Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzilla

jak nie tabletki anty to co innego?

Polecane posty

Gość zuzilla

jakie zabezpieczenie stosowałyscie przed zajsciem w ciazę? dla nas gumka to straszny dyskomfort (bez komentarza) od zawsze z przerwami biore tabl. niektóre pisza ze nigdy nie stosowały tabl, wiec jakie inne zabezpieczenie, ja innemu nie ufam, zadnym tam globulkom, krazkom, spiralom, tym bardziej ze nie rodziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzilla
POWIEDZ MI CZY Z ZAJSCIEM W CIĄZE NIE MIAŁAS PROBLEMÓW? za którym razem wam sie udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również stosowałam przed obiema ciążami tabletki antykoncepcyjne. Bez problemu zaszłam w ciążę po zaprzestaniu ich brania. Teraz wciąż je zażywam i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczsliwa mezatka
ja biore tabl juz 7lat a dziecka na razie nie planuje wiec zejdzie jakies jeszcze 2-3 lata. kurcze obawiam sie jak to bedzie ale cóż, nie chce teraz miec dziecka i musze sie jakos zabezpieczac, a nie co miesiac w nerwach czekac na okres to nie dla mnie met nauraln,e i inne duperszance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymek
A my z zona stosujemy naturalne metody. Zona zaszla w ciaze po okolo pol roku stosowania, ale to nie byl przypadek. Widzielismy, ze tego dnia moze zajsc w ciaze i zaszla. Pozniej niestety poronila (z powodow hormonalnych). Pozniej z dokladnoscia prawie do dnia zaszla znowu w ciaze. Wszystko bylo zaplanowane. Ogolnie bardzo polecam dla malzenstw. Z kilku powodow powodow: 1. brak ingerencji sztucznych hormonow 2. brak cial obcych (typu prezerwatywa, spirala) 3. bardzo dobre poznanie siebie (tj. mechanizmow sterujacych plodnoscia kobiety) !! Kobiety - wy czesto bardzo malo o sobie wiecie, to widac w rozmowach z lekarzem (moja zona ma wyjatkowo rozmowna pania doktor) 4. lepsza jakosc zwiazku (moim zdaniem), wiekszy obopulny szacunek, wyrozumialosc. Wady: 1. nie zawsze mozna wspolzyc (ale czy to wada ? ma to pewne pozytywne strony) 2. zawodnosc ? (ciezko mi cos powiedziec bo nas na razie nie zawiodly... ale na pawno ryzyko istnieje). Dodam tylko ze moja zona ma nieregulane, dlugie cykle, zeby nie bylo, ze musza byc regularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×