Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ona84

oczyszczanie organizmu z toksyn

Polecane posty

Gość gość
mi koleżanka mojej przyjaciółki poleciła już jakiś czas temu produkt ProSelect firmy DuoLife. czytałam wiele pochlebnych opinii na temat tego preparatu i postanowiłam spróbować usmiech.gif bardzo miło mnie zaskoczył do tego ma działanie anty rakowe . Długo szukałam odpowiedniej pomocy i w końcu sie udało znaleźć coś dla siebie podsyłam link http://dbajmyocialo.pl/aleksandrarejowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
herbaty funkcjonalne są teraz na topie produktów przyspieszających metabolizm i odchudzających właśnie niedawno zakupiłam taką z firmy Big -Active Active Burn smak tej herbaty mi odpowiada zobaczę dalej jak z kilogramami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo99
Na popularne polskie pasożyty dobrze działa ekstrakt z zielonej herbaty. Może być jeszcze CLA i gorzka pomarańcza. Nie zaszkodzi też spora dawka chromu. Miałem w rodzinie infekcję pasożytniczą, która objawiła się biegunkami połączonymi z wymiotami. Wyleczyliśmy się wszyscy ecoDetoxem. Kupiłem doraźnie, a później wyniki w laboratorium wyszły pozytywnie. Lekarz zalecił nawet kontynuowanie podobnej kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zakupienie suplementu Slimunox - dzięki niemu schudłam aż 6 kg w dwa miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiroo
Oczyścić organizm można zmieniając dietę, jeść tylko warzywa można dodać kasze , całkowicie wyeliminować mięso i cukier. Popijać herbatki z odpowiednią mieszanką ziół , która wspomaga detox np. 4xsuper slim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam sobie zrobić głodówkę, wtedy na bank zrobicie sobie oczyszczenie, ale jeśli boicie się tego to polecam wam Toxinext, niedrogi lek co oczyszcza z pasożytów i toksyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majeczka54
W życiu nie pisałabym się na głodówkę. warto skorzystać z dobrodziejstwa natury. 4xsuper slim piję na codzień, z kawy i z czarnej herbaty zrezygnowałam już dawno temu na korzyść zielonej i herbatek funkcjonalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na oczyszczanie to enterosgel i to ukraiński bo jest najlepszy, przetestowałam i kilka mam na"zbyciu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mirakulina - cudowne białko zawarte w owocach Synsepala słodkiego. Zmienia smak potraw, ułatwia odchudzanie pozwalając na jedzenie słodyczy bez cukru i kalorii (również wina i drinków%). Zalecane diabetykom. Ciekawe uzupełnienie każdej diety, pozwala wytrwać w intensywnych napadach głodu cukrowego. Za granicą robi furorę, w Polsce trudno dostępne, choć jest już w sieci dużo polskich materiałów na ten temat, m.in. : https://kuchnia.wp.pl/synsepal-owoc-magiczny-6054909513020545a?ticaid=117812&amp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczęłam suplementację środkiem EcoDetox w tamtym tygodniu i zobaczymy co z tego wyjdzie. U mnie dużym problemem jest sen i tak samo mam problemy trawienne. Jakoś też często zmęczona jestem i taka ciężka, może mieć to oczywiście związek z tym że nie dosypiam i tak się ten piekielny krąg zamyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martakk
Zadowolona jestem z miedzi koloidalnej, na skórę rewelacja i tak samo na włosy warto sobie profilaktycznie użyć, poprawia wygląd i wzmacnia u nasady. Miedź mam Pro Aktiv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Piotr Kardasz "CHLOROFIL w swojej czystej postaci jest jednym z najcenniejszych produktów dla osób zmagających się z przemęczeniem bądź stresem. Doskonale wspomaga oczyszczanie organizmu i pozwala na skuteczną regenerację niemal wszystkich narządów wewnętrznych. Jednocześnie dzięki niezwykłej zdolności transportowania tlenu, a także właściwościom odkażającym pozwala pozbyć się patogennych bakterii. To wszystko sprawia, że chlorofil jest niezastąpiony nie tylko dla osób pragnących jak najdłużej zachować pełnię zdrowia i urody, ale również dla tych, którzy chcą przyspieszyć proces regeneracji zmienionych chorobowo narządów” https://duolife.eu/chlorofil Dla zainteresowanych : https://nataliasarnecka.myduolife.com/shop.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opinia prof. dr n. farm. i med. Wiktora Stelmacha "Aby móc cieszyć się pełnią zdrowia i witalności konieczne jest doprowadzenie organizmu do optymalnego stanu. Produktem, który często polecam moim pacjentom mającym problem z jego zbytnim obciążeniem jest DuoLife Aloes. W pełni naturalny suplement diety, który umożliwia przywrócenie harmonii oraz wspomaga regenerację całego organizmu." https://duolife.eu/aloes.html dla zainteresowanych: https://nataliasarnecka.myduolife.com/shop.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arejj
Ja się zdecydowałam zainwestować w naturalny preparat na pasożyty ecodetoxx, na stronie odkrycia.medicalfakt.pl najpierw mi koleżanka podlinkowała cały artykuł o suplemencie i jako że sama miała dobre wyniki po tych tabletkach to mnie dodatkowo przekonało. Póki co jestem na początku kuracji, niewiele mogę o efektach powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalka
Ja od dwóch tygodni prowadzę oczyszczanie z pasożytów preparatem Ecodetoxx i czuję się coraz lepiej, na pewno pierwsza rzecz jaka rzuca się w oczy a może bardziej – w nos, to jakby łagodnieje zapach z ust, który wcześniej miałam ostry, nieprzyjemny. Skład preparatu jest na http://odkrycia.medicalfakt.pl podany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawy skład ma Ecodetoxx, z tych suplementów na pasożyty co przeglądałam w sieci to wygląda najkorzystniej – ma badania zrobione i jest oparty o naturalne ekstrakty – z zielonej kawy choćby, ma też chrom i CLA w składzie. Można zamawiać przez stronę www.odkrycia.medicalfakt.pl i prawdopodobnie się na taką kurację zdecyduję bo mam duże problemy z całym układem trawiennym ostatnio, podejrzewam że przyczyną mogą być właśnie pasożyty i tak samo też mnie lekarz nakierowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sauna jest bardzo dobra aby poprawić wygląd skóry i oczyścić organizm z toksyn. Najlepsze efekty daje gdy korzysta się z niej nago,wtedy cała powierzchnia skóry są usuwane te szkodliwe czynniki i skóra nabiera blasku i staje się bardziej jędrne i gładka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiści używam enterosgel ale tylko ukraiński bo te pozostałe to masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ma być forum czy burdel, gdzie każda d***** może się sprzedać. Chcesz poczytać jak radzą sobie inni z oczyszczaniem i nie możesz się przebić przez nachalne reklamy . Damy przy drodze maja więcej godności. W życiu nie kupię waszego oszukanego badziewia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi odpowiada Ecodetoxx, żadnych skutków ubocznych, za to są skutki na plus – już nie chce mi się tak permanentnie spać jak wcześniej i też bóle mięśniowe między żebrami ustępują. O samym suplemencie dużo konkretnych informacji jest na www.odkrycia.medicalfakt.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość datrok
Od jakiegoś czasu srebro koloidalne używam u siebie i sobie chwalę, oczyszcza rewelacyjnie. Coś takiego zamawiałam od Pro Aktiv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do usunięcia patogenów z organizmu to się bardzo fajnie sprawdza złoto i srebro koloidalne. Wróciłam do zdrowia po boreliozie dzięki takiej kuracji. Ja korzystam z produktów od Pro Aktiv akurat, mają najlepszy jakościowo skład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×