Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ala.....22

nie chce rozbierać się przy świetle

Polecane posty

Gość fgfd
ale tu nie o to chodzi ze faceci chca wzrokowcami bo mi sie wydaje ,ze nawet wiekszosc kobiet byłaby zła gdyby jej facet to pociemku chciał robić ..Nie przeszkadzało by wam gdyby wasz facet chciał od teraz tylko p ociemku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o raaaaaanyyyyyy
tak naprawde uważasz seks za coś nieprzyzwoitego, nie akceptujesz tego do końca i z tego to wynika........ pod koldra, po ciemku, bez wydziwiań, tyle ile jest konieczne żeby facet sie zaspokoil............... tak naprawde nie masz pojecia co to seks z ukochana osoba ...... smutne......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annanasek
zastanowcie sie co wy w ogole piszecie??? nie dla wszystkich fizycznosc w sexie jest taka wazna to cos o wiele glebszego!! nie trzeba kogos widziec jak swieci przed toba genitaliami zeby wiedziec ze sie go kocha , czuje, jak wyglada. kiedy zamknie sie oczy mozna zobaczyc i poczyc znacznie wiecej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwi puku puku
ala 22--- słonko, problem nie polega na tym, że Twój chłopak chce Cię oglądać nago - to akurat jest normalne. Problem masz Ty z własną cielesnością. Albo akceptujesz ciało własne i partnera, każdy jego szczegół i detal, poznajesz je nie PO CIEMKU, tylko świadomie, tak, by oboje partenrów mogło dokładnie widzieć się nawzajem, albo Twoje zahamowania są tak głębokie, że nie chcesz widzieć nagiego ciała swojego mężczyzny i być przez niego widziana. Trudno mi zrozumieć, jak można współżyć z kimś, do kogo nie ma się zufania na tyle, by pokazać mu w świetle ciało, do którego wnętrza go wpuszczasz?! Czy najprostsza penetracja nie jest czymś intymniejszym, że nie wspomnę już o seksie oralnym, czy bardziej wyrafinowanych formach okazywania sobie uczuć? Zgodnie z taką logiką, znacznie intymniejsza więź łączy Cię z ginekologiem, niż z własnym mężczyzną? Jak to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okazja33
ala.....22 moje ostatnie zdanie do ciebie: współczuje Ci.....masz problemy z psychiką. To wymaga opieki psychologa, a moze nawet psychiatry. Sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wiem nie wiem
Cóż, dla mnie miłość, to włąsnie intymność i zaufanie, obnażenie w sensie dosłowym i przenośnym... większosć kobiet ma na początku problemy, wynikające ze wstydu, zahamaować, niepewności co do wyglądu swojego ciała, ale dla mnie naturalne jest, że z kochanym i kochającym mężczyzną te opory sie przełamuje. I nagość, to nie jest żadne oglądanie pochwy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala.....22
nie chodzi o niego miałam przedtem kilku chłopaków i zawsze lubiłam po ciemku pisanie o tym że seks traktuję jak konieczność jest głupotą. Kocham seks, nie wyobrażam sobie dnia bez seksu gdy jestem z kimś w związku, nie było tak że nie miałabym orgazmu, mam zawsze. Jestem wyluzowana, nie zastanawiam się czy może zauważy jakąś fałdkę, rozstępa albo pryszczyka, nie myślę o tym po ciemku i dlatego jest mi idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ananasku - piękno duszy to podziwiac można trzymając sie za rączki patrząc w księżyc albo sobie w oczy i mówiąc wiersze albo gawędząc godzinami :O:O:O w łóżku podziwia sie piękno własnych ..ciał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej no
ja mysle, ze Ty sie po prostu przy tym chlopaku nie czujesz bezpiecznie, wlasnie jest tak, ze czujesz sie oceniana i wydaje Ci sie, ze on Cie bedzie w skupieniu ogladal.. to nie tak, jezeli Cie kocha to Cie nie ocenia, jezeli jestes przed nim nago, to podniecenie nie pozwala mu sie skupic tylko napawa sie pieknem i tyle.. on powinien byc cierpliwy, nie naciskac, ale sprawic, ze poczujesz sie bezpieczna i nagosc nie bedzie wtedy problemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kompromis .....
?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfd
ale niezrozumiałe jest to ,ze jej seks wydaje sie mniej intymny niż nagosc..PRzeciez seks jest objawem najnizszych ludzkich instynktów ,a chodząc nago nic intymnego nie robisz to tylko ciało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala.....22
to nie tak..... gdy np. jest jasno i on zdejmuje mi stanik (akurat na to pozwalam), ogląda moje piersi i głośno je podziwia, uśmiecha się, głszcze, całuje, widać naprawdę zachwyt w jego oczach - i tak chcę żeby już przestał. Dla mnie to krępujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kompromis .....
ala...odpowiedz na moje pytanie? chyab, że to prowokcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annanasek
jesli tobie jest dobrze to niczego nie zmieniaj!!! jesli przyjdzie czas na zmiany to na pewno bedziesz przekonana ze to ten czas nic na sile nawet jesli on nalega!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24
ala go nie beda interesowaly twoje pryszcze, rozstepy czy inne defekty, oni patrza na calosc nie na detale, moj chlopak takich rzeczy nie dostrzega, dla niego jestem piekna z wszystkimi wadami, a tak poza tym ty nie chcialabys go ujrzec w pelnym swietle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala.....22
ja go oglądam w pełnym świetle!! b. często jest tak że on się rozbiera do naga i ja go pieszczę. Natomiast gdy ja mam się rozebrać, proszę by gasił światło. kompromis > jakie pytanie, bo chyba nie doczytałam? o świecach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kompromis .....
tak...dlaczego nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annanasek
katarzynko jesli dla Ciebie sex to tylko fizycznosc to szczerze ci wspolczuje!!! a podziwiac cialo to mozna przy okazji tu chyba chodzi o cos wazniejszego niz ta cala fizycznosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfd
no to sciagnij mu majtki i zrob to samo.. Podziwiaj jego organ JAk dochodzisz do orgazmu czy jeczysz to cie nie krępuje?PRzeciez seks jest objawem podstawowych ludzkich odruchow..Jest zwierzecy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Poza tym masz jakieś dziwne wyobrażenie o nagości. Przecież on chyba nie ma zamiaru "w skupieniu ogladać twojej pochwy i odbytu", zwłaszcza wiedząc o twojej wstydliwości. W trakcie stosunku najbardziej "obserwowanym" miejscem partnerki jest jej twarz, ewentualnie szyja, ramiona i piersi - jeżeli już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala.....22
po prostu wstydzę się swojego ciała, swojego brzucha, małych piersi to nie moja wina, że mam 165 cm i ważę 85 kg... tak bardzo chciałabym ważyć mniej ale jakoś nie mogę schudnąć idę sobie zjeść jakiegoś batonika bo mi jest przykro :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala.....22
bo to już jakieś światło, ja lubię całkowite ciemności. Przy świecach godzę się np. na oglądanie moich piers, nóg, i seks, ale taki że jednak mam coś ubrane, np. spódnicę podciągniętą do góry, ale nawet wtedy tak się układam żeby własciwe nic nie widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annanasek - hehehe \" kiedy zamknie sie oczy mozna zobaczyc i poczyc znacznie wiecej!!!\" - no fakt można sobie wyobrazić, ze jest się z jakimś gwiazdorem albo...kochankiem :O:O:O - kobiety tak robią, kiedy nie chcą seksu z ...mężem ale eobią to z...obowiązku - wtedy wyobraxnia pracuje na ich korzyść :O:O:O weź Ty se te swoje mądre rady włóż do kieszeni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala.....22
to wyżej o 85 kg to nie ja......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfd
a nie krempujesz mu sie wziąsc do buzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annanasek - o co chodzi w seksie - wytłumacz proszę, tylko jakoś przystępniejak czterolatkowi - bo ja jakoś skumać Ciebie nie mogę :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfd
sram sobie do ryja:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfd
ale pewnie wiesz o tym ,ze nikt tak nie robi ..Moze 1 -3 % par upwawia seks tylko w ciemnosciach..Jestes odosobniona w swoich pogladach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kompromis .....
a gdybys ty zobacyła fałdkę na jego brzuchu albo krostkę ...to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annanasek
o co ci chodzi dziewczyno!!! tobie nic nie radze wiec pozwol niech glowna zainteresowana sie wypowiada jak juz cos!!! nic mi do twojego sexu i twoich preferencji!!! nie wiem czy wiesz ale ludzie sa rozni i wolni wiec kazy ma prawo robic co chce i jak chce!!! coz ty taka narwana jestes?//?? wspolczuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×