Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qqqqqqqqqqqqqqqq

Jaka lampa UV najlepsza, oraz jakiej firmy żele, tipsy,ozdóbki????

Polecane posty

Gość sweetnailsowo
Hej, serdecznie zapraszam na forum stylizacji paznokci http://sweetnails.mojeforum.net/ Znajdziecie tu mnostwo pomyslow na zdobienia, wiele porad dotyczacych stylizacji paznokci. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza11111111
po co reklamujesz tak gowniany towar WAWES? sprzedawaj to na bazarku różowym kretynkom, wiesz jak wyglada dobra lampa? chyba nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyxy
witam, chce zaopatrzyc sie w sredniej klasy zestaw do robienia paznokci. Na poczatku chce robic tylko sobie aczkolwiek w przyszlosci zajme sie tym powazniej i nie chce wtedy kupowac wszystkiego od nowa. Prosze o pomoc w doborze sprzetu. (Lampa tipsy pilniki zele itd.) Pozdrawiam i czekam na odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myetruove
Witam mam do sprzedania użyta może ze dwa razy maszynę do tipsów wraż ze srebrną walizką :) mszyna posiada 4 lampy :) włącznik czasowy :) a walizka jest aluminiowa.. w kształcie teczki :) bardzo tanio!!!!! prosze o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myetruove
myetruove@tlen.pl proszę napisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myetruove
1504289 :) właściwie to na gg będzie prościej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetaPazurki
A ja w kwietniu bylam na targach kosmetycznych w Poznaniu i odkrylam swietne żele firmy X'NAILS by Konad, dobrze sie nakladaja i nie splywaja z plytki, szczegolnie fajny jest jest bialy do kocowek french, juz jedna warstwa idealnie kryje. Trzymaja sie naprawde dobrze, nie podchodza powietrzem ,czegoz chciec wiecej-:)))) Klientki sa zadowolone wiec bede zamawiac je przez internet (dobrze ze firma ma sklep internetowy-:))) pozdrawiam dziewczyny-:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tipsiareczka
hej dziewczyny jak dobrze kłaść żel, żeby nie odpadał... dodam, że ma dobre materiały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosnik91
Witam dziewczyny. Proszę o pomoc zamówiłam sobie zestaw do paznokci żelowych. (jestem początkująca i nie wiem wszystkiego). Mianowicie chodzi mi o to, że w zestawie są 3 żele:Żel french-white (biały) , Żel clear (bud. przeźroczysty) , Żel nabłyszczający. Czy są to żele tzw 3 fazowe? Jeżeli tak to w jakiej kolejności ich używać. Mi głównie chodzi o to by utwardzić moją naturalną płytkę paznokcia (bez tipsów). Proszę o rady jak się do tego zabrać. Pozdeawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.eltri-led.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoleniowiec
Najlepsza lampa jaka w tej chwili jest na rynku to lampa z spn, cena okolo 800-900 zl utwardza zele w 15-60 sek, zele nie pieka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam chce kopić cały zestaw. Nie mam pojęcia która lampa by była dobra.Lampa ma służyć do użytku indywidualnego. Mam jeszcze takie pytanko czy każda lampa posiada suszarkę? Jeżeli ktoś by zerknął na allegro i podrzucił mi jakiś pomysł byłabym bardzo wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam. chcialabym zakupic zestaw do robienia oraz zdobienia paznokci.... Lecz od paru dni szukam i czytam opinie i sama nie wiem co wybrac. Mam ograniczony budzet poniewaz zestaw chcialabym zakupic w granicy 150 zł. Pazurki chce robic tylko sobie ale jestem poczatkujaca i nie wiem z czym pracowaloby mi sie dobrze wiec pisze i prosze o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaaaaa90
Dziewczyny, sprzedam nową lampę do tipsów. Lampa jest nowa, włączana jedynie dla sprawdzenia działania. Kupiłam ją, ponieważ miałam zamiar zająć się wykonywaniem tipsów. Opis: Lampa UV 36W. Przez zastosowanie najnowszych technologi wykonania wnętrza ekranu (efekt lustra) moc 4 żarówek daje całkowitą pewność, że żel będzie równo i szybko utwardzony. Timer 120/180 sekund - lampa wyłączy się automatycznie po zakończeniu czasu pracy. Wysuwana dolna podstawka lampy. - 4 żarówki 9w - kolor biały połysk - wyłącznik czasowy 120/180 /czas stały - napięcie 220/240v Wymiary - 240 mm x 220 mm x 100 mm - waga 1kg - certyfikat CE. Kontakt e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 25
Mam pytanko co robie zle jak zel przy wale podczas pilowania dostaje powietrza i szybko wtedy paznokietki odlatuj. odsuwam skorki, nakladam primer jedn warstwe 0,5zm od walu druga juz blizej :/ moze w ogole przy wale sie nie piluje? Bo zel mam dobrj firmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WesolutkaOlka
Ja mam ze sklepu online - Sevonia. Jestem mega zadowolona. Nawet mają kryształki Swarovskiego które wyglądają bosko i co ważne dla mnie mają dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość devka
zobacz sobie w hurtowni kosmetycznej Sevonia.pl - maja dobry wybór fajnie jakościowych rzeczy! w sumie warto bo nie wychodza duże kwoty za te produkty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynka25
Widzę, że dużo z was kupuje ze sklepu Sevonia. Też mam od nich wiele artykułów. Szybko wysyłają i mają naprawdę bardzo atrakcyjne ceny. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solszka
ja tam kupowałam zestaw lakierów do gabinetu....i bardzo pozytywnie odebrałam ten sklep - wysyłka , ceny ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszatniczka777
Mhm - kupując na Sevonii możesz sporo zaoszczędzić - no i właściwie kompleksowe zakupy tam zrobisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że nie tylko ja robię zakupy w sevonii:) Mają naprawdę świetne produkty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plasterka
Cześć,kilka miesięcy temu kupiłam lampę UV 36 W wraz z zestawem i jestem bardzo zadowolona. lampa prosta,żarówki do zakupienia bez problemu .dobrze suszy. http://hurtownia-kosmetyczna.info/szukaj/lampa+uv w zestawie produkty w małych wersjach do wypróbowania.zestaw ok 100 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RozanyOgrod
Lampa powinna mieć najlepiej 36W. Dobrą lampę widziałam na http://www.cosnet.pl/. A co do firmy pozostałych żeli i lakierów, to polecam firmę IBD. Ich produkty też są dostępne w tym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorisam
Ja sobie kupiłam wszystko na topdrogeria.pl. Cały "zestaw startowy" zamówiłam i używam do tej pory i wszystko działa jak należy. Co prawda ja robię hybrydy nie żele ale no. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×