Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość płaska jak deska

Moje strasznie MAŁE PIERSI Zobaczcie sami

Polecane posty

ja ma podobne, tylko po hormonach mi trosszke teraz nabrzmialy :) a moj facet kocha takie piersi i nie chcialby abym miala niewiadomo jakie moleony, choc przyznam sie ,ze gdyby byly o miseczke wieksze cieszylabym sie bardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mana.mana
po jakich hormonach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neros2
nie masz takie małe u wielu innych dziewczyn widziałem mniejsze nie wiesz ze małe jest piekne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mana.mana ---> wybacz nie było mnie ;) a teraz pewnie Ciebie nie ma bo skończyłeś pracę :P co sądze o waszych wypowiedziach ?? powiem tak : kiedy zakładałam ten temat byłam naprawdę chodzącym kompleksem :( mimo, że mój facet mnie zapewniał, ze moje piersi mu wystarczają, że sa fajne itd itp to ja i tak czułam sie jakas taka mało kobieca po tylu pozytywnych wypowiedziach zaczęłam się czuć troszkę lepiej ;) już się ich tak bardzo nie wstydze :D przestałam się chowac pod koc kiedy jestem naga obok mojego faceta, po kąpieli potrafię stanąć przed lustrem i obserwować moje piersi (wczesniej ubieralam sie szybko zeby przypadkiem ich nie oglądać) i generalnie trochę się zmienilo a teraz staram sie je zaakceptowac do konca i mysle, że mi sie uda :D i to wszystko dzieki Wam i waszym pozytywnym i pocieszającym opiniom 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w mitologi
przeciez one sa calkiem spore!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RUDZIAK 34
nie przejmuj sie kazdy z nas jest inny i to jest piekne .masz ładny biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w mitologii ---> hehe jasne :P 75 A to faktycznie spore cycki :D :D mówię wam, ze na tych zdjeciach jakoś dziwnie wyszły może dlatego, ze za blisko aparat trzymałam ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płaska-->podpisuje się pod tym co napisałaś parę postów wyżej.Ja tez juz sie ich tak bardzo nie wstydzę.Inna sprawa,ze juz nie ma tego,ktory sie nimi bawił. :( Najlepiej to chyba zrobic zdjecie z profilu, bedac w normalnym staniku i bluzce to wtedy by zobaczyli,ze piersi są małe,inne niz większosci kobiet,ktore widzą na co dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do autorkitego tematu. jak go przeczytałam to myślałam ze ty naprawde masz problem, a jak zobaczyłam te zdjecia to dalej tak mysle masz problem ale nie z piersiami tylko głową chyba. masz pieknie piersi, okragle a nie jakies tam zwisy, a jak urodzosz dziecko dalej beda takie ladne a nie do kolan. nie masz sie czego wstydzic, w dodatku widze, ze masz dobrze dobrzny stanik, i piekne wciecie w tali( bo ja zeby sobie takie wyrobic to musiala bym 2 godziny dziennie cwiczyc, bo tłuszczyk własnie tam mi sie odklada) tak trzymaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mana.mana
Cześć dziewczyny. Widzę że humory wczoraj były całkiem niezłe. To fajnie że te nasze wypowiedzi pomagają wam przezywciężyć kompleksy. Oby tak dalej. Szkoda że Wafelek nie ma możliwości technicznych. No i szkoda że nie ma już tego który bawił się jej skarbami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płaska, Ty szalona chyba jesteś!?! Obejrzałam Twoje fotki i wpędziłaś mnie nimi w kompleksy. Mój mąż marzy o takich piersiach jak Twoje- nie wypuszczałby ich z rąk!!! Ja mam rozmiar dorodne DD albo i E, i muszę z tym żyć. Zastanawiałam się nad zmniejszeniem piersi, ale stwierdziłam, że nie, bo tak mnie natura wyposażyła i tak ma być, a wierz mi, że czasem są uciążliwe, jak choćby wtedy, gdy za nic nie można kupić biestonosza. O bólu pleców nie wspominając. I zastanawiam się czy pokazać Twój topic mężowi, bo jeszcze wykleiłby Twoimi fotkami pokój??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry.Siedze sobie na kafe i podczytuje jakis stary topik o malych biustach.Są tam zdjecia dziewczyn,ktore naprawde są plaskie i az mi wstyd,ze ja moglam tak narzekac na swoje.Wczesniej sie tym az tak bardzo nie interesowalam,nie sądziłam naprawde,ze mozna miec jeszcze mniejszy biust.A teraz ogladam siebie w lustrze i coraz bardzie mi sie te moje podobają.Sila autosugestii? ;) Choc jak wyjde w lecie i zobacze te biusciaste to pewnie znowu sie lekko zdołuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mana.mana
szkoda że nie wrzuciłaś fotek swoich piersi. mielibyśmy wtedy porównanie. i może nowy temat do dyskusji. o kobietach które narzekają na za duże piersi. ale to tylko taka propozycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos sie pytal po jakich hormonach... biore tabletki hormonalne na poprawienie cery.... czy to takie dziwne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mana.mana
a cera się chociaż poprawiła. bo jak pisałaś to na pewno piersi podrosły ale co z cerą (już wiem, chodziło o cerę na piersiach?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro___17
wesolutka czy możesz mi powiedzieć co to za anabole bierzesz. też mam pomarszczoną cerę na worku. może by pomogło i mały może by się jeszcze powiększył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro___17
Mogłaby jeszcze wrzucić parę fotek. A może ma kompleks za małych warg. Prosimy o fotkę i będzie OK (tych warg oczywiście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Don Juan.De Marco
Kocham już twoje piersi i ciebie. Zostaw swojego chłopaka i chodź w moje ramiona. Zaspokoję i wymasuję twoje piersi. Będziesz w 7 niebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tylko się
zastanawiam czy autorka tego topicu czuje się dobrze...mam o wiele mniejsze piersi i nie wystawiam ich na widok publiczny po to,zeby inni oceniałi ich wielkość-to po pierwsze,a po drugie to ty dziewczyno chyba małych piersi nie widziałas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Don Juan.De Marco
ja tylko się - pokaż swoje małe piersi, porównamy, do odważnych świat należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tylko się
..natomiast mam inny problem, mam twardą zrogowaciałą skórę na pietach, jak myślicie czy papier wodny - ścierny 2000 wystarczy? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Don Juan.De Marco
Najlepszy jest skalpel do wycinania skórek, albo zwykła szlifierka z kamieniem szlifierskim na jakieś 1000obr/min. jak podstawisz piętę to tylko swąd poleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tylko się
...zastanawiam się nad szlifierką mimośrodową..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Don Juan.De Marco
wrzuć fotę swoich pięknych piętek to popatrzymy i może coś doradzimy. a może szlifierka kątowa byłaby lepsza. raz a pożądnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tylko się
nie czuję potrzeby pokazywania swoich piersi na forum :) Sa naprawdę małe,ale nie mam z tego powodu kompleksów,mój facet je uwielbia-a to najważniejsze :D,więc nie wiem po co autorka wystawiała tu fotki swoich-żeby się dowartościować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Don Juan.De Marco
Z tego co czytałem to poto żeby pozbyć się kompleksów. Juz się ich pozbyła i teraz pewnie może założyć taki temat by się dowartościować. I wcale nie wątpię że mimo iż masz małe piersi to są one piękne. Twój facet ma fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×