Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zuzka715

CITIFINANCIAL-prosze o info

Polecane posty

witam! mam możliwość podjecia pracy w citifinancial jako doradca klienta.czy ktoś prcuje w tym banku na tym stanowisku?prosze o jakieś informacje jak to wyglada i jakie sa zarobki. z góry dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 24
czesc nie zastanawiaj sie bo jest to bardzo dobra firma, dobre warunki finansowe, premie, ogolnie firma ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik23
ja też bardzo bym prosiła o opinie na temat pracy jako doradca w citifinancial!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PYSIA_26
Witam serdecznie. Jestem doradcą klienta w CitiFinancial... Praca nie jest lekka. Umiejętność budowania relacji z klientem jest priorytetem. CF jest firmą w której trzeba wyrabiać zakładane plany sprzedaży indywidualnej jak i oddziałowej. Poza wyrabianiem planów doradca ma mnustwo innych obowiązków. Nie każdy może podjąc takiego typu wyzwanie....naprawde nie jest lekko ale...pakiet socjalny jest na wysokim poziomie. Zarobki.... :) obowiązuje mnie tajemnica bankowa. Czy jestem zadowolona..nie do konca ale nie jest to związane konkretnie z obowiązkami (a jest ich mnustwo) jakie mam narzucone przez kierownika... Napisz mi czy pracujesz w CF i w jakim oddziale. Pozrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PYSIA_26
Witam serdecznie. Jestem doradcą klienta w CitiFinancial... Praca nie jest lekka. Umiejętność budowania relacji z klientem jest priorytetem. CF jest firmą w której trzeba wyrabiać zakładane plany sprzedaży indywidualnej jak i oddziałowej. Poza wyrabianiem planów doradca ma mnustwo innych obowiązków. Nie każdy może podjąc takiego typu wyzwanie....naprawde nie jest lekko ale...pakiet socjalny jest na wysokim poziomie. Zarobki.... :) obowiązuje mnie tajemnica bankowa. Czy jestem zadowolona..nie do konca ale nie jest to związane konkretnie z obowiązkami (a jest ich mnustwo) jakie mam narzucone przez kierownika... Napisz mi czy pracujesz w CF i w jakim oddziale. Pozrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh chyba raczej mnÓstwo
CITIFINANCIAL zatrudnia analfabetów? to źle świadczy o tej firmie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona33333
oj nie przesadzaj z tym mnóstwo... każdy ma prawo sie pomylic tym bardziej jak pisze sie o takiej godzinie. Jeżeli miałes/miałas tylko to do powiedzenia to mogłes/mogłas sobie odpuścić a pozatym jestem dyslektykiem wieć zanim sie wypowiesz przemyśl to co chcesz napisac...pozdrawiam osobiscie nie wiem nic o citifinancial ale w tych czasach nigdzie nie ma lekko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia770
witam! mam problem czy podjąć pracę w citifinancial jako doradca kredytowy czy zostć w moim starym zawodzie. Dotąd pracowałam jako agent ubezpieczeniowy. Nie wiem jak jest w cf bo nie znam nikogo kto tam pracował, a słyszałam różne opinie. Proszę o poradę. Jak jest w cf z rotacją pracowników i czy bardzo ciężko jest wyrobić plany. Bardzo proszę o szybką odpowiedż bo pracę mam zacząć w poniedziałek. Z góry wielkie dzięki. Do zuzka715 Czy podjęłaś pracę w citifinancial jeśli tak to jakie są twoje wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z TĄ TAJEMNICĄ BANKOWĄ TO JEST NA BAKIER NIE PRAWDA IZ PRZESTRZEGANA JEST OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH Z 29.08.1997

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabutek - na jakiej podstaiwe tak uważasz?? Tajemnic abankowa, a ochrona danych osobowych to dwie różne rzeczy. A tajemnica zarobków to trzecia rzecz. I nie jest na forum tajemnica bankową, bo nie mówisz o dochodach konkretnej osoby tylko o płacach w swoim miejscu pracy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAM PYTANIE CZY BANK O KTÓRYM MOWA MA PRAWO DO PRZYSŁANIA NA ZAKŁAD PRACY PISMO Z INFORMACJĄ ZE MA BYĆ ODLICZONA OD PENSJI JEDNA RATA PONIEWAŻ KLIENT OPÓŻNIŁ SIĘ Z WPŁATĄ DZIESIĘĆ DNI I POINFORMOWAĆ ZAKŁAD PRACY BO MI SIĘ WYDAJE ZE NA PENSJE MOZE WEJŚĆ TYLKO KOMORNIK ALE TEZ NIE PO DZIESIĘCIU DNIACH I TO SĄD GO PRZYZNAJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajacy sprawe
citifinancial ma prawo wejsc na zarobek klienta i sciagnac sobie rate. dlaczego? umowa ktora podpisuje klient zawiera drobnym druczkiem wyrazenie zgody na tego typu dzialanie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimul
doświadczyłam mobbingu w jednym z oddziałów, a kierownictwo widziało problem i nic z tym nie zrobiło Odeszłam i jestem bardzo zadowolona, gdyż w obecnej firmie mam świetna atmosferę w pracy. To byla najlepsza decyzja w moim życiu, a CF straciło dobrego pracownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×