Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ochotka

***** Ślub lato/jesień 2007 *****

Polecane posty

jej nam już 9 misięcy strzeliło pare dni temu ale ten czas leci łoj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę, muszę się pochwalić... Mój mąż kupił mi dziś ośmiotygodniowego Golden retrievera i jestem w nim zakochana po uszy. Od dawna marzyłam o takim a nasz ukochany staruszek ( kundel szesnastoletni ) zaginał 6 lutego i zapewne odszedł na wieki... Misza jest niezmiernie absorbujący ale śmiejemy się, że to przedsmak dzidziusia. I jakoś tak czuję się potrzebna. Pozdrawiam Was wszystk Oj Tasiu - nie pozostaje mi nic innego jak pogratulować stażu i zarumienić się na komplementy,... Miłej Nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz wczoraj byliśmy u znajomych jedni maja chłopaka 7 mieisęcy słodki mój mąż wział go na ręce a on sie do neigo przytulił widziałam ze Tomusiowi sie oczka zaświeciły super widok !! a drudzy maja chłopaka \"wielkiego\" po prostu ma 6 tygodni no napatrzeć sie nie mogłam!!!! taki śliczny normalnie mam taką wielka ochotkę na małego bobaska:) łoj łoj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasiu - nie pozostaje nic innego jak się zapatrzeć :) Życzę Wam tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jeszcze sie uda moze sierpniowa sie odezwie w końcu:) a moze ochotka ???? no dziewczyny ruszamy dupeczki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bralam slub last year, w październiku. Jedyne czego nie moge odrzalowac to ze nie bylo cieplo ;( w zwiazku z tym umknelo mi np. foty pod kosciolem, w plenerze (choc to mozna zawsze nadrobic ;)) i i ksiadz sie spoznil na podpisanie dokumentow, wiec wrecz lecielismy ze swiadkami do kociola by sie nie spoznic i nie wejsc jak organista zacznie jz grac. Jeszcze jedne drzwi do kociola byly zamkniete, szarpalismy zeby je otwoerzyc, no jaja po prostu. Wtedy o tym nie myslalam. A teraz jak ogladam zdjecia innych pod kosciolem jak widac ze swieci slonko to mi troszke przykro ;( ogolnie zeszle lato i jesien do najpiekniejszych nie nalezalo.w czerwcu lało pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też pamiętam niezłe fazy cały tydzień przed naszym ślubem lało. a w piątek przed samym slubem był takie oberwanie chmury lało niesamowicie a wiatr okropny jaka byłam załamana a moje załamanie pogorszyło sie kiedy pojechałam na sale gdzie kucharki wszystko gotowały gdzie część sie chłodziła w lodówce a nam prąd wyłączyli. pamietam dzwoniłam co chwila żeby właczyli no i właczyli po 22 ale na szczęście wszystko było dobre nic sie nie popsuło kucharki jakoś przy świeczkach gotowały a i sala ustrojona...a w sobote wyszło piękne słoneczko :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też pamiętam niezłe fazy cały tydzień przed naszym ślubem lało. a w piątek przed samym slubem był takie oberwanie chmury lało niesamowicie a wiatr okropny jaka byłam załamana a moje załamanie pogorszyło sie kiedy pojechałam na sale gdzie kucharki wszystko gotowały gdzie część sie chłodziła w lodówce a nam prąd wyłączyli. pamietam dzwoniłam co chwila żeby właczyli no i właczyli po 22 ale na szczęście wszystko było dobre nic sie nie popsuło kucharki jakoś przy świeczkach gotowały a i sala ustrojona...a w sobote wyszło piękne słoneczko :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja pieknego slonca nie mialam. Slonce bylo, ale slabe, w porownaniu z październikiem 2006 kiedy to w krotkim rekawku chodzilam to tragedia. coz, dobrze ze nie padalo, bo wtedy to i slub w srodku lata spierniczony. Nie zapomne takich sobot w czerwcu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam! Wiem wiem... tyle czasu sie nei odzywałam... Ale za to z nowinami przychodzę: Nasz ślub w październiku!!! Szybko? Może ale cóż, takie krótkie jest życie :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu - Ogromne gratulacje!!!!!! Czy szybko - czasami tak lepiej! Odezwij się czasem do nas. Buziaki dla Ciebie i pozostałych dziewczyn ode mnie i maleństwa :) PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu - Ogromne gratulacje!!!!!! Czy szybko - czasami tak lepiej! Odezwij się czasem do nas. Buziaki dla Ciebie i pozostałych dziewczyn ode mnie i maleństwa :) PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicjo gratuluję spodziewanej się dzidzi! Moze was jeszcze dogonie :) Poki co mam do bawienia narzeczonego chrzesniaka, jest super! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też bardzo serdecznie gratuluje:) fas-olka i jak zwykle czekamy na jakieś nowiny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też bardzo serdecznie gratuluje:) fas-olka i jak zwykle czekamy na jakieś nowiny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za gratulacje. Pamiętajcie, że mnie czas już trochę gonił :) Pozdrawiam Was. PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może jeszcze ożyje. moze sie koleżanki odezwią:) a może jakieś nowe przyjdą :) niech nasz topik nie upada ejjjjj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale już teraz składam gratulację z okazji PEŁNEGO roczku! Aby co najmniej do brylantowych godów :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa dziekuję za zyczenia:):):) tak szybko ten roczek minął nawet nie wiem kiedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja już jestem 3 miesięczną szczęśliwą mężatką :) Teraz sobie spokojnie żyjemy, starać sie o dzidziusia planujemy na jesień. U nas nic się w związku nie zmieniło po ślubie. Jeśli chodzi o TEN dzień to cała uroczystość była taka jak sobie wymarzyłam, pewnie zmieniłabym teraz pare elementów ale wszyscy goście mowili ze wszystko było dopięte i że się świetnie bawili. Warto inwestować w tą uroczystość i mieć dobre wspomneinia i niczego nie żałować. Pozdrawiam Was wszystkie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×