Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ona84

oczyszczanie organizmu z toksyn

Polecane posty

Gość gość
Według mnie dużo lepsze niż różnorakie drogie i szkodliwe antybiotyki będzie nano złoto koloidalne. Kupowałam taki preparat marki Pro Aktiv i bardzo jestem z wyników happy. Badania mi się mocno poprawiły, a sama czuję się jakby o kilka kg lżejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze swojego doświadczenia polecam ssanie oleju. Metoda ta bardzo dokładnie została opisana na wielu stronach internetowych. A poza tym, idealnie dopasowaną dietę, choćby u www.igortreneronline.pl, jak napisano powyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietatrenujaca
gorąco polecam!!! https://www.igortreneronline.pl wejdź i wygraj 10.000 zł choć czas nas goni nieubłaganie, a ty bracie jesteś w kiepskim stanie, i trenerów bez liku prosiłeś o pomoc, lecz ciągle słyszałeś to samo zdanie- „spadaj na drzewo za późno tumanie!” to igor twój trener wyciąga dziś ręce, podejmie wyzwanie i zmienić cię zechce! usiądź wygodnie, odkorkuj szampana od dzisiaj zaczyna się twoja przemiana! masz dość niedziałających diet i planów treningowych? zmień swoją sylwetkę raz a dobrze - nawet w ciągu jednego tygodnia! wejdź teraz na : www.igortreneronline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spirulin Plus to skuteczny produkt odkwaszający organizm i usuwający nadmiar wody. Preparat składa się z wysokiej jakości surowców, które tworzą unikalny skład o niesamowitym działaniu. Głównym składnikiem produktu jest spirulina. link http://nplink.net/hu5cQMeF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O naturalnym składzie bez sztucznych wkładów srebro robi na pewno Pro Aktiv. To czuć różnicę na skórze potem, łatwo można rozróżnić czy jest naturalne czy nie...ale dopiero jak już się kupi i użyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno sugerowałabym odwiedzenie tego miejsca https://sklepateraz.pl/ Jesli chodzi o oczyszczenie organizmu to będzie to strzał w 10tkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nietoksyczne naturalne srebro koloidalne kupowałam od Pro Aktiv i działa (na stronie są opisy jeszcze innych i suplementów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria44
Aby dbać o swoje ciało, wystarczy zakupić Dr. Parell Cleanse, który oczyści Twój organizm z toksyn i znormalizuje Twój metabolizm i układ pokarmowy. Po oczyszczeniu, większość organizmu zacznie pracować z nową siłą i Twój ogólny stan się poprawi. Przystępna cena pozwoli Ci uniknąć kosztownych badań kontrolnych i wizyt lekarskich. Ten produkt przynosi ulgę, za pomocą sił natury, które nie szkodzą zdrowiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DbajOZdrowie
Jak napisała "tupocząca z mewami" detoks to głodówka i spożywanie dużej ilości wody. Jednak co później? Sami zatruwamy swój organizm (alkohol, papierosy, stres, kawa, fast-food, napoje gazowane). Okresowo wykonywany detoks jest dobrym pomysłem ale należy pomyśleć nad profilaktyką. A może zamiast spożywać kolorowych napoi gazowanych, w których zawarty jest np aspartam warto sięgnąć po zwykłą wodę niegazowaną lub samemu wyciskać soki? A może nie okaże się większym problemem ograniczenie kawy (która przyczynia się do np. nadkwasoty) do jednej filiżanki dziennie lub przerzucenie się na kawę ZIELONĄ? Chipsy smakują rewelacyjnie, ale czy nie można zastąpić ich np pestkami dyni, słonecznika czy płatkami migdałów? Zamiast cukru białego zacząć używać trzcinowy lub miód Rozwiązań jest wiele. Niestety zewsząd otacza nas "śmieciowe" jedzenie skutecznie zatruwające Nasze organizmy. Dlatego detoks uważam, że jest ważny. Na rynku istnieje też kilka sprawdzonych produktów pomagających w oczyszczeniu organizmu jak: Fibre Select - http://nplink.net/V6C5BBEd Skutecznie oczyszcza organizm z toksyn i poprawia samopoczucie czy Spirulin Plus - http://nplink.net/3xhK4eVm Skutecznie odkwasza organizm i usuwa nadmiar wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na oczyszczenie organizmu najlepiej sprawdzi się Spirulin Plus. Usuwa nadmiar kwasów i wody, jest w pełni bezpieczny i ma wysoką skuteczność. Więcej o nim się dowiecie się i kupicie go tutaj: http://nplink.net/I9cuJ8Pk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestańcie się truć i wierzyć w super produkty, które tu się nachalnie reklamuje. Zacznijcie się zdrowo odżywiać, co nie znaczy kupować produkty, które koncerny spożywcze wciskają wam jako zdrowe. Zainteresujcie się dieta dr Dąbrowskiej a jak jesteście zdrowi to pomyślcie o zastosowaniu choćby postu Daniela. Nie wpadajcie z jednej pułapki śmieciowego żarcia w następną - produktów na oczyszczanie, które nagle zaczęły wyrastać jak grzyby po deszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salwa09
Ja jestem na detoksie sokami tej firmy: https://sportfoodsoki.pl i póki co jestem zadowolona. To znaczy, że po pierwsze lepiej się czuje. Aż tak bardzo mi nie zależy na utracie wagi, bardziej na uczuciu ciezkosci, ktore towarzyszy mi od jakiegos czasu. Do konca zostalo mi jeszcze 5 dni. Wtedy dam znać jak ostatecznie sie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój detoks wyglądał tak że piłam koktajle z zielonych warzyw i owoców. Do tego koniecznie 3 litry mineralnej cisowianki. Prosty i mało restrykcyjny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A przy tym jak się odżywiałaś i ile tych koktajli wypijałaś dziennie i jak dlugo ? Zastanawiam się czy taki sposób miałby sens jeżeli biorę leki. No i zastąpiłabym koktajle wyciskanymi sokami ale nie wiem czy ta pulpa ma jakieś znaczenie w tym wypadku. Ja lubię zielone, przeważnie brokuł, szpinak, jarmuż ale z dodatkiem jabłka i chętnie selera. Czy to zaburza proces ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś z was ma problem z nadpotliwością i dodatkowo nieprzyjemnym zapachem ciała, to obowiązkowo jak to mówi moja pani dietetyczka, polecam pić chlorofil roślinny w płynie. Wpiszcie sobie do google; chlorofil roślinny w płynie i poczytajcie. Tutaj jest też bardzo ciekawy artykuł o wielu właściwościach chlorofilu http://synergypoland.pl/10-niesamowitych-korzysci-chlorofilu/ Polecam poczytać. Ja po ojcu odziedziczyłam pocenie się i odkąd pamiętam, to od zawsze miałam z tym problem, ale odkąd piję chlorofil roślinny, to zdecydowanie się mniej pocę, a jesli już ćwiczę, biegam itp itd, to sam pot nie śmierdzi jak wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, nie wiem dlaczego w poprzednim poście się to nie dodało, więc dodam teraz, że chlorofil roślinny świetnie oczyszcza organizm z toksyn a także odkwasza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eliza104 dziś Ja jem ale nie tak znowu często. Jak do rodzinnych obiadów to najczęściej gryczana, bo taką woli mąż, na szczęście tez zdrowa, jak dla siebie to więcej z jaglana kombinuje. Podobno warto nawet taka jednodniową jaglana dietę oczyszczającą zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja z poceniem to tak w normie, kiedyś więcej i ze stopami miałam problem ale przy zdrowej diecie już nie i pot taki bardziej bezwonny się zrobił :). Zresztą pocenie to naturalny sposób pozbywania się toksyn wiec nawet trzeba i np. antyperspirantami to sobie tylko krzywdę robimy. A z odkwaszających produktów to tez własnie kasze: jaglana i gryczana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terciak
Brałam przez jakiś czas Spirulin - około 2 miesiące . Polepszyło mi się samopoczucie , ogólna lekkość organizmu , mam o wiele więcej energii i w końcu nie chodzę jak zoombi xD Mam dość pracochłonną i męczącą psychicznie prace więc tutaj ten preparat w 100& polecam :) Nawet też ze względu na pochodzenie naturalne :) Proszę link do strony z moją ulgą z poprzednich zakupów : http://nplink.net/iRSYUB1k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj detoksu aloesowego. Na mnie zadziałał świetnie. Byłam na tygodniowych wczasach w www.siodmylas.pl i wróciłam z o wiele lepszym nastrojem i energią do działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toksyny , toksyny , toksyny .... ale jakie ? może być nazwę choć jednej ktoś wymienił ? Z jakich konkretnie toksyn te wszystkie cudowne preparaty oczyszczają nasz organizm z którymi on sam nie może sobie poradzić ? Z tego co wiem każdy z nas ma coś co się nazywa nerki i wątroba , i te narządy każdego dnia usuwają z nas owe toksyny , więc z którymi konkretnie nie potrafią sobie poradzić ? I jeszcze mądrości ludowe z cyklu zamiast cukru zwykłego jedz trzcinowy . A czym jeden od drugiego się różni ? otóż skład chemiczny jest identyczny , i tu i tu w 100% sacharoza , to z czego jest otrzymywana nie ma tu kompletnie żadnego znaczenia , jedno i drugie tak samo truje . A miód to w 80% sam cukier na dodatek tylko fruktoza , jeszcze gorsza od sacharozy bo ta tylko w połowie składa się z fruktozy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No i git ! A co to jest w takim razie cellulit ? Dlaczego nerki i wątroba nie poradziły sobie z tym syfem, tylko organizm upchał to pod skórę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gośc wczoraj 22.10 . Cellulit powstaje w wyniku zaburzeń hormonalnych , podwyższonego poziomu estrogenu . Dochodzi do zwiększonej przepuszczalności naczyń krwionośnych i gromadzeniu się płynów w tkance łącznej i tłuszczowej( to taka wersja skrócona etiologii cellulitu ).Mnie chodziło o nazwę choć jednej z tych toksyn co tak niby si,e gromadzą w naszym organiżmie i koniecznie trzeba się z nich oczyszczać przy pomocy owych magicznych mikstur;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ciekawa teoria :) To jak wytłumaczyć fakt, ze starsze pokolenie kobiet nie zna cellulitu ? Czyżby problemy hormonalne pojawiły się dopiero w tym pokoleniu ? Zycie pokazuje, ze wraz ze zmiana diety na zdrową i odstawieniem śmieciowego żarcia pełnego toksyn cellulit zaczyna znikać. U kobiet , które maja zdrowa wątrobę, nerki i układ krążenia w 100 % !!! Gdyby nasza wątroba i nerki były takie dzielne to poradziłyby sobie wcześniej. A co do cudownych mikstur. Te najbardziej popularne jak choćby soki warzywne. to nie jest wymysł marketingowy, tylko efekt badan lekarzy, którzy tym sposobem pomogli wielu pacjentom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 10.50 . Tą teorię nie ja wymyśliłem a inni . I po części ona składa się z twoją bo zaburzenia hormonalne mogą być jak najbardziej spowodowane złą dietą ( choćby niedobory witamin ) , mówisz że nasze babcie nie znały cellulitu , owszem bo śmieciowe jedzenie to domena naszych czasów także ten problem i inne nim spowodowane nie były wtedy tak powszechne jak dziś . Ja prosiłem o nazwę choć jednej owej toksyny ;) chyba się nie doczekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No widzisz, jedni tak jak Ty używają namiętnie określenia "zaburzenia hormonalne" inni bliżej nie zidentyfikowane "toksyny". A ja nie mam zaburzeń hormonalnych a cellulit i owszem miałam całkiem niezły. Tymczasem moja mama walczyła z hormonami: tarczyca, wczesne przekwitanie, źle zdiagnozowane i "leczone" własnie hormonalnie ... a cellulitu zero pomimo całkiem przyzwoitego sadełka tu i tam. Nieważne jak to nazwiemy: toksyny czy po prostu syf jaki przyjmujemy z jedzeniem, fakt jednak, ze nasze nerki i wątroba nie dają rady i chronią nas przed tym jak mogą, wywalając na zewnątrz w postaci rożnych wyprysków czy upychając w tłuszczu w postaci cellulitu. Człowiek, który zmieni dietę na zdrowa będzie się stopniowo oczyszczał, nerki i wątroba mu w tym oczywiście pomogą. Jak ktoś chce szybciej to podejmie choćby podst Daniela. I nie wiem jak się nazywa cały ten syf, czy tez każdy syfek z osobna, który wywala z nas w takich sytuacjach organizm ale faktem jest, ze wywala i mi osobiście ogólna nazwa toksyny pasuj***ardziej niż zwalanie wszystkiego na modne dzisiaj hormony ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gośc 11.01 . Nie zwalam wszystkiego na hormony ;) . W pełni zgadzam się z tym że takie zaburzenia o których piszemy ( cellulit ) i wiele innych są wynikiem nie właściwej diety . Ale chyba w tym momencie obydwoje możemy się zgodzić z wnioskiem że najważniejsza jest prawidłowa dieta . chodziło mi o konkretne nazwy owych toksyn (,może jestem zbyt dociekliwy ;) , ale nie będę już drążył tematu . Co do postów i głodówek to inny temat , osobiście uważam że wcale nie jest to dobre z wielu różnych przyczyn .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Oczywiście, ze podstawa powinna być właściwą czyli zdrowa dieta. Co do postów, to taki post Daniela, jest dedykowany do samodzielnego stosowania jedynie przez osoby zdrowe. Chorzy, w szczególności Ci przyjmujący leki, powinni stosować go w konsultacji czy wręcz pod opieka lekarską. Natomiast za ograniczenie jedzenia raz w tygodniu, takie male przegłodzenie się, to organizm większości z nas by podziękował bo jesteśmy najczęściej przejedzeni choć niedożywieni. Był czas zwalania wszystkiego na stres, zaburzenia hormonalne, teraz mamy bliżej nienazwane toksyny. Ale tu akurat prawda jest taka, ze większość z nas latami zasyfia sobie organizm i potrzebuje oczyszczenia. Ale popijanie najlepiej reklamowanego środka czy nawet kilkudniowy detoks nie da trwałego rezultatu jeśli na stale nie zmienimy sposobu żywienia. Choć z drugiej strony spójrzmy jak sobie radzili nasi przodkowie. Folgowali sobie bez umiaru w jedzeniu i piciu po czym pościli kilka tygodni w pokucie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×