Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ochotka

***** Ślub lato/jesień 2007 *****

Polecane posty

To też nie za duża jesteś :) Mam nadzieje że będą tak samo ładnie wyglądały na mnie i dodadzą mi urody :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno fas-olka!:-) kurcze jak dobrze , ze nie musze narazie nigdzie wychodzic, bo normalnie zawieja, zamiec i nie widze dachu nastepnej kamienicy...ale sie porobilo, ale sie porobilo...brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze wlasnie przeczytalam ze zmarl Ryszard Kapuscinski:-( buuuu , uwielbialam jego ksiazki!.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny:)faktycznie dzisiaj troszkę zasypało:) Przygotowania się u nas posuwaja na przód:)prawie załatwiona sala:) zaproszenia też już wybrane:)Sukienka przywieziona.Jeszcze tylko obrączki i garnitur:) A z tekstu Kapuścińskiego pisałąm maturę.... Szkoda faktycznie dobrze pisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki garnitur kupujecie? Moj kochany zazyczyl sobie frak albo surdut, bo powiedzial ze normalny garnitur to mu sie tylko z praca kojarzy:-) A mnie sie tez bardzo podobaja fraki i surduty wiec pewnie kupimy ktorys z nich:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak mam inny bo e-mail dopisałam sobie w domu a teraz piszę z pracy...i chyba dlatego nie ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra rozumiem, ze kazdy chce wpisac tego tysiecznego posta, to ja sie poswiece i bede przedostatnia...niech wam bedzie...:-(...to teraz wpisujcie sobie...no....;-);-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Ja tak tylko na momencik, bo zaraz wybywam na pociąg do domku. 3,5 godziny i będę u mamusi... Z internecikiem tam cienko i zapewne odezwę się dopiero w niedzielę wieczorkiem albo w poniedziałek. Buziaczki dla Was wszystkich i nie dajcie się zimie :) Jak tylko wrócę to zdam Wam relację. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pwodzenia alice1906) na pewno coś znajdziesz:)miłych i przyjemnych zakupów i oczywiście miłego pobytu w domku:)pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
snieg dalej daje czadu...kurcze ciezko sie jezdzi na rowerze jak takim sniegiem zmrozonym w buzie dmucha...brrr, a jak tam u was alice pojechala na zakupy, Tasia pewnie jeszcze w pracy, fasolka byla ale sie zmyła a Ochotka chyba znow bedzie dopiero wieczorkiem...reszta panien tez zajeta. Dzis ogladalam smieszne torty \"weselne\" w cudzysłowie napisalam no bo zreszta same zobaczcie... http://forum.e-wesele.pl/viewtopic.php?t=3268 i nastepna strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_ona
Fajny torcik po prostu super:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podoba mi się torcik:) Ja faktycznie jeszcze w pracy i dzisiaj to nie mam ochoty wychodzić tak sypie że masakra.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie tysiączek nam dobił, szybko to zleciało. Agucha mogę Ci wysłać sukienki, ale to nie są ślubne tylko bardziej takie na poprawiny. Chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ochotka pomalutku zabiera sie za swoja pracę inż. więc mam troche mniej czasu na kafe. Sierpniowa- znasz jeszcze jakieś stronki gdzie można dac ogłoszenie o kupnie sukienki ślubnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ja zamieszczalam te ogloszenia na wszystkich mozliwych stronach weselnych tak zwanych czyli na przyklad www.mlodej parze, www.slubnytarg, www.we-dwoje,www.waszslub, i na forum e-wesele...chyba tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się powitam grzecznie🖐️ Dzięki Sierpniowa za te stronki. Poszperam tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kliknij tam i Ci się pkarze jak sie robi tzw. emotikony. np. rączkę robi się tak - wpisujesz czesc lub cześć w nawias kwadratowy, bez żadnych odstępów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×