Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grzes GB

brytyjki sa najladniejsze

Polecane posty

Gość Grzes GB
XENA 00 , zgadzam sie z toba w 100 %. To samo mialem na mysli, brytyjki sa bardzo ladne i sympatyczne, oczywiscie nie wszystkie ale wiekszosc! Zrobilem to zdjecie w angielskim klubie (dziewczyny sa miejscowe) http://img101.imagevenue.com/img.php?image=40844_IMG_6435_122_42lo.jpg Smieje sie gdy slysze jakie to polki sa piekne, naprawde sie staram ale NIE WIDZE ladnych polek w Anglii ( spotykam polki codziennie)Moze prawda jest ze ladne nie wyjezdzaja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te sa fajne na zdjeciu
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tb bnf
do grzes gb ale mnie rozbawiles chyba uwielbiasz tluste fladry z obcislymi bluzeczkami z pod ktorych kap, kap kapie tluszcz hihi brrrrrrrr i te rysy twarzy odzwierciedlajace konia nie sa podobne do polek bo ja idac ulica odroznie polke sredniej urody od anglielki i stety polka sredniawka jest ladniejsza od anglielek w 2 letnim zyciu w anglii moze spotkalam ladnych anglielek tyle ile mam palcow w obu dloniach w anglii sa ladne dziewczyny ale przewaznie sa to murzynki hinduski no i polki oczywiscie jestesmy sliczniutkie :) kazdy anglik to powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaca jack
no co ty te dlugie twarze bleeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joki44
grzesiu a gdzie ty jestes przyjedz do birmingham tu poleczki sa sloczniutkie nie wszystkie ale duzooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XENA00
MURZYNKI? FUJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XENA00
Prawie wszystkie hinduski smierdza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luallluanna
brytyjki sa sliczne:) niestety to prawda:) nie mowie o starszych kobietaxh. w kazdym kraju strasze kobiety nie sa juz tak arakcyjne ale mlode angielki sa sliczne. delikatne rysy twarzy i ladnie sie ubiaraja. no i maja ladne zgrabne nogi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brytyjki najładniejsze??? Może i brzydkie nie są, ale maja za bardzo rozciagnięte szczęki od tego angielskiegoo akcebtu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luallluanna
Gość do autora topicu
pytanko: a kto ci ziolo dostarcza? bo musi byc niezle skoro angielski ci sie podobaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje podsumowanie
Polki - maja ladniejsze figury od Angielek Angielki - ladniejsze z twarzy od Polek P.S. Mieszkam w Anglii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZOPA
brytyjki????? oprocz tego ze wszyscy faceci napalaja sie z nadzieja na brytyjski paszport to nie ma w nich nic podniecajacego grube z piskliwym helllooooo a jak sie obrocisz to gorzej cie objada niz zawistna polka WIADOMO POLKI SA NAJLEPSZ I MAJA NAM CZEGO ZAZDROSCIC 1- URODA 2- NIE OSZUKUJMY SIE KAZDA Z NAS POTRAFI PORADZIC SOBIE W TRUDNEJ I WOGOLE W KAZDEJ SYTUACJI CZEGO NIE MOZNA PRZYPISAC BRYTYJKA....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZOPA
A PRZEPRASZAM NIE BRYTYJKA TYLKO BRYTYJKOM POZDRAWIAM WSZYSTKIE POLKI W UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie oszukujmy sie
brytyjki sa ladne, bylem i widzialem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska_77
ja wygladam przecietnie jak zwykła dziewczyna, ale u mnie w pracy inne to normalnie conajmniej 80% jest brzydszych ode mnie, nie dosysc ze sa zbyt pulchne , to nie ktore te nawet z figura modelki maja tłuste włosy, niektórch włosy to chyba rok grzebienia nie widziały, od niektorych to nie ładnie pachnie, a o ubraniach to nawet nie wspomne, no coz ale co sie dziwic ksiegowe to kujony i tak wygladaja. Gdy byłam za granicą zobaczyłam zupełnie inny świat, dziewczyny ładne i zadbane.. Chyba się zgodzę z autorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom Hanks
Angielki są świetne w łóżku, miałem szczęście się przekonać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrosne polki haha
żal mi was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosoli
Kazdy gustuje w innnej urodzie... Ja akurat mam szczescie byc Polką:) Fakt ze Brytyjki to zaniedbane kobiety , ale zalamujecie mnie jak pokazujecie przykladowe zdjecia brytyjek, wiadomo ze sa tez ladne , ale niestety nasza rozmowa dotyczy wiekszosci... A same sobie zapracowaly na ten stereotyp. Stereotyp Polki- jedna z najladniejszych na swiecie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 85
niewiem co powiedziec bo sa ladne i brzydkie ale pierwszy numerek w zyciu zaliczja w wieku 13 12 lat nstp aborcja itp itd... no niewiem czy to jest takie trendy dlatego ja uwazam ze polki sa jakie sa moze i maja arabow ale gdy zajda w ciaze to biora za to odpowiedzialnosc i staraja sie urodzic i godnie to dziecko wychowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacik07
Moze myslisz ze britijczyki sa ladniejsze bo jestes w londynie. W londynie malo jest anglikow. Wiem bo tu urodzilem sie. Angielki to sa nr 1 na swiecie w pijaniu, sa przewaznie grubsze od polek mniej zadbane, moge porownac bo tez juz bylem w polsce kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacik07
Grzes GB, chyba masz cos przeciwko polek ale to latwo taka opinie trzymac, bo jak sie widzi z kim polki tu chodza to az wstyd. Ale nie mow ze angielki sa ladniejsze, Angielki to dopiero sie puszczaja ale musza wipic sobie dobrze zanim potrafia bawic sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z UK Tez
Zgodze sie na 100 procent, a Anglicy musza pic zeby im stanelo przy takich babach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angielki sa seksowne
ladnie sie ubieraja i prezentuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irresistible000
Jak glupim trzeba byc, aby powiedziec ogolnie, ze Brytyjki sa ladne, a Polki brzydkie, lub odwrotnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blekota
chyba sobie zartujesz??!! ja tez na codzien mam z nimi doczynienia i sadze,ze do slicznych POLEK to im daleko..wiekszosc ma zreszta niezla nadwage,ale skoro takie lubisz...:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×