Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grzes GB

brytyjki sa najladniejsze

Polecane posty

Gość Grzes GB

patrze na nie codziennie w drodze do pracy, i caly czas jestem podniecony. Wiekszosc brytyjek jest bardzo ladna, ladnie tez sie ubieraja :) dlaczego wiekszosc polek wyglada jak wiesniary ? :O porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, zartujesz chyba :O nie uwazam sie za ladna osobe, ale przy brytyjkack kazdy sie moze wyleczyc z kompleksow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzes GB
a bylas w GB skoro tak twierdzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzes GB
to ty chyba zartujesz ! brytyjki sa sliczne i ladnie sie ubieraja, sa kobiece. polki tymczasem wygladaja tragicznie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm...jesli ktos gustuje w konskich szczekach i rysach pozbawionych delikatnosci to moze i sa sliczne :D a co do ubioru -owszem, zdarzaja sie ubrane gustownie, ale nie jest to zawrotna wiekszosc. nie przesadzajmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i maja zryty charakter, przynajmniej te co znam :D jakie to one nie sa wspaniale...:O nic tylko podziwiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgggggggg
Facet, chyba cię pogięło albo masz skłonności turpistyczne. Brytyjczycy to jedna z najszpetniejszych nacji w Europie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzes GB
polki w Anglii wygladaja na wyglodzone i niedomyte :O nie zgadazam sie ze angielki maja zryty charakter. Sa wyluzowane i usmiechniete, bardzo latwo i przyjemnie sie z nimi rozmawia :) Sa bardzo friendly ;) w odroznieniu od polek nie pytaja ile zarabiam , nie sa tak zawistne i zdesperowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Polki to niby
takie madre i w ogole nie prozne filozofki,i w dodatku zawsze zadbane.nie rozsmeszajcie mnie.Zaznaczam ze jestem kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam to uczucie, też mnie strasznie podniecały angielki jak tam przyjechałem pierwszy raz dawno temu ale podobne zjawisko zauważyłem we wszystkich innych krajach w których byłem (no może za wyjątkiem chin) to kwestia nowości, odmienności, może egzotyki, tak obiektywnie to angielki są beznadziejne w porównaniu z naszymi polskimi laseczkami :-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justasss
he dobre sobie:) brytyjki z krowimi gebami i wielkimi dupami,puszczajace sie na lewo i prawo.Moim kumplom najłatwiej przychodzi zdobywanie wlasnie ich,nad Polka podobno trzeba popracowac.A co do stylu,hmmm kropki,paski rozne kolory razem,a do tego duzo roznej bizuterii, w sumie kto co lubi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty ahaha brytyjki wcale nie sa ladne. najladniejsze sa brazylijki i wszystkie z ameryki łacinskiej :D:D szkoda ze sie tam nie urodzilam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z żadnej amaryki łacińskiej ! poza nielicznymi wyjatkami zamieszkuje ten kontynent babstwo krótkie, krępe, niewywrotne z ogromnymi dupskami !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poki sa dopiero puszczalskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brazylijki są słodkie
mniam mniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkkkkkkkz
Wiele jest łądnych latynosek, ale w USA. W ogóle jest tam cała masa bardzo ładnych młodych kobiet. A jakie zadbane. Są oczywiście też typowe słonice w sporych ilościach, ale to już inna historia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w usa jest bardzo duzo pieknych kobiet i dziewczyn ale chyba jeszcze wiecej tych słonic? hmm jesli kogos stac to dba o siebie i moze wygladac pieknie:) ale i tak brazylijki najpiekniejsze :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najladniejsze są wenezuelki. Dla nich uroda jest na pierwszzym miejscu a kiedy jakas dziewczyna konczy 18 lat dostaje od rodzicow pieniądze na operacje plastyczną. Bylam i potwierdzam - nie ma tam kobiet zaniedbanych, zle ubranych, z tlustymi wlosami i owlosionymi nogami. Dziewczyna z Wenezueli nie wyjdzie na ulice jesli nie bedzie wyglądala jak z okladki magazynu z modą. Wyjątki bardzo nieliczne. Te co grają w tych telenowelach w większosci są z wenezueli. Rodzice sie troszczą zeby ich corki zrobily kariere w tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rób smaka facetom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
I tak nie sądzę aby po przeczytaniu tego forum jakiś facet planoał przyszłość z Polką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laskanebeska
nie pytają ile zarabiasz bo pewnie wszystkie zarabiają lepiej od ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ja ja
moze jest drechem i podobaja mu sie te angielskie dresiary hahahahah z wystajacymi tlustymi brzuchami na wierzchu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawistne polki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli sie puszczją ale są zdecydownie najładniejsze na swiecie a 2 miejsce Japonki:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buehehe tak najładniejsze
w dupie byłeś i gówno widziałeś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, że to nie prawda, że brytyjki sa ładniejsze. Owszem zdarzają się naprawdę ładne, i zadbane, co nawet widać w tv. Ale według mnie większą część stanowią raczej te bardziej \\\\\\\\\\\\\\\'\\\\\\\\\\\\\\\'otyłe\\\\\\\\\\\\\\\'\\\\\\\\\\\\\\\'. Poza tym brytyjki napewno mają wiekszą możliwosć do ubrań. Bo wiadomo, że w polsce.. hm, powiedzmy ze nie ma takiego luksusu, poza tym wszędzie jest to samo.. I jak każdy z nas ma być oryginalny? Ale zdecydowanie Polki są o wiele ładniejsze, jeżeli chodzi o urodę, ponieważ mają o wiele bardziej subtelną urodę ;) Natomiast brytyjki są sztuczne, i na każdym kroku ukazują ten sztuczny usmiech.. Niestety oni tak mają, i ten ich uśmiech nie jest zbyt prawdziwy.. Wiem, bo tam byłam :] A u nas na szczescie mało się spotyka takich fałszywych ludzi, który są fałszywi nawet dla nieznanych im osób ;)) to jest moje zdanie, pozdrawiam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×