Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ochotka

***** Ślub lato/jesień 2007 *****

Polecane posty

ohoho U mnie teraz jest 4,5 roku razem:-). W dniu ślubu będzie nieduzo ponad 5lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzaja mnie takie kobitki....jej nie wyszło to i wszystkim ma być tak samo.....Kurcze......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny ! dawno mnie nie było ale jestem na biezaco :) ciziunia! ze Tobie nie wyszło to nie znaczy ze u nas tez tak bedzie ja wierze ze bedzie wszystko ok i tego zycze pozostałym przyszłym mezatka:) alice1906 u mnei tez tak było z suwaczkiem poki go nie miałam myslałam ze to jeszcze duzo czasu do slubo a jak zrobiłam i spojrzałam to sie przestraszyłam:) ze to tylko 4 miesiace juz mnie lekki stresik łapie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i pomyslec co bedzie tydzien przed :) brr narazie sobie tego nie wyobrazam Bardzo juz chciałabym byc z moim skarbem ale wiadomo ze w tym dniu troszke bedzie sie działo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ochotka wspominałas cos ze masz na kompie suknie jesli to nie bedzie sprawiało Ci problemu to prosiłabym o przesłanie mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Dziękuję baaaardzo że sie o mnie tak martwicie :) A już się tłumaczę. Dziś w pracy wróciła ze zwolnienia moja przełożona i niestety trzeba było trochę popracować, skończyło się ściemnianie :P A po południu byłam na zwykłych zakupkach z brata ciotecznego żonką, kótra przyjechała z Kanady. To się nagadałysmy za wszystkie czasy i musi nam to wystarczyc przynajmniej na rok niestety. Dobrze ze istnieje takie cudo jak Skype :) Wczoraj byłam w Empiku i kupiłam sobie gazetkę ślubną z 2007 roku już i ją przeglądałam ale właściwie nic takiego nie wyczytałam i nie wpadło mi w oko, chyba lepiej w neciku poszperać. A co do sukienek to tak jak Alice podoba mi się kolekcja Agnes zarówno tegoroczna jak i zeszłoroczna i będę zawiedziona jak nie będę w nich dobrze wyglądać, no chyba ze znajdę coś lepszego :) A moje wymiary to 162 cm wzrostu i miseczka B a waga troche ponad 50kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wiem co zrobić żeby e-mail był widoczny obok psełdo pod spodem jest takie żółte pole i tam trzeba wpisać e-mail:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fas-olka dobrze, że już jesteś. Dziewczęta - apel o nie znikanie na długo. Robi się nam wtedy panika na topiku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zmykam bo jestem skonana. Kolorowych snów życzę. Niech wam sie tylko nie śnią koszmatry że np. bez butów do ślubu idziecie , haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello hello! witam wszystkich:-) nas dzisiaj przysypało i mrozem powiało takze nosa za drzwi nie wystawiam, musze sie zaaklimatyzowac po tej dluuuuugiej jesieni;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Właśnie tu zajrzałam i zobaczyłam świeżutki wpis Sierpniowej :) Co do pogody to u nas przyśnieżyło ciutke przedwczoraj i tak się utrzymuje mały mrozik ale póki co nie dosypało śniegiem. Wczoraj jeszcze wieczorem zadzwoniłam do koleżanki, która na wieść naszego slubu wzruszyła sie bardzo i zasmarkała sie :) I właśnie z nią wyruszam w czwartek na mierzenie sukienek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mierz fas-olka mierz! mam nadzieje , ze trafisz na swoja wymarzona, a apropos wymiarow to chodzimy w takich samych;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×