Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ala.....22

nie chce rozbierać się przy świetle

Polecane posty

Gość fgfd
bo to nie byli faceci aktualni tylko ex,chcieli zrobic na zlosc..Nie gadaj pierdul ,ze faceci widza defekty bo ich nie widza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kompromis .....
pewnie i widzą, ale co z tego, może widzą i kochają to? zresztą zpytaj tych kolegów czy wolą zimnego pięknego manekina do obsługi w łóżku czy kobietkę, która ma brzudkei piersi, ale uwielbia seks z nimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgdgd
widzą. Ale w większości oni nie mowili tego ze zgrozą. Oni stwierdzali fakt. Np po pierwszej randce przyjaciel przychodzi i mowi "włożyłem jej tam rękę, a ona takie wiszące wary, fuj". A jednak spotyka się z nią do dziś. Albo na pytanie o biust inny odpowiada" no, moja Aska mogłaby mieć większy, bo ma mały", ale jest z nią i kocha ją. Tak, zgodzę się że to nie ma wpływu na seks w udanym związku. JA tylko obalam teorię że faceci nie widzą defektów. Widzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kompromis .....
"...takie wiszące wary, fuj.." gdgdg, przepraszam...z kim ty się zadajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę że masz problem
no właśnie bo się kochamy z całą drugą osobą a nie osobno z cyckami, cipką, nogami i wargami sromowymi ja jak widzę mojego nago to marzę tylko o tym żeby mnie wziął jak najszybciej - nawet jak ma te nieszczęsne włosy na plecach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę że masz problem
----> gdgdgd o jezu gdzie ty tych facetów spotykasz??? może ich podnieca to że ci takie rzeczy mówią? :P ja też mam raczej kumpli-facetów a nie babki - ale jeszcze czegoś takiego nie słyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgdgd
oj wiem. Mój facet ma całą gamę wad fizycznych: wystający brzuszek, za chude nogi, za wysokie czoło, czasem mu wyskoczy pryszczyk na tyłku, a od siłowni na którą regularnie chodził kilka lat temu ma rozstępy na ramionach i udach. Widzę to. A jednak kocham go i lubię się z nim bzykać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfd
ale są też osoby ktore chca robic sztuczne problemy..Nawet jesli ma wady to kazdyje ma i to standard.Wytwarzane są sztuczne problemy ,biorą do siebie za bardzo kazde słowo lub nawet ,iz wlasciwie nic sie nie dzieje wielkiego to one robią z tego nie lada sprawe..Musimy wiedziec gdzie jest granica .Nie ma sensu wmawiać sobie za wszelką cene ,ze jesteś do niczego .Szukanie problemów wszedzie tam gdzie ich nie ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfd
to nie jest kwestia wad fizycznych ,tylko psychika jest taka a nie inna. Zrozumcie ,ze problem to tylko wasza psychika ..Nawet jesli nie wlącznie to w 90 % chodzi o sztuczne kreowane problemów .. wy szukacie wad w waszym ciele ,gdziekolwiek zamiast skupic sie ze odpowiedzialna jest za to glownie psychika..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 566ttyy
ok, ale nie zawsze jest to wymyślne szukanie problemów. Co zrobić gdy problem (wada fizyczna) jest prawdziwy, a nie wymyślony? co ma zrobić osoba ważąca 30 kg za dużo? odchudzać się i dopiero wtedy włączać światło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kompromis .....
a myslisz, że bez światła nie czuć tych 30 kg nadwagi...a w ubraniu wygladasz na 20 kg mniej?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfd
ale kto powiedzial ,ze to jest wadą ?Gdyby partner uwazal to za wade to by z toba nie był..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kompromis .....
poza tym...romantyczna uwaga o "warach" z wypowiedzi gdgdg...czy ten facet latarką sobie poświecił i dlatego tak mówił, czy było do tego potrzebne światło? pomijając oczywiście slumsowy poziom takiego komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwi puku puku
tak na marginesie, obawiam się, że przynajmniej połowa tematów na tym forum podsyca i rozjątrza wszystkie kompleksy, lęki i zahamowania osób takich jak ala--22 i annanasek :O Można lubić kochanie sie po ciemku, jak każdą inną formę seksu. Problem pojawia się w chwili, gdy człowiek nie chce i boi się wyjść z ciemności :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczka.
ja kochaam sie po ciemku moze raz na pare miesiecy :D a tak zazwyczaj z lampka. albo rano. albo kolo poludnia. :D a dziewictwo tez stracilam o poranku :D nagosc jest taka sexi. i podniecajaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakompleksionaOna
A ja mam biust 75 B i mam ladne sutki, ale jak jest zimno, to ladnie sie kurcza i piers jest bardzo ladna, ale jak jest cieplo to one sie powiekszaja i sa duze i wtedy cala piers jest taka obwisla. Tez wole po ciemku 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze tu chodzi o dojrzalosc
jakas emocjonalna, ja tez mialam problem z tym przy moim pierwszym facecie, tylko po ciemku i kropka, jednak z wiekiem i podejsciem mojego drugiego faceta, a przede wszystkim dzieki jego dojrzalosci sama paradowalam przed nim nagusienka i zapalone swiatlo nie bylo zadnym problemem, sadze, ze twoj chlopak robi najgorsza rzecz jak moze, ze cie do tego zmusza, bo nawet nie wie jaka tym samym robi tobie krzywde, powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakompleksionaOna
co mam zrobic z tymi sutkami? 😭 Naprawde boje sie pokazac jak one nie stercza. Jest operacja na zmniejszenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zakompleksionej
zrob soebie lepiej operacje mozgu, nie masz wiekszych problemow? jestem ciekawa ile masz lat ze takie bzdety wypisujesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cgzhg
a nie mozna by tak pośrodku ? na przykład przy zapalonej swieczce - coś tam widza , ale niezby wyraźnie; mój facet jakos nie czuje potrzeby , żebysmy byli nadzy , po prostu majtki w dół i jedziemy - a mnie to rani , czuję się przez to zaniedbywana , mam wrażenie , że jemu koło tyłka lata jak , w jakaiej oprawie , że ma gdzieś moje cialo , chodzi tylko o cipę;pewnie twój chlopak też się czuje w jakis sposob odepchnięty, mysli sobie , że mu nie ufasz itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja tez wole po ciemku,no tak aby byl polmrok............za jasno nire moze byc bo mnie wtedy swiatlo razi w oczy hehehe...........a w dzien to nie za bardzo lubie sie sexic ale od czasu do czasy 3emu nie no i mozna sie przyzwyczaic:) ..Autorko topicu - musisz polubic swoje cialo,oswoic sie z mysla,ze predzej czy pozniej facet Cie zobaczy naga w pelni,a jak bedziecie sie razem kapac to bedziesz w stroju kapielowym?mam na mysli prysznic badz wanne ........ no i puisalsas,ze przy zgaszonym swietle koFFacie sie ciagle czyli tlyko wieczorami sexicie sie?a w dzien?? pozdrowka sle:) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwazam ze jestes bardzo jeszcze dziecinna i zmieni sie to u ciebie z wiekiem a twoje poglady sa rodem z XVIIIw. tylko nie płacz potem ze chłopak cie zostawił bo on nie wymaga od ciebie nie wiadomo czego tylko normalnych zachowan ludzkich. pozdrwaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×