Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ochotka

***** Ślub lato/jesień 2007 *****

Polecane posty

a jaka preferujesz? zielona, czerwona, czarna? a może owocowa. Jutro rano jedziemy do Z. zabieramy już cześć rzeczy. (mamy malusi samochód, więc dużo nam sie nie zmieści;) ) a i dobrze, że jesteś. Jakoś mi raźniej jak nie piszę do siebie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię zwykłą herbatkę czarną:) nie znoszę zielonej jeszcze od biedy może być wieloowocowa. przenosicie część rzeczy to fajnie :))nawet malusim samochodem da sie przewieść dużo:) a u nas sie pokomplikowało nasz totalny remont sie odwleka niestety:( jest lipa i coraz bardziej sie boję ze jednak będzie trzeba wyjechać:( ale trudno........... dzisiaj nie mam dużo pracy więc mogę troszkę sobie popisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasiu głowa do góry - nawet jak trzeba będzie wyjechać to na pewno dacie temu radę. Ja trzymam za Was kciuki. Jak pomyślę ile rzeczy nazbieraliśmy przez te 3 lata to zaczynam panikować przed przeprowadzką. ja tak z doskoku 0 bo właśnie szef przyjechał. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj miałam mieć wolniejszy dzień i co ?? klientów pełno ale w sumie to dobrze. przynajmniej sie nie nudziłam:) za pół godzinki i domu i wreszcie sie przytulę do mężusia:) pozdrawiam serdecznie i życzę miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello babeczki, dzis do was pisze z wielka opryszczka na ustach, no doczekalam sie i jej, i to wlasnie w urodzinki mezusia,ech! No coz, w kazdym badz razie u nas wciaz leje a ja musze skoczyc do sklepu po proszek do pieczenia i jabluszka to chociaz jakas szarlotke mu upieke:-) alice my sie po trzech latach z francji wyprowadzalismy na jedno zapakowanie samochodu takze na pewno dacie rade;-) trzymajcie sie cieplo ja wkladam kalosze i plaszczyk i w droge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo sierpniowa. Ja zbieram się spać a Tobie życzę miłego dzionka :) Kuruj szybciutko opryszczkę! Urodziny męża powiadasz? WAGA? Mój mąz ma urodziny 12 października ;) Złóż od nas życzenia doktorkowi. Tasiu miłej nocki. jak znajdę jutro jakąs chwilkę to postaram się odezwać. Ochotka, Fasolka - co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak, obydwoje jestesmy Wagi, ja jestem z 14 :-) Kupilam sobie dzis malaxser-huurraaa!Bo ja w kuchni bez malaxera to jak bez reki. Pozdrawiam was serdecznie i biore sie za szarlotke,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cześć❤️ miłego dzionka w pochmurny dzień .... a ja znowu pociągająca no straszne po prostu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowionka z Z. Mój mąż ma dziś urodziny więc szykujemy mu imprezę niespodziankę. Pozdrawiam Was cieplutko w ten jesienny dzionek. Tasiu - nie wygłupiaj się z tymi przeziębieniami. Na katar polecam Otriwin. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alice,wszystkiego najlepszego dla mezusia:-) Ja znalazlam wczoraj ciekawa oferte pracy i wysylam dzis papiery:-) Poza tym od dwoch dni nie pada wiec jest super! Opryszczka juz mi prawie zeszla wiec moge pokazywac sie ludziom,hehe Trzymajcie sie cieplutko papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję w imieniu męża. Z okazji jego urodzin urodził nam się mały kłopot, ale o tym wolałabym nie pisać na forum... Jutro wracamy do NDM i jeszcze 2 tygodnie i zawitamy tu na stałe. Cieszę się, że pokonałaś opryszczkę, a za powodzenie w pracy trzymam mooocno kciuki. Buziaki dla Was i wszystkich . PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo? Miłego dzionka! Ja juz w pracy i denerwuję się bałaganem jaki zastałam po dwudniowej nieobecności. Ale juz liczę dni do końca :) Tasiu - jesteś na straży? Sierpniowa pewnie już śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) jestem juz dzisiaj przeziebienie juz prawie mija i jest już nawet dobrze:) nie było mnie pare dni a i nawet nie miałam siły ani weny i tylko siedziałam w tej pracy zeby jak najszybciej minęło te 8 godzin. fajnie sierpniowa ze już możesz sie pokazywać bez opryszczki prawie:) alice mam nadzieje ze poblem jaki sie urodził nie jest zbyt poważny i będzie dobrze i że da sie go szybko rozwiązać tego wam życzę:) miłego dzionka:)i nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Nie mam wogle czasu siedziec na necie, tyle sie dzieje ze szok! Moj luby byl w Niemczech 3 tygodnie. Mialam wtedy dobry kontakt z...ex... ale nic wiecej niz rozmowy i lzy nie bylo.Teraz jestem szczesliwa z D. Wrocil i daje mi szczescie :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A juz myślałam, że o nas zapomniałaś Fas-olko. Trzymam kciuki aby Twój nowy związek nadal rozkwitał. Tasiu - to teraz musisz uważać na siebie, aby się ponownie nie przeziębić. Sierpniowa pewnie już śpi. O Ochotce słuch całkowicie nam zaginął. Miłego dzionka. Ja pewnie będę zaglądała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello babeczki, u nas znow desczowy dzionek a ja popijam pyszna herbatke i dalej szukam pracy i pisze kartki pocztowe z pozdrowieniami z Vancouver :-)takze was tez serdecznie pozdrawiam wirtualnie. Alice dostalas mojego mailika,bo nic nie dalas znac? Fas-olka oj w Tobie to sie jeszcze rozne sprzeczne uczucia tarmosza, zycze ci wiecej spokoju ducha! Tasiu droga Tasiu nasza chorowitko, powtarzam jeszcze raz potrzebna ci jakas odmiana i odpoczynek gdzies zdala od wszystkiego cos ala weekendowe sanatorium,hehe Drogie moje panie dobrej nocki wam zycze, my wczoraj w koncu spalismy w normlanej poscieli a nie w spiworach, kupilismy sobie sliczna zielona posciel i ogroooomna koldre co sie mozemy we dwojke nia obkrecic i jeszcze zostanie:-) Trzymajcie sie cieplo papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sierpniowa - Wybacz - ale z tego całego natłoku spraw związanego z pakowaniem na śmieć zapomniałam odpisać. Dzięki za malia . Wszystko cudowne. Ach - pozazdrościć. Z racji tego, że Twój adres maliowy mam na komputerze domowy, to jak tylko złapię chwilę wolną i wrócę do domku - w niedziele odpiszę. Cierpliwości. I oczywiście gratuluje udanego zakupu. U nas pada :( kobiety kochane poradźcie co założyć na siebie na ślub przyjaciółki - 3.11. Dodam, że tylko ślub cywilny i jeszcze nie wiem w jak strojnie będzie ubrana panna młoda. Chętnie założyłabym coś czarnego - bo trochę ciałka przybrałam, ale chyba na ślub nie bardzo wypada? Miłego i ciepłego dzionka - i nocki oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey Alice na moim slubie jedna moja kolezanka byla w czarnej sukience i od razu na to zwrocilam uwage, wygladala bardzo ladnie, ale jednak nie pasowala do reszty, miala czarna elegancka sukienke i czarne byty i zero dodatkow w innym kolorze. Mysle ze to nie najlepszy pomysl...jesli czarne to koniecznie do tego jakis kolorowy dodatek, jakis czerwony szal albo szeroki kolorowy pasek, cos wyrazistego w innym kolorze,czasami wystarcza nawet jakies korale. U nas nadal pada...a ja zmykam do miasta...pozdrawiam goraco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie - ja ostatnie dni w pracy. Wczoraj wieczorem wróciliśmy po raz ostatni z Z. do NDMl. Dziś zaczynam wielkie pakowanie. życzę Wam miłego dnia i nocki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello babeczki, o niektorych z was to sluch juz zaginal:-( Ochotko co u Ciebie???????? U nas wreszcie wyszlo slonko i od razu tak jakos razniej,ale zapowiada sie tu ciezki czas z tym deszczem padajacym przez kilka miesiecy...zobaczymy. Ja wciaz pochlonieta szukaniem pracy i kupowaniem jeszcze jakis drobiazgow do naszego mieszkanka:-) Niestety z kupnem samochodziku musimy troche poczekac, najpierw musimy zrobic tutejsze prawo jazdy, nawet nie kanadyjskie tylko z tutejszej prowincji, bo tu sie nawet niektore przepisy roznia miedzy prowincjami, masakra... w kazdym badz razie posiadanie tutejszego prawa jazdy obnizy zdecydowanie koszty ubezpieczenia samochodu i oszczedzi duzo papierkowej roboty...teoretycznie na obcym prawie jazdy mozna jezdzic tu tylko przez 3 miesiace wiec i tak bysmy musieli go zrobic predzej czy pozniej. Dobrej nocki kochane a ja zmykam cos przekasic na sniadanko. Pozdrawiam serdecznie i slonecznie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo Sierpniowa. Fajnie brzmi Twoje śniadanko - ja właśnie zjadłam kolację. :) Jutro jestem ostatni dzień w pracy a w sobotę ruszamy do domku :) Z tym prawo jazdy to jakiś dziwny wymysł, ale jak mus to mus. Trzymam kciuki aby się wszystko udało. Życzę Ci miłego dnia a reszcie miłej nocki. Pozdrawiam i ślę buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) tyle sie u was dzieje szczególnie chyba u alice już przeprowadzka na całego:) sierpniowa kupuje drobiazgi fajnie:) nawet widziałam fas-olka sie odezwała super ze jesteś szczęśliwa:) a moje przeziębienie troszkę przechodzone przerodziło sie w zapalenie oskrzeli pierwsze w moim życiu i biorę nadal takie zastrzyki które później tak strasznie bolą ze tragedia nawet na pupie usiąść nie mogę ale nic to:) przynajmniej będę zdrowa wreszcie:) U mnie dzisiaj strasznie pochmurny dzień...więc życzę dużo słoneczka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Tasieńko - zdrowiej szybciutko!!!! Ja ściskam kciuki za Ciebie. A na pocieszenie po zastrzykach masz kwiatki - cały bukiet 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Dziękuję a życzenia. A dla Wszystkich buziaki 👄 Dzielę się z Wami super nastrojem bo radość mnie rozpiera z powodu odejścia z pracy ;) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety - padam... jesczcze jestem daleko w lesie a już zaczyna brakować mi sił. Nie my wyobrażałam sobie, że przez te 3 lata zmagazynowaliśmy tyle rupieci. Nie wspomnę o rzeczach, które już dawno należało wywalić. Obiecuję, że to już ostatnia przeprowadzka :) Pozdrawiam wszystkie. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymaj sie dzielnie alice, pomysl ze przynajmniej masz okazje powyrzucac te rzerzy ktore juz dawno mialy byc wyrzucone itp. Ja kiedy jako dziecko przeprowadzalam sie z rodzicami zawsze bardzo lubialam znajdowac rozne skarby za meblami, ktore nie wiadomo oczywiscie jak sie tam znalazly i od dawna sie ich szukalo;-) Teraz oczywiscie najwieksza przeprowadzke mielismy z Francji i niestety najgorsze w tym bylo to ze musielismy zostawic kilka rzeczy ktore bardzo chcielismy zabrac ale juz zywcem nie bylo miejsca w samochodzie, bo przeciez i tak wygladalismy jak jakis karawan cyganow, hehe. Z tego co pamietam Alice to bedziecie teraz mieszakc z Twoimi tesciami w domku, tak? Bedziecie sie tam urzadzac zupelnie od zera czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×