Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PieknaSandrusia

Uprawiam sex z kim zapragne bo jestem PIĘKNA i MĄDRA! owijam facetów wokół palca

Polecane posty

Gość seksrobocik 1982
a co dla ciebie znaczy klasa?? dla mnie dziewczyna nie jest wiele warta jesli zna się tylko na modzie zna projektantów itp.... masz cos ciekawego do powiedzenia by zahipnotyzować faceta? oprócz ciala oczywiscie? ja tęsknie za kobietą oczytaną...która zna sie na sztuce literaturze...potrafi zaciekawić.. a tu?? przyciagam tylko takie puste osoby jak sandrapiekniusia...bo też dbam o siebie...modne ciuchy prawie codziennie inny garnitur...ciekawe czy jak bym zaczal udawac mniej zamoznego to kobiety przestały by leciec jak pszczoła do miodu?(mam na mysli osoby pokroju sandry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DHJfhahlhfaehf
ja bym to nazwala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle ze Sandara oprocz
rzeczonego ładnego ciala nie posiada nic ponad to, zreszta to widac po jej stylu pisania-laska pewnie ma zgrabna dupe, faceci sie za nia ogladaja, ona cieszy sie jak dziecko.Uroda to nie wszystko glupuia pizdo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 213
bo zwykla kurwa jestes!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle ze Sandara oprocz
moze i zdobedzie swoja dupa co chce np. kariere itp.ale i tak zawsze pozostanie pusta laska nie majaca nic do pwiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestescie beznadziejni
laska sprowokowala was do wypowiadania sie na idiotyczny temat a wy ulegliscie jej manipulacjom.he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle ze Sandara oprocz
no wlasnie o to chodzi w tym wszystkim!Glupia laska sprowokowala, a my debile odpisujemy-cala zabawa na tym polega.Ja np. mam wielka radoche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes pusta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że znalazło się tu więcej osób pokroju Sandry :p pierścionek za 10 tyś. ? i komu to miało zaimponować ? ... jesteś tak samo żałosny jak autorka topicu do tego strasznie nieszczęśliwy, chociaż twierdzisz, że jest inaczej. Pieniądze raz są a raz ich nie ma ... ciekawe co wtedy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do żony mundurowego...
....jego wypowiedz miala służyć ukazaniu jej glupoty. On się nie chwalił on drwił...czytaj z dystansem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksrobocik1982
bardzo lubię sie nabijać z takich panienek pokroju sandry pewnie ze to moze byc prowokacja ale niestety takie dziewczyny istnieją... a ja? moze i mam peniadze...czy jestem załosny????????hehehe to jest lepsze niż ogladanie komedii...bo zycie to sama komedia...a pewne kobiety to aktorki które zasługuja na oskara albo na złte maliny za beznadzieją sztuczna grę... jaka jest prawda o mnie??? a taka ze szukam swojego ideału osoby wykształconej która potrafi wykorzystywac swoj rozum a nie tylko ciało... kobieta powinna byc skromna ale swiadoma swej atrakcyjności...a wywyższanie się ze jestem piękna i mądra to już gruba przesada!bo tak naprawde jestesmy malutkimi istotami i nikt tak naprawde nie jest madry... myslimy ze tacy jestesmy a tak naprawde na kazdym kroku pokazujemy swoja głupotę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woodku
obśmiałam się jak norka !!!! :) hehe ale fajnie sandrusia jest taka piękna i ma tyyyyyle ciuchów i tyyyyyyyyyle facetów, no i zarabia dużo pieniążków. no i życie zna jak nint inny... wnioskuję to po jej wypowiedziach typu każdy facet zdradza itd. w sumie jak ma się 23 lata dało się pupy paru żonatym to się wie nie? żałuję tylko że w pewnym momencie niektóre osoby się wyłączyły z dyskusji bo już prawie miałam łzy w oczach z radości... ech... piękna sandrusiu uwierz mi na słowo są bardzo różne priorytety w życiu i jeżeli ktoś się z ciebie nabija po tym wszystkim co napisałaś to nie dlatego że jest zazdrosny tylko dlatego że jesteś świetnym tematem do żartów. tak, tak nawet jeśli jestes taka śliczna i masz wszystkich facetów ;] mam nadzieję że chwytasz ironię co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" PieknaSandrusia23 Nie jestem latawicą, nie chce mi sie juz tego tłumaczyc. A co do rozumu, nie uważam sie za osobe głupia czy bez rozumu tylko dlatego że jestem świadoma swojej urody i wiem jak to wykorzystac. Jak narazie to ja wybieram sobie facetów,a nie oni mnie a to dlatego że gdy widzą kawałek kobiecego ciała to nie myslą o niczym i mozna nimi bardzo prosto manipulowac. \" Mądra nigdy nie twierdzi że może mieć każdego:P.Ja nie interesuję się małolatami:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pici pici
hihihi uciekla puszczac latawce.....bo to zwykla kurwa jest........ cyt..... JA-kim jestes?? SANDRUSIA-kurwą ,a teraz mozesz mnie przeleciec.......buehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..I mądra do tego!?! Jak uwielbiam bawić się z takimi pewne z siebie Dziewczyn.. Jak rozkoszę się, kiedy okazuje się, że świat nie leże u Twoje stóp?. A jaka subtelne sposób porywania!!! Tu poświeczyć platynową, tam dobrze zaparkować.. Nieznaznacka marynarka rozchyla się u okazuje swój kreator.. Uwielbiam patrzyć jak taki jak Ty dostają szał.. Flirtuję, ale zostaję na dystans.. Im więcej się starasz im gorzej to idzie.. A jak sie śmiejemy po tym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksrobocik1982
do reno1965-----> nie rozumiem takiego polskiego proszę byś bardziej składnie tworzył/a swoje wypowiedzi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asta Lavista
Poczekaj jak spotkasz taką samą jak Ty takiego samego pokroju równie piękną seksowną i mogącą mieć kazdego tylko ze ona np. bedzie umiała pieknie malować bądź dobrze gotować lub umieć dobrze fizykę bądź matematykę i co? A Ty bedziesz wiecznie nieudacznicą bo na każdej dziedzinie życiowej owa kobieta bedzie miażdżyć twój nic nie warty chenelowski bądź diorowski(sokoro tak się chwalisz kosmetykami i ciuchami)intelekt gdbyś była mądra to nie zakaładałabyś takowych topików.Cóż z tego że możesz mieć kazdego skoro facet lecący na taką laskę jak ty jest równie nic nie warty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem dlaczego uwazasz ze jestem głupia. Są pewne dziedziny wiedzy w ktorych czuje sie jak ryba w wodzie. Wiec nie oceniaj mnie po kilku zdaniach jakie tutaj napisalam. Seksrobocik widze ze masz bujną wyobraźnie, wiele marzeń i fantazji, ale kto wie, moze kiedyś uda ci sie je spełnic. Ciekawa jestem jak wy (przeciętni ludzie) zachowywalibyscie sie gdyby wpadła wam do rak taka dobra kasa. Dlaczego mam byc skromna jesli nie żyje skromnie. Moze mam mówic ze jestem przecietna? Jak nie jestem. Nie rozumiem wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" Nie musze dawac moich zdjęc do oceny innym. Znam swoja wartosc, wiem jak wygladam i nikt mnie nie musi w tym utwierdzac. Jak dla mnie to dziewczyny pokazujace fotke sa zakompleksione i nie maja znajomych \" sorry ale z jednej strony piszesz ze nie musisz siebie dowartosciowywac a robisz to zakladajac wogole ten temat , wiec widze tutaj jakas sprzecznosc. po 2 dziewczyny zakladaja profile na fotce, bajerze i innych stronach ww i wiele z nich jest b. pieknymi kobietami..wiec napewno nie sa zakompleksione . po 3 dajadc dupy \"komu zapragniesz\" mozesz niedlugo nabawic sie jakiegos chorobska :P inteligentna, madra kobieta, (piekna) ktora siebie szanuje nie musi dawac komu popadnie bo zna swoja wartosc... po 4 nigdy nie zaznasz prawdziwej milosci gardzac kazdym facetem ... moze zakompleksiona nie jestes ale napewno bardzo jeszcze naiwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missświata
A ja jestem pewna,że jestem 100 razy piękniejsza od Ciebie,haha!!!Głupia prowokatorko!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajina
a ja mam taki problem, chodz nie ejstem nieśmiałą osobą to jednak nie umiem podrywać facetów, jakoś wydaje mi się że to oni powinni zrobić ten pierwszy krok, nie żeby pomyśleli że odrazu chcę sexu. jestem młoda(20 lat) ładna, zgrabna i wogólę często słychę ale laska, albo wzrok moich zazdrosnych koleżanek kiedy idę na kawę z super kolesiem. ale to jest tak że ja jestem dobra w sam raz na raz (i nie chodzi mi o sex) poznałam super faceta umawialiśmy się było bosko ale on nie potrafił mi być do końca wierny lizał sie z jakąs panienka na imprezie no i fiasko, pokłuciłam sie z nim a moja pseudo przyjaciółka zaczeła sie z nim umawiać on z nią chodizł zeby mi zrobić na złość ale mu sie nei udało więc z nią zerwał. poznałąm teraz czadowego kolesia spotkaliśmy sie 2 razy ale ta sama kumpelka podjeżdza do niego. prosze powiedzcie co mogę zrobić żeby nim tak pożądnie zakręcić żeby jej wpływy nic nie dały.... plizzzzzzz bardzo mi zależy no ale przeciez nie wlaze na neigo i go nie zgwałcę heheh :D pomozyyy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laaaska
Gdyby tak bylo rzeczywiscie to nie miala bys powodow by rozpisywac sie o tym na froum internetowym niedowartościowana dziewczynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laaaska
Gdyby tak bylo rzeczywiscie to nie miala bys powodow by rozpisywac sie o tym na froum internetowym niedowartościowana dziewczynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GłupiaCzesia98
Hehe, ta niby "PieknaSandrusia" to z pewnością "Napalony Franek 53", a dzieci się podniecają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy się mądrze wypowiadają..........są takie siakie i owakie wartości.................ceni sie to tamto owo...........znam przykład gościa z pozycją, inteligentnego, wykształconego, ktory oszalał dla dziewczyny jak Wy tu twierdzicie nijakiej i pustej................mimo wszystko jetesmy zwierzetami i rządzą nami feromony............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zajebiscie
Niby taki banalny temat, a wzbudzil tyle kontrowersji! Jesle jestes nimfomanka - to super, ze angazujesz sie w to twa madrosc i inteligencje. Najwazniejsze, aby miec w zyciu, to co sie lubi. Jedni obgryzaja paznokcie, inni obzeraja sie czekolada, a jeszcze inni lubia sie pieprzyc. Nie rozumiem co w tym zlego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten i nie ten
sandrusiu dlaczego wydaje ci się że przegrałaś życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×