Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ochotka

***** Ślub lato/jesień 2007 *****

Polecane posty

Haaalloooooo laski!!!! Coś cisza na forum... :( Ja niestety nie mogłam sie odzywać bo byliśmy w tych Niemczech. No ale już wróciliśmy :) Urlop spędzony aktywnie, pod każdym względem :) Daletego oprócz kasy przywieźliśmy również inny prezencik dla siebie - DZIDZIUSIA :D Mogę sie pochwalić że najprawdopodobniej jestem w ciąży!!!! Jesteście jede z pierwszych osób z którymi dzielę sie tą wiadomością :) Jeszcze przede mna pierwsza wizyta u gina ale wszystkie symptomy wskazują że to prawda. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fas_olka
No ochotko to razem będziemy z burzuchem chodzić :D Gratuluję również! Który u ciebie tydzień? Ja pod koniec 5-go.Jeszcze przed wizytą u lekarza bo czekam na 6. tydzień jak serducho zacznie pykać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie to dopiero poczatek. W zasadzie pewnie dopiero 3 tydzien, bo jestem kilka dni po spodziewanej @. Robilam test i yłam juz u gina i powiedzial mi ze jest pecheryk ciazowy, ale to jeszcze zawczesnie n stwierdzenie z usg ze to ciaza. Takze w przyszlymtyg. bede miala potwierdzone na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny OGROMNE GRATULACJE!!!!! kolejny wysyp "ciężarówek". Trzymam kciuki za każdą z Was abyście spokojnie donosiły ciąże. czyżby kolejni faceci na naszym forum :P Mój smyk skończył już rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alice dzięki! Oby nam z Ochotkę udało się doczekać takich pięknych pociech jak wasze :) Najważniejsze żeby były zdrowe :) Ochotko u mnie jutro zaczyna się 6.tydzień licząc od dnia ostatniej miesiączki (4.10) czyli pewnie też 3 tydzień płodu mija :) Mamy więc pewnie termin na lipiec :D Ja chcę iść do lekarza we wtorek, nie wiem tylko czy juz zobacze bijace serduszko. W środe planujemy powiedzieć rodzicom. A twoja rodzinka już wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka refleksja mnie naszła... to czekamy tylko na Sierpniową.... Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czekamy na sierpniową :classic_cool: Fasolka ja mam termin na 10 lipca. Teraz jestem w 7tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka - wow ja miałam sotatni okres dokładnie w ten sam dzień co ty! No prosze to bedziemy rodzic pewnie w tym samym czasie ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to kochane już się nie mogę doczekać wieści o dalszym przebiegu ciąż... Całuje Was mocno i życzę Wam duuużo zdrówka. I odpoczywajcie bo później za tym zatęsknicie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fas_olka
He he Ochotko, nieźle sie zgrałyśmy :D Pewnie nasze liczenie tygodni różniło się tym jak każda z nas liczyła - czy od 1 dnia ostatniej miesiaczki czy od zapłodnienia (tego ja nie umiem powiedzieć akurat). Jak się teraz czujesz? Ja miałam straszne 2 tygodnie... Non-stop mdłości. Schudłam 1 kg. Mam wyznaczoną wizytę i gina na sobotę, zobaczę czy wszystko jest ok. Ciekawe jaką mi poda datę porodu :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..... (\***/) .....( \(_)/ ) .....(_ /|\ _) ......./___\... Gdy pierwszą gwiazdkę, ujrzysz na niebie, Wspomnij tych, co kochają Ciebie. Gdy pierwsza zgaśnie, a druga zabłyśnie, niech Cię aniołek, Ode mnie uściśnie! I zlozy serdeczne zyczenia z okazji Swiat Bozego Narodzenia!! ..... (\***/) .....( \(_)/ ) .....(_ /|\ _) ......./___\... życzy Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj moje aniołki nie wyszły ale i tak wszystkiego dobrego dziewczyny z okazji Świąt i samych pomyślności w Nowym Roku!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny:) dawno miałam zajrzeć ale jakoś się nie składało:( ale teraz postaram sie zaglądać. przede wszystkim gratuluje fas-olka i ochotka ciążay:) trzymam kciuki żeby wszystko było w porządku.. baa na pewno będzie:) i cóż cieszcie sie tym stanem bo to tak szybko mija. moj synek wczoraj skończył 10 miesięcy:) duzy zaczyna chodzić. trzyma się mebli i łazi łaziki jeden.a najbardziej go interesują kontakty i komputer..ach uroki... alice urlopik ach my tez mielismy jechac ale jakoś tak wyszło troche sie boje z małym w korkach stac :( moze bedzie okazja jak sie ociepli i mały troszke podrośnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasiu dzięki! U mnei już leci 14 tydzień, jutro kolejna wizyta u lekarza. Dziś idę do endokrynologa bo moja tarczyca od dawna juz pod kontrolą. Cieszę się ze zaczęłam 2-gi trymestr. Pierwszy to była katorga przez mdłości i wymioty. Teraz na szczęście po woli ustępują :) Z tego względu wogle nie przytyłam. Nadal decha ze mnie. A co dziwne że pojawiły mi się małe rozstępy :/ Zaczynam z nimi walkę juz dziś :D Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wyżej to oczywiście ja. oczywiście siie odchudzam i postanowiłam na innym forum sie udzielać oczywiście odchudzajacym . ale cosik mi nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Tasiu! Ja byłam wczoraj u lekarza z mężem. Na USG wyszło że wszystko jest ok, nasz maluch ma 7 cm :) A jak sie wiercił, machał nóżkami i rękoma :) Co tam u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku jak ja pamietam jak mój miał 7 cm:)super czasy:) ciaza jak przebiega bezproblemo0wo (moja taka nie była)to jest najpiekniejszy czas jaki moze byc.chociaz moja mimo ze na podtrzymaniu to było cos cudownego. a teraz rosnie płacze rozrabia.oczy musze miec dookoła głowy ale kochany dzidzius:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... i aż chce się dodać: "odpoczywaj jak najwięcej, bo potem z tym ciężko"... Pozdrawiam Was Nowo rocznie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja dobrnełam do połowy ciaży :) Z badania wychodzi na to że będzie syn :) Już troche sie zaokrągliłam, zresztą na NK możecie zobaczyć. Czuje sie już dobrze, mdłości minęły choć i tak trwały wieczność... Co tam u Was Kobietki?! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolko- ślicznie wyglądasz. Ciąża bardzo Ci służy. To już połowa ????Jak ten czas leci... u nas ok. Małolat skończył 16 miesięcy i jest rozkoszny. A jak Ochotka??? Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie coś ochotka się nie odzywa!!! Ciekawe jak sie czuje? U nas potwierdzone że będzie chłopaczysko :) Byliśmy na 3/4 D super pamiątka, może troche kosztowna ale dała nam mnóstwo uciechy :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieki tu nie zaglądała. Przerzuciałam sie na topik dla cieżarnych :-) Ja juz oczekuje na poród, ciaz przebiegała ok. Zostało mi 6dni :-) do rozwiazania. Fasolce chybe tyle samo, bo mamy taki sam termin. No chyba , ze sei juz rozpakowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×