Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdradzam głupia jestem

ZDRADZAM MOJEGO FACETA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość Ruud
Gdyby on się dowiedział że nie jesteś czysta zostawiłby cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moze jestem inny
Czy uzywanie zycia nazyw się "zdrada"? Dziewczyno poknij sie w łeb. Czego oczekujesz? Pochwał?Uzywaj sobie dowoli, tylko za miesiac nie zakladaj topicu "moj facet mnie nie szanuje"albo "moj facet mnie zdradza" albo "jestem w ciazy", albo "zlapalam hiva"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzam głupia jestem
wiem, dlatego czuje sie tak podle i źle i dlatego tak żałuje tego co sie wydarzyło. Wyć mi sie chce, ze nie moge cofnąć czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psycholek
zapomnij i nigdy mu nie mów o przygodach....... zdrada to 3 minuty kac trwa 3 lata...... zapomnij i nigdy mu nie mów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzam głupia jestem
dzięki psycholek, tak tez chyba zrobie..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby to raz sie stalo to mozna zrozumiec ale ze 3??????????? po pierwsze razie pewnie tak samo zalowalas jak teraz a jednak poszlas dalej i znow zdradzilas moze zalujesz ale dalej bedziesz zdradzac szkoda mi tylko twojego chlopaka ze zyje ze swiadomoscia ze byl twoim pierwszym i osatnim szanuj sie dziwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ci powiem
Byłam wtedy jeszcze nastolatką miałam 1 w życiu chłopaka....Mieliśmy sporo poważnych problemów jak na tak młodych ludzi, m.in. jego nałóg ale jakoś trzymaliśmy się razem. Pózniej było coraz gorzeej, on ze mną zerwał a ja następnego dnia na imprezie pozwoliłam się dotykać innemu chłopakowi (petting). Czułam sie podle i uważam że to byłą zdrada. Pó9zniej wróciłam do tego chłopaka i stwierdziłam że uczciwie powiem mu że go zdradziłam. I powiedziałam. Byliśmy ze sobą jeszcze 6 miesiecy ale było już tylko gorzej. Podejrzewam że 1 z powodów była właśnie ta moja xzdrada-niezdrada :) Dlatego jeżeli go kochasz to nie mó mu.Bo w ten sposób ulżysz sobie a jemu zmarnujesz życie! I oczywiście nigdy tego już nie powtórz bo wtedy naprawdę okazesz sie zwykłą szmatą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzam głupia jestem
po pierwszym razie nie załowałam bo myslałam sobie ze musze sprawdzić jak to jest z innym w łózku, wiemz e to było dziecinne i prostackie:( drugi raz tez nie załowałam bo źle było miedzy nami, 3 raz stało sie i obiecałam sobie ze sie to juz nie powtórzy. wybaczcie ze chaotycznie pisze ale jestem rozstrzesiona i tak bardzo chciałabym cofnąć czas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymaj sie
Dobrze, ze masz wyrzuty sumienia, to znak ze masz swiadomosc jakie swinstwo zrobilas swojemu chlopakowi. Pamietaj, najwazniejsza jest twoja decyzja, ze nie chcesz tego wiecej zrobic. Przebacz sobie samej i nie rob tego wiecej :-D Nie jestem kobieta ktora zdradzala, jestem facetem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruud
Znowu ja jakiś zbałamuci i wystawi mu dupę do ruchania To się dzieje po za nią i dopiero po czasie widzi co zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzałam głupia jestem
ruud-nie mów za mnie, zdaje sobie sprawe ze swoich błedów i wiem ze nie chce by sie to powtórzyło i jesli bede z moim mezczyzna nigdy tego juz nie zrobie -potrafisz to zrozumiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzałam głupia jestem
to trzymaj się - a ty zdradziłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzałam głupia jestem
:O dzięki:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzałam głupia jestem
byłam szmata, czuje sie jak szmata. to było podłe co zrobiłam! mam się ciąć? q*rna chyba to mnie nie dyskwalifikuje, moze do końca zycia mam byc nieszczesliwa? za te moje słabości ? Boże, co mam zrobic ze sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruud
Znowu ci jakiś zaimponuje i w nagrodę dasz mu przyjemność Pokłócisz się ze "swoim" chłopakiem i szybko znajdziesz pocieszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzałam głupia jestem
qrde a ty ruud taki jestes czysty(a)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytyty
nas facetów gówno obchodzio, że żałujesz jesteś po prostu dobrze wiesz kim i faktu nie zmienisz żal mi tylko tego gośćia, mam nadzieję, że ktoś go uświadomi wredna babo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź do spowiedzi. Z tego, co piszesz, wnioskuję, iż naprawdę żałujesz i nie chcesz tego więcej zrobić, więc Bóg Ci wybaczy. Później powinnaś powiedzieć o wszystkim chłopakowi. Szczęścia nie zbudujesz na kłamstwie. Jezus powiedział, że prawda nas wyzwoli. Powinnaś więc powiedzieć o wszystkim i jeśli chłopak Cię zostawi — co wydaje się dość prawdopodobne — to nie załamuj się (to będzie częścią Twej pokuty). Rzuć się w ramiona Kochającego Cię Boga i zaufaj Mu na 100%. Wtedy będzie dobrze — wierzę w to bardzo. Trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hackerek
właśnie namierzam twojego IPeka i Hosta twoj facet sie dowie, choc raz zrobie dobry uczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzałam głupia jestem
taaa, a świstak siedzi i zawija je w te sreberka.... anonimek - dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziaaaaaaaaaaaaa
Napisze cos banalnego ale prawdziwego... Jakbyś go kochala to bys mu tego nie robila :///////////////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli nawet
Jeśli zdradziłaś to znaczy, że tak naprawdę nie kochasz swojego faceta. Nie ma tak że kocham go ale.... w miłości nie ma ale.... albo się kogoś kocha albo nie i wybiera drugą osobę. Nawet jeśli dzieje się źle w związku to jeśli się kocha to próbuje się coś z tym zrobić, naprawić, a nie idzie się do łóżka z innym. Jeśli chciałaś spróbować jak to jest z innymi to trzeba było zerwać ze swoim i próbować do woli, zastanów się Czy też byś chciała żeby On próbował z innymi ? i na dodatek tobie nie mówił? Jeśli byłaś odwazna w tedy by zdradzić go to teraz bądź odważna i mu to powiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -------------
wiesz jak sie mowi na takie kobiety jak ty? 5 liter, ostatnia a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli nawet
Nie można kochać też innych jak się kocha jednego. Bo miłość to troska o drugą osobę, zaangażowanie, chce się dla tej drugiej osoby jak najlepiej, a jak można oszukiwać jedną będąc z drugą i na odwót, wiedząc że to drugą osobę rani? to nie miłość, może miłość ale do samego siebie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj kochana kochana..
dlaczego zdradzasz? czego brakuje ci w zwiazku ze zdradzasz? powiedz mu prawde i odwołaj slub bo z tego co piszesz to wasz zwiazek nie ma sensu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!gdybys go kochala to na pewno nie zdradzilabys go po 3 miesiacach!!!!!!!!!!!!!!!!co maja inni faceci a nie ma narzeczony skoro idziesz do łózka z innimi? po co jestes z narzeczonym skoro podniet szukasz gdzie indziej????????? zadaj sobie pytanie co ci daje zdrada????/dlaczego ranisz swojego narzeczonego? dlaczego nie pozwolisz mu by ulozył sobie życia z LEPSZĄ od ciebie????ma pieniądzę i chcesz byc na jego utrzymaniu?? kłamstwo ma krótkie nogi... jakby sie dowiedział po slubie ze spałaś z innymi to od razu cię zostawi prawda?????????wOLISZ ZEBY ZOSTAWIŁ cI Ę PO SLUBIE CZY PRZED???? oznica jest bo MOŻESZ ZOSTAĆ PANNĄ ALBO ROZWÓDKĄ? jesli go NAPRAWDĘ KOCHASZ dla jego dobra nie mów mu o zdradach ale pozwól by poszukał innej wartej jego uczucia bo Ty nie nadajesz się do długich zwiazków... szybko wygaszasz .. potrzbujesz adrenaliny prawda? tego ukochany ci nie zapewni tylko krótkie przelotne znajomosci na jedna noc jak do tej pory... lubisz skoki w bok? w porzadku ale znajdz sobie takiego który tez lubi skoki w bok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -------------
idz kobieto ze swoim problemem do jerryego springera tam takiego badziewia jak ty pełno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwqfeqwfd
hmmm... autorko tematu, może po prostu jesteś chora psychicznie, może idź z tym do psychiatry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzałam głupia jestem
uczucie we mnie dojrzało. Kiedy to robiłam.. nie kochałam tak naprawde mojego mezczyzny. Po tym co zrobiłam było mi źle czułam sie podle. obiecałam po tej 3 zdradzie ze juz nigdy. Miesiac od 3 zdrady on mi sie oświadczył. zdałam sobie sprawe ze go kocham i nie chce innego nigdy. to dało mi siłe i wiare. Nie chce tego stracic. tak mi źle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×