Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qqqqqqqqqqqqqqqq

Jaka lampa UV najlepsza, oraz jakiej firmy żele, tipsy,ozdóbki????

Polecane posty

lampa najlepiej tak jak pisaly dziewczyny- 4 zarówki. semilac dobry na początek tylko musisz pamietac o dobrym przygotowaniu paznokcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w gotowych zestawach zazwyczaj są dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariamazur
Ja mam lampę UV Camry CR 2171: https://www.ceneo.pl/52693189 Jest bardzo wygodna w użyciu i ma dobrą moc - 40W. Poza tym ma też wbudowany wiatrak, więc w razie czego można w niej też podsuszyć zwykłe lakiery, nie tylko hybrydowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HYBRYDY 11ml tylko 10zl Dziewczyny polecam darmowa rejestracje na stronie nowej marki lakierów hybrydowych.Kazda osoba która założy konto ma możliwość zakupienia lakierów w cenie 10zl za buteleczke 11ml.oferta ważna do konca stycznia lub do wyczerpania zapasow( lakiery Claresa 7ml też 10zl)Dodatkowo rejestracja upoważnia do otrzymania stałego rabatu 30%na cały asortyment firmy.Na podsumowanie założenie konta jest za darmo na zawsze,nie ma żadnych terminów zamówień oraz minimalnej kwoty zamowienia.Kupujemy kiedy chcemy i za ile chcemy.Za polecanie firma nagradza dodatkowymi rabatami.Nalezy skorzystac z mojego zaproszenia i wypełnić formularz a następnie poczekać na aktywację konta. Aby dokonać poprawnej rejestracji należy kliknąć w link i wypełnić pierwszy formularz(należy zarejestrowac się od razu lub jeśli najpierw przeglądacie stronę to znów należy kliknąć w podany link do rejestacji a nie cofać :) ) http://www.palucosmetics.com/a/909e6b9e6e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorka455
Tych lamp jest ogromny wybór w sklepach, poszukajcie może w https://ocean-zdrowia.pl , tam jest tanio, lampę nawet za niecałe 300zł kupiłam i jest dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sobie dopiero w tamtym roku lampę kupiłam jak byłam w Nadarzynie na targach piękności. Mam tzw. kopytko i dobrze się u mnie sprawdza. w wrześniu też się wybieram na te targi, tylko już nie po lampę a po nowe kolorki lakierów :) opłaca mi sie poczekać bo tańsze tam są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ImalaIva

Czy któraś z Pań jest mi w stanie powiedzieć czy jak wezmę np. Lampe 24W do żelu i dłużej bedę naświetlać to mi się utwardzi? A jeśli nie to dlaczego. Od jakiegoś czasu ta kwestia mnie zastanawia, a nie wiem od jakich dokładnie czynników to zależy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glutex

A wy co kurna, gady jesteście, że potrzebujecie naświetlania pod lampami UV? :D Coś takiego to się jaszczurkom w terrarium montuke a nie swoją paszczę naświetla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ImalaIva

Glutex jak Ci się nie podoba nie musisz komentować. Kobiety nie mają paszczy tylko twarz. I nie o twarz tu chodzi tylko paznokcie, więc chyba kłania się czytanie ze zrozumieniem :] 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×