Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość płaska jak deska

Moje strasznie MAŁE PIERSI Zobaczcie sami

Polecane posty

Gość dddddddddddddddddddddddddddddd
są bardzo ładne nie martw się operacji nie ma sensu robić niepotrzebny ból ,blizny,powikłania i koszta ...sam bym się chetnie do nich przyssał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale cycki
Dziewczyno nie przejmuj sie jest ok, chyba nie chcialabyc miec balonow jak Pamela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokacja jak nic...
przeciez to sa normalne cycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghgh
Co ty robisz kobieto na jaką operacje coi ty mówisz Masz ładne piersi szczerze... nie kalecz się nie rób gupst Qurwa mać !!! Takie ładne cycuszki bedziesz gupia jak je dasz pokroić :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty chcesz
ty chcesz sie chyba dowartosciowac bo piersi masz naprawde ladne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabela
po pierwsze brawa za odwagę, po drugie myślę ,że pokazałas co masz z premedytacją, żeby się podbudować....ja troche z innej beczki...ja mam niestety, chociaż ostatnio to mi wszystko jedno.....miseczkę D. Mam 30 lat, wczesniej skrzętnie ukrywałam swój ...moje przyjaciółki mi zazdroszczą....biust, ale teraz nabrałam odwagi i chodzę w topach jak mi się podobają. Niestety nie podobają mi się reakcje przypadkowych facetów..ostatnimi czasy często jestem na kawkachi iiii żenzda, bo faceci przy stolikach obok, pomimo że siedzą z kobietami nieustannie wlepiają sią w mó dekolt....zero szacunku dla mnie i dla innych....więc wolałabym mieć mniejsze...więc głowa do góry..anabela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koli20
To jest maly? Bez przesady 2x wiekszy od mojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabela
jak bym ja tak pokazała swój opalony ''mityczny'' biust to pisali by tu pewnie sami erotomani.....faceci....przytoczę głupią sytuację..przed świętami umówiłam się na kawę ze znajomym z gg, moje zdjęcie widział i wice wersa, tylko twarz.....wkurzałam się na niego przez całe spotkanie bo okazał się monotematyczny i bez rzenady cały czas się gapił, chociaż, na topie miałam bluzkę...no opiętą...koszulową..a na zakończenie przy samochodzie wystartowała kolega z łapkami do cyców, tak jak by tam pisało: weż je popieść.teraz to się śmieje z tego ale wtedy szczęka mi opadła...więc jak widzisz lepszy mniejszy..unikasz głupich reakcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabela ---> dzięki za wypowiedź ;) wiesz takie duże jak Ty posiadasz też by mnie nie satysfakcjonowały bo moja koleżanka ma D i strasznie narzeka z ich powodu każdy facet się slini na jej widok :( duże B lub małe C mi się marzy no ale cóż .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybak z Kutra
Niezły biuścic - jak dla mnie cacy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja podobne
do twoich, tylko troszke bardziej kształtne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nochalska
ee przesadzasz a co ja mam powiedziec, jestem ogolnie b.ladna niczego mi nie brakuje ale... jest 1 ale.. moja twarz szpeci dlugio nos.. i co ja mam zrobic, przeciez twoje piersi nikt niechciany nie widzi jak idziesz ulica a twarz?twarz to podstawa kazdy na nia patrzy.... gdybym miala chociaz sredni bym nie narzekala bylabym sliczna jak lalka , a ty sie martwisz biustem...masz biust bardzo ladny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nochalska ---> wklej zdjęcie swojego noska bo pewnie się okaże, ze bardzo ładny tylko Ty sama go nie akceptujesz ;) podobnie jak ja moich piersi a tu piszą, że ujdą :D i wiesz jak jest lato i mam bluzkę na ramiączkach to też widzą, że mam małe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wafelek25
płaska jak deska --> dzieki za ten topik.Jak zobaczylam fotki Twojego biustu to tak jakbym zobaczyla na nich swoje piersi.I tez mam potworne kompleksy na punkcie ich wielkosci, a tu czytam takie fajne opinie, przez ktore mozna sie dowartosciowac.Polecam kupowac staniki w necie,jest jedna super stronka z wyprzedazami juz za 20 zl.Sklepik sprawdzony, ja sie tam z kolezankami zaopatruje. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wafelek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wafelek
to moze podaj adres ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeetam nossssss
a ja jestem mądra, też mam małe cycki, ale trudno, ale... mam połamany:o nos. Krzywy jak wiejska stodoła po burzy, po prostu masakra. I walę to:) Jak się komus nie podoba, to trudno- nie musi. Może się nie patrzeć. Wali mnie to:p Mi się tez nie podoba, więc się nie patrzę:p:P:P Nie bedę sobie ciąć całego ryja, zeby być piekna...:o Niektórzy umierają na raka, mają jakieś straszne problemy, chorują, nie mogą życ normalnie, a ja będę sobie rozcina ctwarz, żeby nos poprawić:o Jestem zdrowa, nic mi nie dolega, moje ego jakoś to wytrzyma- tak, nie jestem piękna, mam połamamy i okrutnie krzywy nos z gula na środku. Przegrałam życie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak tam samopoczucie założycielki topiku??;) ja mam podobne cycki do twoich ale jaśniejsze sutki, takie małe b przy szczupłym wzroście... nigdy nie miałam żadnych kompleksów- bo nie zwracałam na nie uwagi a pływać uwielbiam... i skakać do wody na główke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wafelek25
Ja mam 78 pod biustem, 93 w biuście.Wg tabel powinnam nosić 80A, ale jak przeczytalam w necie i sama sie zreszta przekonalam lepiej w takim przypadku kupowac rozmiar 75B.Tu jest przydatny link, polecam zwlaszcza ostatni akapit - Najczestsze „biustowe” bledy. http://www.echodnia.eu/radomskie/?cat=12&id=42407

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wafelek25
To 93 to tylko dlatego, że czytalam ze przy mierzeniu biustu w najbardziej wypuklym miejscu centymetr ma byc w miare luzny. Jak mierze 'ciasno' to jest 91.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładne, co TY od nich chcesz? Ja mam miseczke C, duze C...wolałabym miec B. Zawsze sobie mozna kupic stanik powiekszający biust, także niemasz sie co martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katakaja
Mam mniejsze kiedys mialam straszny kompleks z tego powodu ale moj chlopak je kocha:) i uwielbia takie jakie sa jakby wolal wieksze to by macal innej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany koguta
spoko,nie sa takie małe i na pewno długo zachowają jędrność,są ładne i proporcjonalne.Nie łam się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×