Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ochotka

***** Ślub lato/jesień 2007 *****

Polecane posty

Gość kasiaa27
Ja tak wpadam tutaj w przerwie między jednym projektem a drugim... siedzę w pracy i gotuję się :/ Na szczęście w domu mam więcej czasu, szczególnie wieczorami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaa27
Cześć dziewczyny... Ochhh co tak pusto od wczoraj? No tak... nie każda wstaje o 6 :D Pozdrowionka i miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc cześć ❤️ ❤️ u mnie jakoś leci dzień za dniem ochrzan od szefa za ochrzanem :( a przez chwilkę myslałam że sobie odejdę na wychowawczy ale nic z tego....:( starałam sie ale nie wyszło nie będzie dzidziusia:( chyba jeszcze nie czas ale tak bym chciała..... rozmowa sie toczy:) wiecie co moja poczta sie coś skopała i nie chce wysyłać jak sa zdjęcia chyba ze będę wysyła po jednym:)) pozdrawiam serdecznie🌼 i ja witam kasię 🌼 do sierpnia jeszcze kawał czasu w siepniu sie dopiero zacznie:)) wiem coś o tym w koncu jestem juz mężatką ze stażem hahahaha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaa27
Hej :) Tak wiem, że to jeszcze trochę.. ale dni mijaja... znów kolejny piatek i kojelny weekend....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaa27
Tasia - teraz zobaczyłam twój suwaczek... no staż masz :D Pozdrawiam bardzo gorąco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey babeczki, ja dzis niestety pracuje wiec zajrzalam tu tylko pozdrowic was serdecznie i lece odebrac kolejna ekipe z lotniska. Alice , Doroti napiszcie koniecznie jak tam na tydzien przed ??????? Witamy nowa kolezanke:-) Achucha gdzies nam sie juz dawno zapodziala...:-( Jutro organizujemy wszystkim wycieczke w gory to przynajmniej zrelaksuje sie troche na lonie natury:-) trzymajcie sie cieplutko papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo! Właśnie wróciłam ale w środę po pracy ponownie jedziemy iu wtedy zostaniemy do ślubu a nawet kilka dni po. Nie wiem jak u Doroti ale u mnie na razie wyjątkowy spokój. Suknia do odbioru w czwartek, z restauracją prawie wszystko załatwione, apartament na noc poślubną jest w cenie i samochód wiozący nas do ślubu. Uzgadnialiśmy szczegóły z fotografem. Brakuje nam jeszcze alkoholu i upominków dla gości. Mam nadzieję, że taki spokój zachowam do ostatniej chwili. Pozdrawiam wszystkie. Acha - z domu nici :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)) Ja jestem no no Alice do ślubu 5 dni:)) będzie dobrze.Ja tez miałam taki spokój w tygodniu ślubu i tak na prawdę stres mnie zaczynał dopadać w piątek po południu a w sobote to była masakra!! Gdybyście zobaczyły płytę ze ślubu i wogóle jaki stres.... powodzenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaa27
HEJ DZIEWCZYNY :d Pozdrawiam Was bardzo serecznie w pochmurny poniedziałek! Alice... trzymam kciuki w sobotę. Wszystko wypadnie na pewno wspaniale... z tydzień wszyscy goście będą śpiewać ACH, CO TO BYŁ ZA SLUB... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia- u kogo pochmurny, u tego pochmurny.:-) U mnie straszliwy upał. Żar leje się z nieba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wyjątkowo spokojna. Nie mamy jeszcze alkoholu, przybrania samochodu, wizytówek i kilku \"drobiazgów\". Ale mamy jeszcze 5 DNI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaa27
Ochotka - no tak, masz rację. U mnie akurat pochmurno... czyli na Śląsku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaa27
Ja mam ślub za 2 m-ce i chciałabym juz być po.... A 20 sierpnia urlopik :D hura...... Turcja wita :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu - no faktycznie zapowiada się piękny urlopik. Teraz jak nie wypalił nam dom to może też gdzieś uciekniemy na podróż poślubna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaa27
Już się nie mogę doczekać.... :D Suknie już masz w domu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaa27
Echhhh fajnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaa27
UUU LA LA :) To dopiero będzie... No to życzę Wam gorącej nocy ;) Ok, ja musze zmykać! Wieczorkim zjarzę. Miłego dnia, trzymajcie się. Papapa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem,jestem.... U mnie też spokój,chociaż mamy troche wiecej załatwiania niż ty Alice,bo dzisiaj zamawialismy mięso,drób,tort...w srode warzywa i owoce...Alkohol już kupiony,a w czwartek odbieramy sale i w piątek z samego rana wchodza kucharki i zaczynają sie przygotowania... Ja już na urlopie i moj M tez...wiec mamy czas na wszystko...a największe ganianie zacznie sie w czwartek...W sobotę odbieram suknie i bedzie wsio....no i racja za tydzien juz bedziemy po....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey babeczki ja jak zwykle tylko na chwilke , kibicuje wam dzielnie w tym ostatnim tygodniu przygotowan Alice i Doroti:-) trzymajcie sie cieplo! Ja wlasnie wrocilam z gor, kolacyjka i alulu, doktorek konferencjuje sie w Porto a ja jutro z samego rana wracam do moich muzykow:-) Pozdrawiam was serdecznie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż wlłaśnie pojechał sobie do pracy a ja no cóż.... nasza kocica dzisiaj nam sie oocila w łóżku.Ma dwa kotki fajnie tylko od 3 nie śpimy:( i dlatego już tu jestem. I pierwsza życzę milutjiego dzionka🌼 ❤️ 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×