Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość justalala

poradzcie prosze-maz jest uzalezniony od kompa-tylko gra i gra

Polecane posty

Niech zgadnę, czy to uzależnienie od gier typu MMO? To chyba najgorszy typ, sama przez to przeszłam :( Jeżeli nie pomoże zostawiene go z dzieckiem na dzień, to radzę inną terapię szokową - jeśli gra przez internet, odetnij jakoś dojście do niego - np. znisz modem, rozwiąż umowę z dostawcą, lub jeśłi wiesz jakich portów używa przy łąćżeniu się - zadzwoń do swojego dostawcy usług internetowych i poproś o ich zablokowanie. Jeśli przez to mąż się przebije, zkasuj jego grę - jeśli to gra internetowa to jego konto lub postacie jakie na nim trzyma. Jeśli to zwykła gra to pokasuj \"save\'y\". Brzmi głupio, nie? Takie działanie prawie na złość ukochanej osobie. ALe uzależnienie od kompa to poważna sprawa, na necie jest o ym sporo materiałów. Ja polecem metodę uniemożliwienia grania - dla mnie była wyjątkowo skuteczna. Rozmowa, szantaż, prośby nic się nie zdadzą w najtrudniejszych przypadkach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werda
co to sa gry MMO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justalala
moj maz to powinien sie leczyc wczoraj mowi-" dobranoc kochany kompiku jak ja nie lupie cie wyłaczac"-ma poczucie humoru,nie? dzieki za rady tym co cos radzili-wyłaczanie,odcinanie,odłaczanie etc nic nie da-on jest informatykiem od lat i ze wszystkim sobie poradzi musze go na "psychike"jakos wziac Daff trzymaj sie! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×