Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdradzam głupia jestem

ZDRADZAM MOJEGO FACETA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

skoro w twoi mzwiazku bylo zle to skad mozesz miec pewnosc z ei on cie nie zdradzil... ps. nie chce cie oceniac, ale.... no wlansie, chyba wiesz co chce napsiac... zdradzic i zalowac mozna tylko raz..a ty zrobilas to kilka razy swiadomie i z premedytacja... a jak go kochasz t0 powiedz mu to, usznauj to,ze ma prawo wiedizec czy parzypadkiem jakims syfem go nie zarazilas;/ ps2.zajeiscie miec dziecko z innym;/ bez kitu, zabezpeiczaj sie, bo nie dosc ze jego mozesz zarrazic czyms to jeszcze konpie cie potem w dupe jakbedizesz miala dzieciaka z innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę się sprzeczał o filozofów i książki. Każdy tyle wie o miłości, ile jej doświadczył.... Nic więcej nie mam do dodania. Można się naczytać książek albo wikipedii, ale to nie wszystko. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaOla
a ja Ci się nie dziwie że go zdradziłaś, mnie też pchało do tego chociaż jeszcze nie zdradziłam ale nigdy nie mów nigdy być może te osoby ktore cię ostro krytykują teraz w najbliższym czasie staną przed takim problemem i ciekawe co wtedy powiedza to nie musi się stac jutro za miesiąc czy za rok, pierwszy chłopak i na dodatek pewnie ty nie byłaś jego pierwszą dziewczyną, ciekawośc, a wiadomo że to pierwszy stopień do piekła ale człowiek jest tylko człowiekiem, a czasem do takiej sytuacji pchają przechwałki lub głupie słowa partnera, czasem brak czegoś czego nie da się określić, nie ma reguły na zdrade zarówno może zdradzać ten co miał wielu partnerów bo może mu tego zabraknąć czegoś innego, w kwesti cielesności, lub ktoś kto nie miał innych partnerów w ramach wątpliwości i chęci poznania jak to jest, bo naprzykład partner miał inne kontakty, nie ma regół, nawet jak jest za dobrze to człowiek może mieć dość rutyny i to go nudzi, a jak jest żle burzliwie to szuka spokoju, aby nie doszło do takich rzeczy to trzeba rozmowy i zrozumienia, a nie potem zadręczać się faktem do którego pchnoł nas tzw "impuls" , zaufanie jest bardzo trudno odzyskać a czasem wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą kobiety są bardziej zadrosne. Mężczyznom łatwiej się odkochać z \"miłości do jedynej\" co nie znaczy, że nie będą chcieli dla nich dobrze, jeśli pójdą do innego. Natura robi swoje. Kobiety kochają nieco inaczej. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -klarka-
nie ma reguł facet czy kobieta, można wyznawać najwyższe wartości i to się zdarzy, ale jedno jest pewne jak to się zdarzyło wiele razy to trzeba zadać sobie pytanie czy warto krzywdzić siebie i partnera? czy dojżało się do związku z tą osobą, powiem ci jedno, możęsz go nie kochać ale być silnie uzależniona od jego osoby, niektórym wydaje się że to miłość niestety , możesz się oczyścić roztając się z tą osobą i nie mówiąć jemu o zdradach, może to była gorzka próba przed prawdziwym związkiem oczywiście z kimś innym, nie krzywdz siebie i jego siebie tym że masz takjemnice, i jego że jest nieświadaom, lub jak powiesz to nigdy nie bedzie tak samo, on może nie miec hamulców jak bedzie bardzo dobrze bo juz jego wyrzuty bedą mniejsze i te wypomninania które napewną będą podczas kłutni lub ich powodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak czegoś w związku brakuje, i nie chce się rozmawiać o tym, co zmienić, to się go kończy i dopiero szuka przygód nie kosztem osoby, która jest niczego nieświadoma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia dobra rada 123
na zdrade jest tylko jedno antidotum, a mianowicie wstrzemiezliwosc plciowa, po pewnym czasie rzuca sie nieco na mozg, za to sumienie jest czyste. Zycze udanego i wstrzemiezliwego Nowego Roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie....zwlaszcza, ze on prawdopodobnie ejst ci wierny..a ty skaczesz z kwiatka na kwiatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Protestuję kobieta to nie mężczyzna. Są różnice w układach hormonalych, wychowaniu i przede wszystkim w budowie mózgu. Kobiety jednak kochają nieco inaczej. Zresztą każda miłość jest inna, ale faktor płci TEŻ jest ważny. Gratuluję , piszesz zadziwiająco dojrzale -klarka-. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiaodmo,kobieta potarfi kochac na wiele sposobow..a facet tylko na 2...jezlei ten 2 jest rzeczywisty..... mysle, ze to i tak nie usprawiedliwai tego co robi ta dziewczyna...ale chce by sobie uswiadomila, jak bardzo rani siebie, bo on to jakos przwboleje,a ona sobie tego nigdy nie wybaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka z oz
może ktoś tu jest feministką ale faceci też mają uczucia a czasem kobiety są gorsze od mężczyzn, zdrada nie ma płci, liczy się kwestia woli osoby, a co do wcześniejszego to ja nie wiem czy można tak kończyć związek gdy dzieje się żle i nie ma się odwagi na rozmowe tylko rzucać na innego, bo wtedy się nie zdradzi i jest czyste sumienie, A masz na myśli żeby potem wracać do siebie kobieto , a dlaczego pary sie kłuca bo się nie zgadzają z czymś przeważnie i za odmienne zdanie partnera, trzeba go zostawić przespać się z kimś? śmieszna jesteś kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka z oz
to do boshhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ,Dorotko, chcialam zebys napsiala do kogo ale mnie wyprzedzilas :D piszcie do kogo piszecie odpowiedz, bo tak to chaos powstaje:) a jakie 2? wiaodmo..prawdziwa miloscia i glowa (tylko ktora:) hehehe) buizole dla all facetow) kocham was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka z oz
najgorszy jest za duży feminizm wtedy można sobie krzywde zrobić mężczyzna z kobietą się uzupełniać maja , jak takie niektóre z was anyt to w habiti do pokojiku 2na 2metry, i stworzycie sobie bezpieczne klimatorium, wtedy żadnych problemów nie bedziecie mieć, i nikt was nigdy nie zrani, niestety życie nie jest łatwą drogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do feministek ZAGORZAŁYCH W CH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam radę. Zróbcie sobie kółko wzajemnej adoracji, zapuśćcie włosy, pomalujcie WV ogórka w kwiatki i dawajcie w nim czadu po całym świecie, niech miłość trwa wiecznie! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomalujcie WV ogórka w kwiatki i dawajcie w nim czadu po całym świecie ze co???? co to jest WV??? a milsoc nie trwa wiecznie moj drogi:p jakbys czytal gazety..buahaha..co ja pisze, jakbys widzial jak wyglada zycie, to bys widzial ze sa zdrdzania, zdradzajacy i ci wierni....i niestetey przewaga jest tych pierwszych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotka, a calość przeczytałaś, czy ostatnie dwa posty? tak samo facet POWINIEN się przyznać do zdrady, jak kobieta, nie ma różnych (męskich i żeńskich miłości), daleko mi do feministki, ale zdrady NIC NIE USPRAWIEDLIWIA nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka z oz
kobieto faminizm od ciebie wieje to ty uważniej przeczytaj, mi choci o ogólne pojęcie zdrady!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka z oz
najlepiej rzeczytaj cała strone wypowiedzi, chodzi mi o teą ostatnią stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja o to pytalam :P nie nie wiem co to WV...ani jaki jest silnik czegos tam uzwa mac :D jedno wiem napewno..jak facet nie potarfi odpwoeidziec na moje pytanie to wykreca sie silnikami :D choc ci fikne cos z atronomii zobaczymy czy obczaisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×