Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monia kot

ludziom całkiem odbija

Polecane posty

Gość bosche
wyobraz sobie odyna ze urodziłam dziecko szybko i sprawnie a to takowej szkoły nie chadzałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosche
no własnie [opatrz na inne zdjecie i zobacz czy ci ludzie wygladaja na normalnych zapuszczone te ciezarne jak w etiopii normalne fleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosche
a czy to trzeba sie tak obnazac chcac sie tego dowiedziec o to jak sie płdzi dzieci tez pytali tej prowadzacej ?była materacem? do bzykania nie potrzebowali pomocy a do jego konsekwencji tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..magda lena..
bosche---- kobieto, O CZYM TY MÓWISZ???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do szkoły rodzenie nie chodziłam, a takie zabawy wydają mi się idiotyczne. Nie mam nic przeciwko malowaniu małego dziecka, naśladowaniu Indian, wspólnej zabawy z farbkami do twarzy, ale to malowanie dziecka na brzuchu mamy wywołało we mnie zniesmaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie śmieszy cała ta otoczka ciaży i narodzin.Programy dla przyszłych matek itp graniczą z naukami dla kilkulatków.Tvn style-mamo już jestem porusza tak smieszne problemy,ze zaczynam sie czasami zastanawiać czy te kobiety rzeczywiscie zadają tak naiwne pytania,czy to tylko kolejny pomysł prowadzących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..magda lena..
"zniesmaczenie"?????? a co w tym niesmacznego? to forum jest pełne rozważań na temat golenia krocza, seksu analnego i słownictwa od którego można dostać mdłości, a rysunek kredką na brzuszku zadowolonej z życia dziewczyny wywołuje zniesmaczenie? kosmos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosche
niezdecydowana i ewa dobrze ze chcociaz wy podzielacie moje opinie czesciowo niby dorosli ludzie a zachowuja sie jak przedszkolaki w dodatku kaza sie fotografowac aby pokazac swiatu jacy sa głupi i dziecinni teoria to jedno ,praktyka to drugie a zycie jest zyciem ale wam zachod w głowach namieszał ci ludzie na tych fotach zachowuja sie jakby tylko oni mieli miec dzieci i nikt wiecej wiekszosc ludzi nie chodzi na takie kretynske zajecia a rodza zdrowe dzieci czy wiekszosc jest zbyt powazna czy tylko jakis tam odsetek par odbiega od normy no ale z drugiej strony pani ze szkoły tez chce jesc chlebek a nawet bułki wiec chyba robia to dla tej pani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..magda lena..
bosche, można spytać jakie masz wykształcenie i skąd pochodzisz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosche
a co ma jedno do drugiego a razem to wszystko do moich pogladów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..magda lena..
niestety, bardzo dużo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja takze nie chodzilam do szkoly rodzenia...moze gdyby u mnie była taka\"przyszpitalna\"to skorzystałabym ....ale nie miałam ochoty dojezdzac 30 km ....zreszta chyba nawet nie chcialam ....Ogólnie to ja jestem strasznie staromodna ;) nie chcialam rodzic z mezem ....:) Nie mam nic przeciwko takim \"nowinkom\" .... Ale tez nie jestem ich zwolenniczka ... Równiez uwazam ,ze chłoniemy jak gąbka wszystkie indywidualia świata ... Aaa..... Przy porodzie nie ma mowy...o zniesmaczeniu .... Masz przed sobą pokazny brzuszek , którazasłania Ci wszelkie \"widoki\" ;) A Dziecko w mazi płodowej ?...krwi ...? Piekny widok .żałujre ze nie mam takiej Julkowej foty :) Pozdrawiam w Nowym Roczku 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
start runda 2 ! ............ ............ ......... juulka dobry tekst:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×