Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jolusia11

hemoroidy

Polecane posty

Gość jolusia11

szukam pomocy od 2 miesiecy borykam sie z poteżnymi hemoroidami . Prawdą jest, ze od kilku lat mam zaparcia i musze pomagac sobie środkami przeczyszczajacymi i tak w kółko. Próbowałam różnych metod naturalnych, ale bez efektów. Lecze już 2 miesiące maścia Posterisan, czopkami posterisan i detralexem i nic. Przy wypróżnianiu jest parcie na stolec, a nie może on wyjść, bo robi się pierścień z żylaczków, które tamują odbyt. Meczę się okropnie do łez, próbuje naciskac sposobem, czasem sie uda. Chciałam zapytać czy ktos z was poddał sie metodzie zaciskającej te żylaczki i jaki był tego skutek ? Może macie jakies rady dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agresywnaniunia
moja mama miała hemoroidy i mozna powiedziec wyleczyła sie bez leków , prostą metoda moż etylko dla niej skuteczną ale spróbuj po każdej wizycie w toalecie za grubsza potrzeba podmywała sie cieplą woda i mydlem , proste ale jej naprawde pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolusia11
po kazdym wypróżnieniu dokładnie sie myję, robiłam tez nasiadówki w naparze kory debowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolusia11
na leki wydaje dużo pieniędzy czy nie lepiej zainwestowac w zabieg o którym reklamują w internecie, ale czy to skuteczne/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agresywnaniunia
sorry nic więcej o hemoroidach nie wiem , a o tych zabiegach wpierwszym poście nawet nie słyszałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka0303
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3172437 Tutaj mozesz poczytac bo taki topic juz byl Wiem co przezywasz bo sama to przeszlam. A jezeli chodzi o problemy z wyproznianiem mnie pomogly maliny a stosowalam wszytskiego.Codziennie wieczorem przed snem zjadam miseczke malin ze smietana.Mam je oczywiscie zamrozone w zamrazalniku (pewnie mozesz je kupic w kazdym sklepie).Rozmrazam daje troche mietany i cukru do smaku.Na poczatku po 3 dniach byl efekt.A teraz wystarczy ze zjem je 2 razy w tygodniu i moj probelm sie skonczyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka0303
Aha a jezeli chodzi o detralex ja go bralam dawno temu przez rok i wiesz pomoglo.Hemoroidy sie nie schowaly ale przestaly bolec.Jedynie w ciazy bardzo cierpialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirror
Oh odwieczny problem. Mi pojawiły się jakiś tydzień temu. Jestem zdesperowana, jeżeli mi po miesiącu nie przejdą to pójdę do lekarza. Póki co zmieniłam dietę. Jem zdrowiej, piję około 1 l wody i inne płyny. Ćwiczę. Przed każdym wypróżnieniem robię kilka przysiadów i codziennie po południu wkładam sobie czopek przeciwbólowy bądź maść wszystko to pomaga i jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolusia11
dzieki serdeczne za podanie stronki z forum, cos niecos mi to dalo, choc szukam metody nieoperacyjnej, zabiegu jeszcze innego o ktorym tu przeczytalam, zaciskanie gumeczek na zylaczkach, prosze napiszcie o swoich peoblemach i leczeniu, moze cos pomoze. Jutro ide do proktologa zobacze po badaniu co on na to, ale mieszkam w niezbyt duzym miescie, gzie pewne rodzaje zabiegow pewnie nie sa wykonywane, wlasnie chce sie dowiedziec, jakie mam mozliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolusia11
no i bylam u lekarza i od razu skierowanie na kolonoskopie, czyli badanie jelita grubego, bo jesli tak dlugo sa zaparcia to trzeba go obejrzec. Nie badal , bo stwierdzil ze wszystko obejrzy przy tym badaniu. Zapisalam sie w kolejeczke i czekam , tak bo na to badanie trzeba troche poczekac, panstwowo na wszystko trzeba czekac. Ale ja dalej mam problem, a lekarz stwierdzil ,ze jesli tyle czasu zwlekalam z wizyta to jeszcze mozna poczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arlie
Wiesz ja od niedawna mam coś tam ... i jeżeli po miesiącu się nie wchłoną idę do lekarza (Z TYM NIE MA ŻARTÓW) Ty też powinnas pójść. Ale po za tym to (KONIECZNE DO ZASTOSOWANIA OD ZARAZ) - dużo wody - dużo błonnika i rzeczy ułatwaiających prace jelit : kefirek, winogorna, jabłka, siemie lniane naczczo, activia itd - po każdym wypróżnieniu podmywasz się dokładnie - przy wypróżnianiiu musisz zrobić parcie na stolec, jeżeli czujesz że masz go w organiźmie, niezdrowe jest wstrzymywanie go. Ja siedzę ok. 20 minutek na kibelku i po sprawie. - używaj maści najlepiej naturalnych, ja używam Aesculan i mód cód malina a taniutk bo tylko 10 zł ! - bierz complex witamin B ... regulują pracę jelit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arlie
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolusia11
a ja na razie mam za soba. Szlam do lekarza i chyba ze strachu przed badaniem sie uspokoily. To zart. Ale dlugo je leczylam, tylko zabraklo wiary ze bóle odejda. Aż tu nagle z dnia na dzien dolegliwosci odeszly, lekarz skierowal na kolonoskopie i zrobie ja, zobaczyć w jakim stanie jest jelito, tylko sporo poczekam w kolejce na nie. Pozdrawiam wszystkich i zycze szybkiego wyleczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka72
Witaj.Mi pojawił się maly guzek ale nie wewnątrz tylko na zewnatrz troche bolal i swędzial masci dzilaly tak sobie .Zaczęłam stosowac dietke owocowo-warzywna, malo smarzonego bez bialego pieczywa mniej miesa i wedlin, ale myśle, że najbardziej pomogla mi kuracja ze skorupek jaj ktore zabiaja pierwiastki promieniotwórcze.Wszystko się samo cofnęlo i wszelkie dolegliwosci mineły.U mnie to sprawa genów wiec musze uwarzac mój tata miał kiedys guzki potem polipy a teraz ma zalozona stomie ma sztuczne jelito dlatego musze b. uważać. Pozdrawiam Skorupki jaj "Skorupki jaj są jednym z najlepszych źródeł wapnia, który jest przyswajalny przez organizm w ok. 90%. Oprócz wapnia w skorupce zawarte są wszystkie niezbędne dla organizmu mikroelementy: cynk, żelazo, fluor, siarka, krzem, molibden - łącznie ponad 25. Skład skorupki jest bardzo podobny do składu kości i zębów. Uczeni z Niemiec i Węgier, którzy przez 15 lat badali wpływ skorupki jajka na organizm człowieka zauważyli, że u dzieci i dorosłych podawanie skorupki dało pozytywne rezultaty przy łamliwości paznokci, włosów, krwawieniach dziąseł, zaparciach, chronicznych katarach, astmie. Jak się okazało, skorupka jajka nie tylko wzmacnia tkankę kostną, ale i usuwa z organizmu pierwiastki promieniotwórcze. Znakomite efekty skorupki jaj przynoszą w leczeniu i profilaktyce osteoporozy. Metoda stosowania skorupki jest prosta, nie wymaga poniesienia żadnych kosztów. Skorupki zanurzyć na 5 minut we wrzątku. Pozostawić do wyschnięcia i zmielić w maszynce do kawy. Używać od 0,5 do 1 g dziennie. Można spożywać je dodając do kasz i twarogów." znalezione w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozena44
Pojdę za tymi naturalnymi sposobami. Otóż próbowałam i nic... Później znalazłam lek naturalny - Anurex i pomógł. W kilkanaście dni hemoroidy zeszły i w tej chwili nie mam po nich żadnego śladu. Jestem bardzo zadowolona z kuracji. Gdybyś potrzebowała to kupowałam lek na http://www.anurexworld.com bo mieli najniższą cenę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanuśka
Mam pytanko czy przy każdym wypróżnieniu pojawia się krew czy nie koniecznie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy tu wszyscy o hemoroidach tak prawicie? Auć ... ja właściwie też już miałem (bolało, swędziało, krwawiło) i trochę przypadkiem je chyba właśnie wyleczyłem. Właściwie walczyłem z korzonkami, ale przy tej okazji kupiłem sobie siedzisko z gryką na allegro. Miało być wygodne. Ja bym tego tak nie określił, czasami jest wygodne, czasami uwiera w d... że potem usiąść nie można. Już myślałem nawet, ze to jakiś następny etap rozwoju hemoroidów. Jednak zauważyłem, że .... zniknęły. Dziwne uczucie, ale chyba już się nie będę tym dalej zastanawiał. Koszt takiego siedziska to kilkadziesiąt zł. na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile dostajesz za ten spam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta stronka wyleczyc- jest beznadziejna, pewnie ktos opieral swoja wiedze na wikipedii a rady tam zawarte sa bardzo mierne, zreszta od razu widac, ze ta stronka z profesjonalizmem nie ma nic wspolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka234234234
@Magda - Źle używasz tej maści ! hemoroida nie pozbędziesz się szybko w taki sposób ! Zobacz tutaj http://wyleczyc-hemoroidy.pl/ jak pozbyć się szybko hemoroidów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w euro klinice www.euro-klinika.pl/ maja w ofercie usuwanie hemoroidow. Z tego co wiem to jest to swietna klinika, maja dobrych lekarzy i stosuja najnowsze metody leczenia wiec warto sie do nich zglosic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie żadne maści i tabletki, a także domowe sposoby nie wyleczą na stałe hemoroidów sprawią tylko, że problem 'ukryje' się na jakiś czas, takie środki znieczulają tylko ból i dyskomfort

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sowa009
byłam dwa dni temu na zabiegu gumkowania i hemoron, na razie jest chyba dobrze, bo nawet już tabletek przeciwbólowych nie biorę od dziś , ale to chyba dzięki temu że tylko jeden hemoroid została zagumkowany, a nie tak jak niektórzy piszą od razu robią dwa lub trzy i chodzą po ścianach z bólu...;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słyszeliście o bakteriach leczących hemoroidy? o proctolacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
postanowiłem napisać ten temat bo mas ludzi ma probl;emy z hemoroidami a spora czesc osob sie tego wstydzi. Mnie dopadły przez prace fizyczna , nabawiłęm sie tez przepukliny pachwinowej , Przez 2 lata o***t mnie tak swedział ze szło oszaleć , dzien i noc. SZAŁ. Kazdy lekarz dawał tylko reklamowane i polecane środki bo najpierw bylo ze grzybica , ze alergia itp itd, Jak byłem na operacji to lekarz który mnie operował zdiagnozował hemoroidy i też leczył śrdokami typowymi ale droższymi. gdy jak podliczyłem przez te lata wydałem z 400 zł na tabletki , maści i czopki to postanowiłem isć do rodzinnego po skierowanie do proktologa. ajna babka - dużo pomaga i ma wiedze , powiedziałą ze zanim da mi skierowanie to żebym sobie to sprawdził. Przepisała na recepte CHLORCHINALDIN H ( maść 5 gr starczyła mi na miesiac a koszt to 11zł ) po 3 razach przestało swedziec i nie swedzi do dzis pomimo ze już maści nie stosuje 2 miesiac .Mozliwe ze hemoroidy wrócą ale mam na nie broń skuteczniejsza i tansza niz te badziewia w aptekach . POLECAM SPRAWDZIC NA SOBIE bo mi przywróciła normalność . Dodam że nie miałem boleści a jedynie okrutne swędzenie okolic odbuty i pieczenie po kąpieli i wypróżnieniu , krwi też nigdy nie miałem ale był wyczuwalny miękki guzek przy odbycie.. Ok kończe ale zanim zaczniecie się faszerować drogimi lekami sparwdzcie proste rozwiązania .Ps nasiadówki z kory dębu też mi nie pomagały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×