki... czytam was codziennie ale nie wiem co mam pisac... ja dzisiaj co zjadłam to tragedia... ale na szczescie zołądek mnie nie boli.... a zjadłam 2 paczki, jedna drozdzowke, 2 twixy, paczke chipsow i jedna parówke... dałam czadu!!!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to bym cie tequilka sprala, ciesz sie, ze nie mam Cie w zasiegu moich rąk!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja zjadłam dzisiaj trochę czekolady, ale raz w tygodniu mogę sobie pozwolić na coś słodkiego. Miłego weekendu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chanel zjadłam 3 czy 4 czastki, ale baaardzo płaskiej, takie listki, i kompletnie sei tym nie przejmuje, a przed chwila skonczylam spagetti. Ja uwazam, ze takie rzeczy nie maja wiekszego wplywu na diete, tylko, ze trzeba zachowac zdrowy rozsądek i wszystko bedzie oki!!!! ide spac, jestem wykonczona, przez ostatnie 3 dni bardzo malo spie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izia 99
A jak ktoś znajdzie jakąś dietę wysokokaloryczną to poproszę tylko tak żeby szło w kostki, nadgarstki i piersi a nie w dupę;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak uważam ad_21 trzeba sobie czasem na coś pozwolić bez poczucia winy. Bo co będzie po skończeniu diety. Nie chce rzucić sie potem na słodycze. A tak łatwiej wytrzymać na diecie. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od 1.03 już mam 2 kg mniej. Zaraz idę na rowerek. A JAK U WAS Z DIETKĄ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nono, coś cichutko sie zrobiło... ja stanęłam w miejscu, waga ani drgnie a muszę wam powiedzieć że zmieniłam cel.... nie chce ważyć 53 kg bo to brdzie u mnie niedowaga...ale te 63 bedzie spoko, czyli jeszcze 2 kilo mi zostało :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez wszystko ok, tylko nie chce mi sie cwiczyc, i uczyc do pracy, a powinnam i jedno i drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIK__________WZROST____WAGA AKT.________UBYLO________CEL myszkka79_____1,74________62______________6,5__________5 5 anielcia________1,75________65______________5___________ 62 ad_21_________1,70________62,3____________3,1___________ 57 fedra__________1,74_______67,5_____________2,5__________ _61 mela26_________1,64________57______________3____________ 54 goge___________1,68________67______________3____________ 55 olaaa__________1,63_________55_____________10___________ _49 margolec_______1,68_________65______________3___________ 53 feen___________1,60_________55,5____________2,5_________ _50 tequilka________1,70_________60_____________2,5_________ __55 karimatka______1,65_________60______________4___________ 54 nenah__________1,69________64______________-____________ 55 chanel25________1,75________66,7_____________2,1________ _55 emily20_________1,63________57_____________3,0___________50 Schudłam 3 kg :D Dziewczyny jestem boska !! :D Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emily nie mozesz byc taka niecierpliwa, tabelke robimy w piatki!!! chociaz gratuluje sukcesu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nono to co ja dzisiaj pierwsza i to o tak puznej p[oże?? co jest z wami dziewczyny?? weszłam dzisiaj na wage i mam 64kg!! to jeszcze jeden mi pozostał, musicie poprawić tabelke bo ja do 63 zmieżam już i to już tusz tusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margolec - ależ Ty kobieto rozpędu nabrałaś:) no, no, tylko podziwiac:D chyba powinnan wziąć przykład z Ciebie, tym bardziej, że ja cały weekend nieźle pohulałam zarówno z jedzonkiem jak i alkoholem;) ale nie mam wyrzutów sumienia... czasami trzeba:) z tym, że teraz powinnam juz pilnować się:) ad - gratuluję nowej pracy! tym mocniej, że sprawia Ci ona taka satysfakcję!!! to najważniejsze, by praca (w której spędza się precież tyle czasu!) dawała przyjemność i samozadowolenie! osobiscie jestem dzis na bezrobotnym ;) w piatek złożyłam wymówienie i w trybie natychmiastowym zwolniłam się:) dlatego w weekend musiałam \"odreagować\" ;) kurcze, dziwnie czuje sie w domu... tym bardziej, że mam przeświadczenie, iż musze znaleźć nową pracę... no, ale wyzwań to ja się nie boję, ani zmiany pracy! wierzę więc, że wszystko pójdzie po mojej mysli:D myszka - napisz jak u Ciebie w pracy sie układa, bo jestem bardzo ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U mnie to już tradycja-oczywiśći e weekend zawaliłam diete :-( nie cwiczyłam:-(-nawet się nie waże:-( Dziś juz lepiej dieta ok i już po ćwiczonkach:-) margolec faktycznie wziełaś sie do roboty super:-)no i chyba po stracie ostatkiego kg nas nie opuścisz:-( anielcia nie siedz za długa na tym bezrobotnym bo leń ci ogarnie;-) Ja jestem na urlopie wychowawczym i chyba do pracy nie wróce :-Dtym bardzej że mam mozliwosć dorobienie sobie na własne wydatki:-D olaaa -co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mela 26+ nie opuszcze... trzeba bedzie w końcu utrzymywać wage a i rozpęd nie jest za durzy tylko cel stał się bliższy... poprostu stwierdziłam że 63kg bedzie mi w zupełności odpowiadać, może w przyszłości jeszcze zrzuce te 3 kg ale bna razie tyle bedzie mi odpowiadać;) pozdrawiam wszystkich 👄 trzymajcie sie dzielnie, ja załamywałam sie z dietką kilka razy ale zaraz wracałam do niej cóż każdemu może sie zdażyć...ważne że jakiś efekt jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poćwiczyłam sobie dziś troche wiecej -kara za weekendowe grzechy;-) margolec🌻 masz racje nie jest łatwo utrzymac wage,przed ubiegłorocznym latem schudłam ponad 10kg niestety 5 mi wróciło:-( teraz nie popełnie tego samego błędu,odzywiam się lepiej i ćwicze a po osiagnieciu celu nie rzuce sie na jedzenie -musze dac rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×