Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona84

oczyszczanie organizmu z toksyn

Polecane posty

Gość gość
Jeśli chodzi o detoksykacje, usuwanie patogenów, bakterii, grzybów i tak dalej to polecam gabinet Vitanea. Realizują tutaj metodę Volla, naturalną, głównie polegającą na tym, żeby organizm sam się zmobilizował do usuwania szkodliwych substancji. Bez farmakologii, w pełni naturalna metodyka. Cała lista patogenów jakie usuwają jest na ich stronie - www.vitanea.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliksa22
Moja mama to kupuję właśnie z tego sklepu "zdrowesuplementy" , według niej pomaga, ja nie stosuję to nie mogę się wypowiedziec, ale skoro ktoś chwali to nie bez powodu :) pomaga ponoć też w rzucaniu palenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na zdrowesuplementy.pl Bardzo często zamawiam taki suplement na włosy, skórę i paznokcie jest naprawdę świetny i olejki np argonowy też bardzo często zamawiam lubię po prostu takie naturalne suplementy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manna22
Uważam, ze oczyścić organizm można za pomocą suplementu http://biowitalni.pl/89-chlorella . To wyciag z alg, jedne z pierwszych na ziemi form życia, które wykształciły fotosyntezę. Energię pobierają oczywiście z słońca, warto poczytać o tym suplemencie w sieci. Moim zdaniem jest wart uwagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Markia
Dla mnie najlepszą opcją oczyszczania jest po prostu picie dużej ilości płynów. Najlepiej wody i herbat ziołowo-owocowych. Ja piję 4xSuper Slim z Big-Active - po pierwsze bardzo ją lubię, a po drugie wspomaga oczyszczanie organizmu i odchudzanie. A wiadomo, że przed latem, a szczególnie teraz po świętach przyda się szczególnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariczek
Marika, widziałem u siebie w sklepie tę herbatę, o której wspominasz. Ich w ogóle jest, ze tak powiem cała seria. Przymierzam się do kupna jednej z nich, tylko nie wiem jak często trzeba pić żeby widać efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zielona kawa działa fenonenalnie antyoksydacyjnie i nie wypłukuje witamin które masz juz w sobie, także nie ma takiego efektu że oczyszczasz organizm ze wszystkiego. ale jak wiadomo jest niemożliwa do picia, no dla mnie okropieństwo, ale w iqgreen jest bardzo duze stezenie w jednej tabletce, tak jest w 100% przyjmowalna moze idz w te strone, a ze dodatkowo zrzucisz kilka kg to juz w ogole bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrym sposobem na oczyszczenie organizmu z toksyn jest także chodzenie do sauny. Ja na początku chodziłam do publicznej, a teraz mam swoją w domu dzięki firmie www.saunyfinskie.com.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja próbowałam głodówek,ale to nie dla mnie. Staram się pić więcej wody z cytryną a od wewnątrz Slimmertime. Jakaś nowość, a że składniki naturalne to się też skusiłam. Efekty po 2 tyg zaskakujące, a nie spodziewałam się szczerze cudów. Czuję się zdecydowanie lepiej i co najważniejsze lekko. Próbowała któraś z was tego specyfiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja jestem bardziej tradycyjna i piję herbaty oczyszczające akurat ostatnio piję Zioła Mnicha z Big Active bardzo dobrze po niej się czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jama
Z jakich ziół to mieszanka? Ma dodatek czarnej herbaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem że z serii ziła mnicha herbata na odchudzanie ma w składzie czerwoną herbatę trzeba było by się doszukać dopytać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli zależy Wam na detoksykacji i pozbyciu nadmiaru wody z organizmu, polecam herbatę funkcjonalną Big-Active 4xSuperSlim, która skutecznie wspiera procesy oczyszczania i odchudzania. Herbaty funkcjonalne Big-Active w zależności od rodzaju wpływają na ograniczenie apetytu, podkręcenie metabolizmu, wspomagają oczyszczanie organizmu z toksyn oraz pomagają w utrzymaniu wagi po zrzuceniu zbędnych kilogramów. Napiszcie z jakimi problemami się zmagacie, a z przyjemnością pomogę w doborze herbaty odpowiedniego wariantu dla konkretnego przypadku. Zachęcam do kontaktu! Pozdrawiam, Online Ekspert Big-Active

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deselerales
Mam pytanie, jak często w ciągu dnia trzeba mniej więcej wypijać napar z herbat Big Active aby był efekt? One są w sklepach bo widziałem je, natomiast nie wiem jak stosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystyna21
Czy herbatki big active sa skuteczne dla 60 +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma zadnych szczegolnych TOKSYN, NIE ISTNIEJA. Pij ca 2 l wody, zapytaj lekarza rodzinnego o ewentualny brak witamin, kontrole badania krwi. Nie daj sie podejsc zdrowotnym manipulantom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wazne jest aby naturalnie sie oczyszczac - jesli wiesz co mam na mysli. Rano pije szklanke wody z cytryna, a do tego stosuje iqacai, ktory wspomaga moj metabolizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. https://www.youtube.com/watch?v=FsxHPTCTCE4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiadam na pytanie Krystyna21. Nie ma górnej granicy wiekowej dla spożywania herbat funkcjonalnych Big-Activ. Jedynie w przypadku przyjmowania leków, a szczególnie tych ziołowych w sposób stały, warto skonsultować skład herbat z lekarzem, by uniknąć ewentualnych interakcji. Zachęcam do zadawania pytań w przypadku dalszych wątpliwości. Pozdrawiam, Online Ekspert Big-Active

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiadając na wpis dotyczący oczyszczania organizmu i wsparcia metabolizmu - jeżeli zależy Ci na detoksykacji i pozbyciu nadmiaru wody, polecam herbatę funkcjonalną Big-Active 4xSuperSlim, która skutecznie wspiera procesy oczyszczania i trawienia. Zachęcam do jej wypróbowania. Pozdrawiam, Online Ekspert Big-Active

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bochocz
Spróbowałbym chętnie takich herbat big-active, choćby dlatego, że przydałoby mi się nieco oczyścić organizm :) Tylko jak często trzeba by było je pić dla uzyskania efektu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×