Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jolusia11

hemoroidy

Polecane posty

Gość gość
Maści stosuj, kory dębu używaj powinno coś pomóc. Nie podcieraj się papierem żeby sobie nie podrażnić tych miejsc. Ja sobie w końcu nazbierałam i kupiłam deskę myjącą https://uspa.pl/pl/ od kiedy nie używam papieru toaletowego to mnie piecze w tych miejscach. Niby taki niuans a sporo zmienił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym papierem toaletowym muszę spróbować, tylko co innego, chusteczki nawilżane, takie jak dla małych dzieci? Od pewnego czasu pije sobie z 2 razy dziennie zioła Procto Vitale i czuje poprawę, pieczenie jakby mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, a gdzie kupiłeś to procto vitale? To jest jakiś suplement czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rivell, można tak powiedzieć, że to jest suplement diety. w każdym razie nie jest zapisywany na receptę. i jest to polski produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Wam, że te hemoroidy to naprawdę kiepska sprawa jest. I bolesne i bardzo nieprzyjemne! Osobiście miałam ten problem i wciąż powracał. Ale dostałam się do kliniki http://www.euro-klinika.pl/ i tutaj wyleczyli mni ena dobre. Wreszcie wszystko jest jak nalezy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Codziennie rano koktajl np owocowo-warzywny w blenderze kielichowym z dużą ilością siemienia i ostropestu na zaparcia jak znalazł. https://cutt.ly/LeoA7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam pójście do lekarza - nikt Ci nie pomoże tak jak lekarz. Sam raczej też sobie nie pomożesz, chyba, że masz bardzo łagodną wersję hemoroidów. To, co możesz faktycznie zrobić - to dieta. Zacznij jeść więcej warzyw, które zawierają sporo błonnika. Nie jedz produktów głęboko przetworzonych. Jeśli nie masz takiej możliwości, żeby zapewnić sobie odpowiednią ilość błonnika, to zakup sobie suplement diety np. polecany wyżej procto vitale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejbka2
Najlepiej stosować naturalne produkty, które zwalcza hemoroidy. Według mnie to najlepsza opcja :) Możecie zobaczyć sobie produkty od http://hemorend.pl/ , tutaj posiadają świetny lek, który poprawia nawet pracę śledziony, a zatwardzenie nie będzie już dla was później problemem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka_995
Nasiadówki róbcie to przejdzie trochę, jeszcze zioła są dobre, bo też oczyszczają organizm i lepsze samopoczucie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z hemoroidami nie ma żartów. Dolegliwość nieprzyjemna, bardzo. Ja teraz nie wyobrażam sobie że podcieram sobie te wrażliwe okolice papierem toaletowym to działa jak tarka... teraz to wyłącznie korzystam z http://uspa.pl/pl/jak-dziala-deska-z-bidetem/ i podmywam się. Zimna woda dobrze działa. i nic nie podrażnia i nie powoduje pękania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depesta
lilka a masz konkretnie jakieś zioła na myśli? No bo jest ich dużo, a już bym chciała wydać raz kasę a konkretnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do lekarza, moze unikniesz operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simone89
depesta, ja stosuje procto vitale, o których dziewczyny wyzej już wspominały i sobie bardzo chwale efekty - stopniowo się hemoroidów pozbyłam, tak samo zaparć. A że to ziólka to sie nie boje o żadne skutki uboczne i takie rzeczy. Mega polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nabawiłam się tego dziadostwa 35 lat temu.po ciąży.Przez 28 lat męczyłam się bardzo,każdy kto to ma wie ,jaki to ból.Oczywiście byłam u proktologa-zalecenia-zero alkoholu,kawy,ostrych przypraw.Nic z tego.I tak miałam napady bólu.Aż 7 lat temu poleciałam do Indii.Fajne towarzystwo,zwiedzaliśmy północne Indie,bieda,smród,więc żeby czegoś nie złapać ratowaliśmy się alkoholem.Wróciłam do domu i dopiero po jakimś czasie zauważyłam,że nie ma bólu.Zaznaczam,w Indiach jedzenie cholernie ostre,carry,którego nie cierpiałam,ale jeść coś trzeba było.Od tego wyjazdu ani razu nie miałam żadnych objawów,żadnej krwi w kale.Polubiłam kurkumę.carry.Przynajmniej raz w tygodniu robię sobie ostrą zupę lub warzywa z dużą ilością carry,kurkumą i oczywiście pieprzem.Hemoroidy nie zniknęły,są,ale zaznaczam od siedmiu lat ani razu mnie nie bolały,a przechodziłam katusze.Mojej siostrze,która nie może przekonać się do mojej diety pomogły czopki Lavylites.Są drogie,ale nie trzeba brać całego.Wystarczy jeden pokroić na trzy i sobie aplikować.Po włożeniu należy położyć się na brzuchu na pół godziny.w tym czasie może nastąpić wzmożenie bólu,ale potem jest już tylko lepiej.Proktolodzy mówią,że jeść trzeba produkty łagodne,ja od siedmiu lat jem ostre jak diabli i nic(dzięki Bogu)Mam nadzieję,że może komuś tym wpisem pomogłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej wszystkim. Chciałem się podzielić swoją historia i metodami których spróbowałem . Muszę wspomnieć ze mam 29lat mieszkam za oceanem ( wpisuje ten szczegół bo uwierzcie mi ze za oceanem są inne leki , inne dawki leków i ogólnie inny dostęp do niektórych sposobów np. Domowych na wyleczenie hemoroidów ) . Od wielu lat borykam się z tym jakto niewygodnym problemem którym są żylaki o***tu „hemoroidy” . Pierwszy raz pojawiły się już w wieku nastoletnim , ale były to mało dokuczliwe i sporadyczne przypadki . Raczej za pierwszymi kilkoma razami nie czułem potrzeby dzielenia się tym z lekarzem ani z nikim kolwiek wiec poprostu jak wyskoczył jakiś hemoroidzik to kończyło się to tylko na takzwanym ucisnieciu o***tu czyli jak to wyczytałem - wepchnięciu tej napuchniętej warstwy do środka . Po przespanej nocy ani śladu hemoroidów i tak do kolejnego razu czyli jakieś 1-3 roku. Teraz średnio hemoroidy nawracają co rok lub 1,5. Ale to tyle jeśli chodzi o wcześniejsze przypadki które nie były aż tak dokuczliwe jak ten który spotkał mnie zaledwie 6 dni temu . Mam podejrzenia lecz 100% pewności nie mam ze wyszło mi to cholerstwo po tym jak postanowiłem siedzieć z telefonem na murku przez przeszło godzinę ( przypominam ze temperatury są już takie ze jednak siedzenie na gołym betonie raczej nie wskazane - tym bardziej dla ludzi którzy maja w historii przejścia hemoroidalne ) i po 3 dniach nagle ból i świąd ( i takie dziwne kłucie ) . Wsumie nawet nie od wizyty w WC się zaczął ból tylko podczas nocy kiedy się obudziłem o 2 z bólem . Pognalem do WC i tam dopiero stwierdziłem ze znowu się pojawiły hemoroidy . Szczerze mówiąc to wydaje mi się ze były to hemoroidy i wewnętrzne i zewnętrzne ponieważ wyczuwalne były napuchniecia na obrzeżach o***tu lecz gdy poleciałem następnego dnia po maść która można dostać bez recepty i zacząłem sobie smarować wewnętrzna cześć to wyczułem ze i tam jest napuchniecie . Stwierdziłem ze nie pójdę z tym do lekarza ponieważ mieszkam w kraju gdzie prywatnie jakiekolwiek zabiegi na ten problem musza kosztować majątek , a niestety w tym momencie nie mam ubezpieczenia( następna głupia wada mieszkania w tym kraju - niestety mówię tu o USA) wiec raczej ktokolwiek bez ubezpieczenia ratuje się najpierw środkami domowymi co najwyżej jakimiś maściami czy tabletkami dostępnymi bez recepty . Ale do tematu ... ból po 2 dniach nie przechodził po maści ( moooze poprostu maść zastopowała pogłębianie się opuchlizny ale nie wiem ) wiec postanowiłem kupić czopki PreparationH ( Phenylephrine HCI 0.25% oraz Cocoa Butter 88.44% w składzie ) . Czopki aplikowałem doo******czo mniej więcej 3 razy na dzień wiec rano , popołudniu i wieczorem . Zauważyłem ze po takiej aplikacji miałem odruchy myśląc ze chce mi się iść do WC . Kończyło się na tym iż mimo bardzo małej ilości kalu w pierwszym dniu po zaczeciu terapii czapkami w drugim były to poprostu sygnały i opróżnianie się tylko ta masa z czopka . Zaczął mnie bardzo irytować ten ból i jak to wszyscy którzy potrzebują pomocy od zaraz zacząłem szukać w internecie różnych sposobów domowych . Pierwszym którego spróbowałem o którym już poprzednim razem przy tym problemie próbowałem były posiadowki ( ale nie typowe nasiadówki ) w wannie z ciepła woda . Szczerze przynosiły ulgę prawie odrazu , ale niestety nie na długo - przez kolejnych 3 dni siadałem w wannie z ciepła woda i nogami podkurczonymi po 3-4 razy . Nie wiem czy to pomaga by hemoroidy się wchłonęły , ale domyślam się ze napewno niweluje w jakiś sposób rozwój i pogorszenie stanu zapalnego . Kontynuując wizyty w wannie wyczytałem o sposobie smarowania o***tu miodem ( ale faktycznie musi to być miód naturalny - może być ze słoika ale musi być najbardziej naturalny . Nie żadnej firmy ktora produkuje sztuczne , lejące się mody ) . Ja osobiście miałem na ten czas w domu tylko miód rzepakowy firmy Bartnik ( wydaje mi się ze jest to w moim kraju w którym mieszkam miód który jest łatwo dostępny w większych metropoliach zamieszkiwanych przez Polaków ponieważ można go dostać praktycznie w każdym polskim sklepie ) , a wiec posmarowałem hemoroidy i na zewnątrz i wewnątrz na noc bez zmywania . Na następny dzień ból i świąd dalej się utrzymywał aczkolwiek hemoroidy tak jakby troszkę się zmniejszyły i nie były tak bardzo napuchniete . A wiec kolejny dzień i kolejny dyskomfort niestety trwał wiec dalej poszukiwałem sposobów aby jak najprędzej się pozbyć tego bólu i dyskomfortu bo przecież z czymś takim to zero jakiekolwiek zadowolenia w człowieku ( ból przy siadaniu , wstawaniu , leżeniu i nawet chodzeniu ) . Następnie wyszukałem i użyłem sposobu o którym tez już wczesniej czytałem no i chyba poprzednim razem którego spróbowałem były torebki herbaty . Zapatrzyłem w bardzo małej ilości wody w kubku 3 torebki dobrej jakościowo herbaty . Odstawiłem na jakiś czas i później wycisnalem jedna z torebek i poprostu przyłożyłem na o***t i tak sobie chodziłem z tym woreczkiem z 3 godzinki . Na następny dzień już było dużo lepiej ale jednak dalej jakiś tam dyskomfort panował . Rano jeszcze raz sobie położyłem następna torebeczkę ( przez noc leżała w kubku z woda ) . Wydaje mi się ze torebeczka nie musi być ciepła chodzi przede wszystkim o sama moc herbaty i o jej wyciągi naturalne . Po godzinie wywaliłem torebeczkę , przetarłem dupke chusteczkami które zakupiłem już pierwszego dnia wraz z maścią i poleciałem do Polskiej Apteki niedaleko mnie . Bez żadnego owijania w bawełnę opowiedziałem pani o problemie i mniej więcej nakreśliłem sposoby które przez pierwszych dni próbowałem i pani poleciła mi dwie rzeczy : maść Procto-Glyvenol ( jednak mimo iż wczesniej zakupiłem maść która niby zalecza i tez znieczula chodziaz jeśli chodzi o znieczulenie nawet tymczasowe którego nie wyczułem myśle ze sentyment do dobrych Polskich wyrobów pozostał wiec i maść nabyłem żeby nie mieć wyrzutów sumienia ) oraz pani poradziła mi tabletki DHI Diosminum które działają na żylaki i bóle ale również niwelują żylaki o***tu . Tak wiec maść zacząłem stosować kilka razy dziennie ( myśle ze nawet co 4 godziny nie szkodzi ) oraz zażywać te tabletki , jedna rano przy jedzeniu i jedna wieczorem również przy jedzeniu . Muszę przyznać ze już na drugi dzień zacząłem zauważać poprawę co do komfortu i siedzenia i chodzenia oraz zanikał świąd i ból . Same hemoroidy zaczęły się wchłaniać . Chce tu podkreślić ze nie daje tu kredytu żadnemu ze sposobów bo przez te 6 dni spróbowałem kilku jak już czytaliście . Nie jestem w stanie powiedzieć co pomogło mniej a co mogło pomoc więcej w tym przypadku ale napewno kilka z nich miało wpływ na poprawę sytuacji . Podsumowywujac po 6 dniach przeszedł ból który był codziennie - mało jadłem wiec przeszło 2 dni nie miałem potrzeby chodzenia na kibelek . Nie to żebym wstrzymywał bo to ponoć najgorsze żeby nie chodzić i naprezac mieście o***tu , ale poprostu postanowiłem mniej jeść żeby nie chodzić często na posiedzenia . Mam nadzieje ze moja krótka opowieść niektórym pomoże . Jak chcecie to piszcie jak macie jakieś pytania bo mogłem pominąć jakieś wątki - postaram się jak najszybciej odpisać . A no i muszę wspomnieć ze nie raz szukałem pomocy na forach i tyle ale teraz postanowiłem poświecić trochę czasu żeby podzielić się swoimi sposobami i problemem - jak to się mówi „ musimy sobie jakoś pomagać „ haha . Pozdrawiam wszystkich schorowanych tym problemem ale głowa do góry bo co nas nie zabije to nas wzmocni . Papapa Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinka9
Przyczyn hemoroidów jest sporo, z resztą tak samo jak i sposobów na ich leczenie. U siebie stosowałem jednak tylko jeden lek i sprawdził się zdecydowanie skuteczniej niż przewidywałem. To był Hemorend i warto sprawdzić jeśli jeszcze nie znacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto nie miał problemu z hemoroidami ten nie zrozumie, co znaczy piekło siedzenia :) No, teraz to się mogę pośmiać, ale jak planowałem leczenie to nie było za wesoło. Krew mi leciała często z o***tu. Straszna sprawa. Gdzie znalazłem pomoc? W https://www.proctomed.pl, Jelenia Góra. Warto kontakt zapisać i się skontaktować. Raz, że bez operacji można się leczyć poważnej i bez specjalnych przygotowań. Lekarz pod telefonem, mocno empatyczni ludzie i po ludzku podchodzą wiadomo do wstydliwej sprawy. Na pierwszej wizycie naprawdę grubo ponad 30 minut mi wyjaśniał lekarz pewne kwestie, których nie do końca rozumiałem. Bałem się wiadomo, ale ok, zrozumiałem i się uspokoiłem. Już później z górki wszystko. Nie wiem, czy jest o nich jakakolwiek negatywna opinia. Nie sądzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Weź pod uwagę https://www.proctomed.pl, bo hemoroidy można wyleczyć od ręki falami radiowymi, ewentualnie gumkowaniem. Nie jest drogo, prywatnie i likwidują wady po klasycznych terapiach. Po zabiegu długa wizyta kontrolna, bez dodatkowych opłat, co bardzo doceniam. Dużo terapii do wyboru w problemach z odbytem. Takiej skali działania prywatnej kliniki w tej materii to nie ma po prostu. W Jeleniej Górze działają. Byłem przy ul. Drucianej 2. Adres 100% aktualny. Pokierują cię już po rozmowie telefonicznej. Przejdź się, jak cierpisz, to ci od ręki pomogą. Poważnie mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M39

Mężczyzna lat 39 opisze Wam moje zmagania z hemoroidem zewnętrznym niekrwawiącym.
Sporo czasu spędziłem w necie  znalazłem swoja drogę na uleczenie ale święta i Nowy Rok zepsute bo wciąż myślałem, przeżywałem i kombinowałem.
Podstawą leczenia jest zielona glinka - znajdziecie w necie. Robicie z niej (mieszając z wodą) papkę o konsystencji masła. Wkładacie w nią palec owiniętą w nierozłożony w worek śniadaniowy i nabieracie trochę papki (tak o wielkości truskawki) Przykładacie to razem z woreczkiem do hemoroida i tak idziecie spać. Worek jest po to by glinka nie zaschła i by nie pobrudziła bielizny , pościeli. Rano bierzecie cieplutki prysznic i delikatnie usuwacie worek. 90 % glinki będzie w niezmienionej formie ta na obrzeżach może lekko wyschnąć dlatego delikatnie z tym odklejaniem worka.
Glinka ma super właściwości ściągające i absorpcyjne poza tym jest bogata w pierwiastki, mikro i makroelementy.
Założę się że już po pierwszej nocy poczujecie że hemoroid lekko się zmniejszył.
Kora z dębu kupce w aptece taką w postaci lekko rozdrobnionej kory (nie gotowe nalewki). Przygotujcie napar wg opisu na opakowaniu i stosujcie wieczorem do płytkiej kąpieli w wannie.
Dodatkowo kupcie w aptece lek o nazwie Cyclo 3 Fort (jest bez recepty) i stosujcie wg załączonej ulotki. 
Pijcie często wodę ważne by regularnie (wówczas woda nie jest w jelitach odciągana z masy kałowej) bo organizm mam jej pod dostatkiem więc i stolec jest luźny.
Jedzcie dużo warzyw i owoców (dieta bogato resztkowa by było czym się wypróżniać)
Nie używajcie pikantnych przypraw. Prócz czosnku i imbiru bo te są zalecane przy hemoroidach.
Jeśli siedzicie w pracy kupcie poduszkę z pianki - pod tyłek z otworem na okolice bruzdy pośladkowej.
Zmieniajcie też co 20 min krzesło na inne by po kolejnych 20 min powrócić do starego. Zawsze trochę inne mięśnie pracują. Jeśli możecie kupcie dmuchana piłkę do siedzenia i ja traktujcie jako 3 krzesło na zmianę 😉 Co najmniej raz w ciągu pracy idźcie na 20 min spacer.
Mi ogarnięcie tematu hemoroida zewnętrznego zajęło prawie 3 tygodnie jestem u końca zmagań. Dużo lęku mnie to kosztowało bo zdjęcia i opisy są straszne.
Na szczęście u mnie nie bolało (tylko troszkę na początku) za to swędziało.
Wracajcie do zdrowia Wasze organizmy są mądre tylko pozwólcie im się naprawiać i zapewnijcie choć ciut więcej spokoju niż normal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matrona85
Dnia 25.07.2018 o 16:58, Rivell napisał:

O, a gdzie kupiłeś to procto vitale? To jest jakiś suplement czy coś?

To są same ziola o silnym dzialaniu przeciwzapalnym. Jak chcesz kupic to chyba glownie tu: https://proctovitale.pl/sklep/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaga

A coś co normalnie kupię w aptece na już? Nie wiem co lepsze czopki czy maść? Używałam już róznych środków po porodzie, ale niestety to ciągle wraca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, 
zachęcam do przeczytania artykułu na temat sposobów leczenia hemoroidów, z którego dowie się Pani również, jakie kroki należy wykonać w pierwszej kolejności, kiedy zauważy Pani objawy choroby: hemoroidy.info.pl/leczenie-hemoroidow/ Ogromną rolę odgrywa w tym przypadku zmiana diety oraz stylu życia.
Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.
_________________
Ekspert hemoroidy.info.pl
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłka

@szaga, w aptece to możesz zapytać o posterisan. Ja go kupiłam normalnie bez recepty, nie jest drogi i faktycznie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 3.01.2019 o 15:30, Gość M39 napisał:

Mężczyzna lat 39 opisze Wam moje zmagania z hemoroidem zewnętrznym niekrwawiącym.
Sporo czasu spędziłem w necie  znalazłem swoja drogę na uleczenie ale święta i Nowy Rok zepsute bo wciąż myślałem, przeżywałem i kombinowałem.
Podstawą leczenia jest zielona glinka - znajdziecie w necie. Robicie z niej (mieszając z wodą) papkę o konsystencji masła. Wkładacie w nią palec owiniętą w nierozłożony w worek śniadaniowy i nabieracie trochę papki (tak o wielkości truskawki) Przykładacie to razem z woreczkiem do hemoroida i tak idziecie spać. Worek jest po to by glinka nie zaschła i by nie pobrudziła bielizny , pościeli. Rano bierzecie cieplutki prysznic i delikatnie usuwacie worek. 90 % glinki będzie w niezmienionej formie ta na obrzeżach może lekko wyschnąć dlatego delikatnie z tym odklejaniem worka.
Glinka ma super właściwości ściągające i absorpcyjne poza tym jest bogata w pierwiastki, mikro i makroelementy.
Założę się że już po pierwszej nocy poczujecie że hemoroid lekko się zmniejszył.
Kora z dębu kupce w aptece taką w postaci lekko rozdrobnionej kory (nie gotowe nalewki). Przygotujcie napar wg opisu na opakowaniu i stosujcie wieczorem do płytkiej kąpieli w wannie.
Dodatkowo kupcie w aptece lek o nazwie Cyclo 3 Fort (jest bez recepty) i stosujcie wg załączonej ulotki. 
Pijcie często wodę ważne by regularnie (wówczas woda nie jest w jelitach odciągana z masy kałowej) bo organizm mam jej pod dostatkiem więc i stolec jest luźny.
Jedzcie dużo warzyw i owoców (dieta bogato resztkowa by było czym się wypróżniać)
Nie używajcie pikantnych przypraw. Prócz czosnku i imbiru bo te są zalecane przy hemoroidach.
Jeśli siedzicie w pracy kupcie poduszkę z pianki - pod tyłek z otworem na okolice bruzdy pośladkowej.
Zmieniajcie też co 20 min krzesło na inne by po kolejnych 20 min powrócić do starego. Zawsze trochę inne mięśnie pracują. Jeśli możecie kupcie dmuchana piłkę do siedzenia i ja traktujcie jako 3 krzesło na zmianę 😉 Co najmniej raz w ciągu pracy idźcie na 20 min spacer.
Mi ogarnięcie tematu hemoroida zewnętrznego zajęło prawie 3 tygodnie jestem u końca zmagań. Dużo lęku mnie to kosztowało bo zdjęcia i opisy są straszne.
Na szczęście u mnie nie bolało (tylko troszkę na początku) za to swędziało.
Wracajcie do zdrowia Wasze organizmy są mądre tylko pozwólcie im się naprawiać i zapewnijcie choć ciut więcej spokoju niż normal

Zgadzam się.

Uważam,że trzeba brać tabletki na żylaki.Bo tu jest problem.I np.Venobon ziołowy z kasztanowcem i miłorzębem(Bonibed) albo Venescin Forte albo Ruscoven.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

*Bonimed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, 
warto sięgnąć po lek, który w krótkim czasie wyeliminuje dokuczliwe objawy.
Leczenie hemoroidów zależy od stadium choroby, zachęcam do przeczytania artykułu na ten temat na stronie hemoroidy.info.pl/leczenie-hemoroidow
Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.
_________________
Ekspert hemoroidy.info.pl
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaga

Dziękuję, kupię na pewno. A co będzie lepsze czopki czy maść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

mogą wybrać Państwo preparat w maści lub czopkach, w zależności od preferencji. Dodatkowo, zaznaczę tylko, że w pierwszej kolejności warto wprowadzić zmiany do diety oraz zwiększyć codzienną aktywność fizyczną - hemoroidy.info.pl/moj-styl-zycia-moje-zdrowie/

Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.

_________________

Ekspert hemoroidy.info.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak leczyc hemoroidy

Najczestrza przyczyna problemow z hemoroidami sa doelgliwosci zwiazane z zwyklym przeizbieniemkiedy dochodzi do "tzw owiania wychlodzenia okolic nerek , przewiania zmarzniecia wynikiem sa powiekszone wezly chlonne ktore znajduja sie w okolicach odbytu cewki moczowej powodujac silny obrzek pieczenie uporczyw swiat itd

Druga przyczyna sa zapracia kiedy dochodzi do zaparc brak efektu przeczyszczajacego zaburzenia wtarobowe .

Najbardziej w przypakdu zaparc  sprawdzają sie ziola ktore sie pije wplywaja silnie na hemoroidy i powiekszone wezly chlonne ktore powoduje obkurcz naczyn zmiejszenie obrzeku .

Oczyszcza gorąco i usuwa wilgoć: przy biegunkach bakteryjnych, upławach, żółtaczce i wrzodach. Rozprasza wiatr, niszczy pasożyty i powstrzymuje swędzenie: przy zmianach skórnych z powodu toksycznej wilgoci; przy inwazji pasożytów z przewlekłym świądem oraz sączącymi i krwawiącymi zmianami skórnymi; przy swędzeniu genitaliów i upławach. Oczyszcza gorąco i pobudza diurezę: przy wilgotnym gorącu w jelicie cienkim, bolesnych dysfunkcjach oddawania moczu i obrzękach typu gorącego.

Oczyszcza wilgotne gorąco i pobudza diurezę: przy bolesnych dysfunkcjach układu moczowego z powodu nagromadzenia wilgotnego gorąca w pęcherzu moczowym, co daje takie objawy jak oddawanie skąpej ilości ciemnego moczu, z odczuciem palenia podczas mikcji. Rozprasza wilgoć i powstrzymuje swędzenie: wewnętrznie jak i zewnętrznie przy problemach skórnych wywołanych przez wilgoć; przy zaburzeniach dermatologicznych, gdzie głównym objawem jest świąd, jak np. wyprysk czy świerzb; przy wilgotnym gorącu w zewnętrznych narządach płciowych.

Czopki na hemoroidy i masci nie pomagaja z tego wzgledu ze nie wplywaja na powiekszone wezly chlonne , ale zanim zaczniemy leczyc hemoroidy zastanowmy sie rowniez czy nie ma problemow z zaparciami...

 

Ziola sa na zamówienie w odpowiednich dawkach do picia w ciagu kilku dni mozna pozbyc sie hemoroidow.

Wiecej informacji na maila

zielarka.masaz@interia.pl

farmaceutka , zielarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Z tym problemem najlepiej udać się do lekarza i nic nie robić na własną rękę żeby nie pogorszyć sytuacji. Ewentualnie warto zainwestować w deskę myjącą uspa żeby nie używać papieru i nie potrzebnie podrażniać te miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×