Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ochotka

***** Ślub lato/jesień 2007 *****

Polecane posty

Sierpniowa- a Ty masz na którą godzine mszę? Na 17tą? Czy źle pamietam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J dopiero teraz obejrzałam filmik.Super kobieta sfiksowała:) Myslałyście że możecie dostać takiego szału??? Ja nie wiem jak to wyglada pewnie niesamowite nerwy ale żeby aż tak:) Ciekawe jaki ślub był??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co ja w zasadzie nie mam wyboru. Mam problemy z nogą i w pełnych butach chyba bym umarła z bólu:-( przez tyle godzin. A w sandałkach jest swobodniej, nie uciskają. a poza tym nie znosze chodzić w pełnych butach. W sandałach chodze zawsze jak długo to tylko możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Sierpniowa - my idziemy prawie łeb w łeb. Podobny termin i godzina. Tylko Ty będziesz miała \"to\" szybciej za sobą. Zazdroszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co myślę że buty powinny być perzede wszystkim wygodne. W sumie to wydaje mi się że nie mają takiego wielkiego znaczenia i tak je nie za bardzo widać....Tym bardziej że bierzesz ślub w sierpniu więc wypada i na pewno będzie bardzo elegancko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na obcasie, najlepiej takim z 7cm. Nie więcej , żebym mogła swobodnie tańczyć. Na codzień często chodze w wyższych, ale na ten jeden dzień wybrałabym wygodzniejsze. Problem w tym, że mój kochany jest prawie 20cm wyższy. A jak jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 cm to jest nic moj pan doktor jest ode mnie wyzszy jakies 35...:-) takze obowiazkowo buciki na obcasie, ale lubie od czasu do czasu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie butów i tak nie widać. Kiedyś widziałam w gazecie, bodajże żona Kusnierewicza miała japonki płaskie do sukienki ślubnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki moge do was dołączyć???? Widze że topik juz w zaawansowanym stanie ale moze uda mi sie jakos wbic w temat.... Wiec date slubu mamy na 23.06.2007 Pochodze z miasta o nazwie Łuków to w województwie lubelskim,120km od Warszawy na Lublin.... Mamy zalatwiona:kościół,sale,zespół,kucharki,kamerzyste,fotografa,nauki przedmałżeńskie i narazie tylke... Rozgladam sie za suknia,która bede wypozyczala no i tak powoli ogladam zaproszenia,obrączki i inne gadżety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mężczyzna jest ode mnie wyższy tylko ok 8 cm.Więc bardzo wysokich butóew nie mogę założyć myślałam o 6 cm. Zresztą ja nie moge chodzić na wysokich obcasach tez problemy z nogami a poza tym nie lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie Alice właśnie zauwazylam ze ty tez 23,ja mam zarazerwowana godzine 17:00,a ty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mam jeszcze nic zarezerwowane:) i jeszcze wahamy się co do kościoła. Bardzo chciałabym na 19.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój M jest wyższy ode mnie jakieś pół głowy wiec moge mieć buty na obcasie,chociaż osobiście nie przepadam za wysokimi szpilami,wole eleganckie i skromniejsze,jakies 3-4 cm obcasa wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sierpniowa- gdyby nie te moje sandałki, to pewnie zdecydowalibyśmy sie na wrzesień, gdyby był wolny:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A noski to to zalezy od fasonu,obojetnie dla mnie moga byc zaokrąglone i szpiczaste:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ochotka wiesz we wrześniu na początku jeszcze mogłabyś spokojnie wyskoczyć w sandałkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×