Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdradzam głupia jestem

ZDRADZAM MOJEGO FACETA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość zdradzam głupia jestem

kocham go bardzo ale nie moge inaczej. jestesmy razem 3 lata, zareczeni, planujemy ślub. przez te 3 lata zdradziłam go 4 razy. On o niczym nie wie. pierwszy raz zrobiłam to po 3 mcach - z kolegą. bardzo tego załowałam i modliłam sie by mój kochany sie o tym nie dowiedział. a mimo wszystko powtórzyło sie to kilka razy z innymi facetami. czuję sie z tym podle. nie wiem co mam robic, obiecywałam sobie ze to sie nie moze powtórzyc a jednak. wiemz e wiele moich kolezanek ma z tym problem, ze zdradzają. powiedzieć mu nie moge, bo mnie rzuci, a ja go bardzo kocham:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes masochista czy
zwyczajnie głupia ? czego sie spodziewasz ? współczucia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bon appetitt
niedobrze robisz, poniesiesz kare tak czy siak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxooooo
dla mnie jestes pusta dziwka!!!!!!!!!!zal mi tylko Twojego chlopaka,ze jest taki nieswiadomy,ale mam nadzieje ze pozna sie na Tobie zanim dojdzie do slubu,bo zyc z taka zdzira to najwieksza porazka suko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruud
To twoja natura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzam głupia jestem
przeciez mówie ze żałuję!!!! ze wiem że robię źle! przez kilka błedów mam juz nie mieć szcześcia w życiu? Bardzo kocham mojego faceta i nie chce go juz nigdy zranić! on o niczym nie wiem i mam nadzieje ze sie nie dowie..... może byście cos doradzili??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruud
I tak się będziesz grzmocić z innymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bon appetitt
nie zdradzaj to raz a dwa- zajmij sie wolontariatem, pomagaj starcom w hospicjum przez rok co najmniej, moze swoja wine czesciowo zmyjesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzam głupia jestem
nie bede juz zdradzac!! zrobiłam te cholerne błedy i każdego dnia tego żałuję! nawet nie wiecie jakie to trudne żyć z taka swiadomością, ze sie było tak głupim:O ja przynajmniej żaluję, ale mam znajome które mówią ze kobieta musi sie wyszaleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bon appetitt
wyszalalas sie wiec, a teraz czas na pokute- nie uzalaj sie nad soba i zrob to, o czym napisalam, lub cos bardzo podobnego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzam głupia jestem
dzięki za rady bon apetit, bo reszta najechała na mnie jakby w zyciu żadnego błedu nie popełniła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz to swojemu
facetowi.... niech wie facet przynajmniej kogo kocha ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błąd ty głupia ci.po
popełnia sie TEN SAM TYLKO JEDEN - zeby popełnić ten sam bład 5 razu to trzeba miec IQ ponizej podeszwy papcia domowego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie załuj
zwykłą szmata jestes!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bon appetitt
nie ma takiej mozliwosci, kazdy jakies bledy popelnia, ale czas wyciagac wnioski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruud
A kiedy ostatni raz zdradziłaś ? Pewnie po 1 , 2, 3 razem tak samo sobie mówiłaś jak teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzam głupia jestem
dobra, kopcie dalej leżącego 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzam głupia jestem
ostatni raz zdradziłam w 11 mcy temu, to moja najdłuższa przerwa. Mysle ze Bóg dał mi szanse, ze z jednym z tych facetów nie zaszłam w ciąze. mysle ze jest to szansa i jej nie zmarnuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz,ja cie nie potepiam,tylko sie zastanawiam czemu zdradzilas go pierwszy,drugi,trzeci raz,zdrada ma zawsze swoja przyczyne, a ja jestem ciekawa co ciebie popchnelo w ramiona innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzam głupia jestem
pchneła mnie ciekawość innych mężczyzn, to że byli atrakcyjni, mili, weseli, a w moim związku wtedy działo sie źle. Też to ze mój mężczyzna był moim pierwszym i byłam ciekawa jak to jest z innym. Pchnęła mnie do zdrady to ze po prostu mi sie bardzo podobali, była wielka chemia:O wstyd mi za to i żałuje bardzo, chciałabym cofnąć czas. bo jak sie nad tym bardzo zastanowie to wiem ze to z moim męzczyzną było mi najlepiej w łózku, a z tamtymi.. moze tez, ale to nie bylo to, załuję, bardzo ząłuje, chyba powiem o wszsytkim mojemu, nie moge zyc w nieszczerości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruud
Tak to zdradzisz jeszcze nie raz Dla ciebie to jak zabawa wibratorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzam głupia jestem
nie rozumiesz co to znaczy żalowac naprawde??? czy masz za ciasny móżdżek!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh taki tam
JESZCZE SIE KURWA TYM CHWALI ZE ZDRADZA I PISZE PO FORACH! DO SPOWIEDZI- OBMYJ SIE Z GRZECHU! SKORO ZALUJESZ TO CZEMU TO CIAGLE ROBISZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak już ktoś tu
napisał-blad popełnia się tylko raz-ty masz tych "błędów" aż 3,więc nie sądzę żebyś tego żałowała,moim skromnym zdaniem "rajcuje" cię to.Szkoda tylko tego chlopaka,powinnaś być na tyle uczciwa i zostawić go już teraz.Po 10 takich twoich "błędach",chlopakowi zostanie świadomośc,że zadawał się ze zwykłą zd***ą.A takie coś i tak zawsze ujrzy światło dzienne.Masz na to moje słowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzam głupia jestem
nie chwale sie tym, tylko anonimowo moge to wyznać! jest mi wstyd i żałuję tego! wiem ze mnie to kreciło, ale to juz za mną, zrobiłam 3 wielkie błedy i załuje tego codziennie. mam 23 lata. chyba moge byc jeszcze w zyciu szczesliwa, czy to ze zdradziłam 3 razy dyskwalifikuje mnie na starcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasek_ON
stara a glupia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzam głupia jestem
dzieki:O a moze jakas mądra rada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psycholek
po co jestes ze swoim facetem jak szukasz innego odpuśc sobie go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzam głupia jestem
nie szukam innego! po tych zdradach zdałam sobie sprawe, ze kocham tylko mojego! nie zdradziłam juz 11 mcy i nie chce zdradzic juz nigdy. Wczesniej nie byłam taka pewna, chciałam spróbować - użyć zycia... załuje tego bardzo , bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psycholek
zapomnij i nigdy mu nie mów o przygodach....... zdrada to 3 minuty kac trwa 3 lata...... zapomnij i nigdy mu nie mów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×