Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość płaska jak deska

Moje strasznie MAŁE PIERSI Zobaczcie sami

Polecane posty

Gość Robbo
Twoje piersi są śliczne, szczególnie te pokazane na 2 zdjęciu (odsłonięte). Dziwi mnie jednak Twoja prowokacja. Wstydzisz się pokazać je chłopakowi, z którym chodzisz 7 lat, a nie wstydzisz się wrzucić ich w internet? Gdybym był Twoim rodzicem na pewno zabrałbym Ci kieszonkowe, żebyś przypadkiem nie majstrowała przy swoich piersiach. Przy takich atrybutach na pewno możesz opalać się na plaży topless i budzić zachwyt u mężczyzn. Możesz zakładać bluzki na gole ciało (także te przezroczyste). I nie rób głupstw w życiu, bo po operacji już nie cofniesz ich do obecnego stanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robbo ---> wiesz mój chłopak je ogląda , dotyka , pieści itd ale ja wtedy czuję sie lekko skrępowana tutaj też sie wstydziłam pokazać mimo, że nie widać ani twarzy ani żadnych szczegółów , po których mógłby mnie ktoś rozpoznać tylko wiesz tutaj jest jakoś tak bardziej anonimowo i wiem, że to głupie bo jestem z moim mężczyzną już 7 lat i powinnam się przyzwyczaić ale jakoś zawsze na początku się krępuję a potem jak się rozkręcę to już nie mam oporów tyllko najgorszy jest ten pierwszy moment jak ściągam bluzkę i stanik :D aha chciałam Wam sie pochwalic : w sobotę byłam NA BASENIE !! :) :) troszeńkę sie wstydziłam na początku ale później zdałam sobie sprawę, że nikt się na mnie nie patrzy i nerwy mi przeszły :D WAFELKU a powiedz mi Ty chcesz zeby on wrócił czy nie ?? wiesz nie wiem co się stało, ze się rozstaliście i cięzko mi cokolwiek powiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mana.mana
Płaska a widzisz że basen nie straszny. Sama zauważyłaś że nikt nie spoglądał w twoim kierunku. Choć nie byłbym tego aż tak pewny. Pewno niektórzy faceci spoglądali tylko ty nie zauważyłaś. Czy nie jest przyjemnie korzystać z życia i nie patrzeć jak inni cię oceniają. Przynajmniej w tak prostych sprawach. Robbo ma rację. Kieszonkowe do zabrania. Jak masz składac na taki bzdurny pomysł to lepiej tego nie rób. Tak wogóle to nieźle robisz zdjęcia. Tym bardziej że sama sobie bez udziału osób trzecich. Ja przy swoim Olympusie mam pilota więc łatwiej ustawić i zrobić fotkę z pilota. Ciekawe jak ty sobie radzisz. Pewnie nie od razu wyszły takie ładne zdjęcia. Wafelku jesteś? Czy ty tego chcesz żeby on wrócił do ciebie? Bo to podstawowe pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plaska jak deska
a ja mam znowu strasznie małe piersi. czyżby się skurczyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łucja17
płaska chciałabym mieć takie piersi jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drobniutka
Ja też noszę 70A i jeszcze nie słyszałam od żadnego faceta uszczypliwej uwagi na temat moich piersi. Jeśli facet lubi kobiety o pełnym biuście to nie spotyka sie po prostu z kobieta o takiej figurze jak ja i odwrotnie. Tylko moje koleżanki robią na ten temat uwagi lub puszczają komentarze. To samo na temat moich pośladków. wiele razy słyszałam od różnych facetów, że mam fajny tyłek, a od moich koleżanek , że jest płaski. To uwagi dziewczyn sprawiają, że mam kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo ładne piersi masz ...
... na tej fotce wprawdzie widać, że nie są zbyt duże (co wcale nie znaczy, że są strasznie małe!) ... http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/deca2e66004609df.html ... ale jeśli idzie o kształt, są po prostu piękne! Dawaj więcej fotek, najlepiej tych części ciała, na które najbardziej narzekasz! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne są - trysnąłbym na nie
j.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płaska pezez Ciebie muszę tera
czyścić podkładkę od myszki ;);) P.S. Dawaj nogi i tyłek !!! ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mana.mana
Płaska nie daj się. A gość niech ściera tą podkładkę. Tylko żeby mysza mu nie uciekła. Bo może jest w niebezpieczeństwie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pryszczaci onaniści. Dobre. Płaska a mozesz powiedziec jaki masz strój kąpielowy? Bo za mną tez chodzi basen, a jeszcze bardziej wyjazd nad morze w lecie.Dzięki temu topikowi postanowilam sie przelamac i skorzystac z wodnych atrakcji, tylko nie wiem jaki kostium kupić. Zaraz pewnie i mnie ktos zjedzie, ze na forum erotycznym pytam płaską o krój kostiumu kąpielowego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wafelku ---> właśnie strój mam raczej niebasenowy :P :P ale nie mam innego :D kupiłam sobie w te wakacje i leżał aż do soboty :D mam ciemno brązowy, dwuczęsciowy, majtki z takimi sznurkami po bokach i na górę stanik wiązany na szyi i na plecach a z przodu w staniku ma REWELACYJNE gąbki powiększające biust i serialnie to nie są takie chamskie push - upy, które widać na kilometr tylko takie strasznie naturalne, że wydaje się , że mam B conajmniej :D w sumie nie wiem po co go kupiłam tzn jak go kupowałam to sama się smiałam że po co mi on, a w sumie dałam 80 zł więc jak za rzecz, ktora z założenia miała leżec w szafie to sporo ale ubrałam go w sobotę i mimo, że całkowicie nie pasuje na basen kryty a nadaje sie raczej na plażę to w nim polazłam i było ok :D tylko, że teraz to nie wiem czy coś znajdziesz bo raczej to nie sezon na stroje kąpielowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płaska ubierz się w ten strój
i daj foto całej sylwetki - ocenię go fachowo. Jestem już nawet fachowo przygotowany do dokonania tejże oceny - mam na biurku paczkę chusteczek higienicznych Regina Puszek (cztery warstwy!) i krem do rąk! :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wafelku ---> dokładnie taki tylko cały ciemno brązowy i nie z H&M tylko jakiejś innej firmy ale prawda, że rewelka ?? ;) ;) u tej dziewczyny super na piersiach wygląda nie ?? :D u mnie troszkę inaczej ale baaardzo podobnie :D a do pana powyżej: fotki nie dam Ty zboczeńcu wstretny :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mana.mana
Dziewczyny a widziałyście fotki tego gościa z wibratorem. Chyba jakiś desperat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzialam. Bleee. Przeczytałam kilka pierwszych wypowiedzi i już wiecej tam nie zaglądalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak płaska, super wygląda u tej dziewczyny. Az mi sie wierzyc nie chce, że to jedna i ta sama osoba jest na tych zdjeciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE NIE I JESZCZE RAZ NIE
Naprawde nie rozumiem... Coraz bardziej jestem przekonana, ze nie masz zadnego kompleksu, wrecz przeciwnie, uwazasz sie za super atrakcyjna laske. Lansujesz sie tutaj juz tak nieprzyzwoicie, ze naprawde niedobrze sie robi. Potrzebujesz poklasku? Chyba tak. Najwyrazniej podobaja Ci sie te zachwyty. A co na Twoj facet? Bylby szczesliwy na pewno ztego powodu, ze tak sie obnazasz na forum. Chyba Go w ogole nie ma. W innym wypadku zastanowilabys sie nad tym co robisz. Sobie i Jemu. Po tych Twoich pieprzykach kazdy Cie rozpozna. I nie mow, ze to intymny szczegol. Nie. Wystarczy, ze ktos Cie widzial latem w koszulce na ramiaczka. I jeszcze teraz ten szczegolowy opis kostiumu. Jestes nie do przebicia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hellscream
Moja laska ma podobny rozmiar i wcale nie nażekam, choć musze przyznać że chetnie bym sprawdził jak to jest pobawić sie naprawde sporym kalibrem (wiele osób zapewne uzna mnie z zboka) coś pokroju Lolo Ferrari. Moga być silikony lub naturalne- mi tam wszystko jedno. Jak widać kreca mnie wielkie cyce, ale to jest tylko jeden element wygladu. Natura twożać samca rodzaju ludzkiego zaprogramowała go w pewien sposób i ja czy jakikolwiek inny facet nie jesteśmy w stanie tego przeskoczyć (niestety). A to ze twój facet oglada sie za innymi laskame...? heh...to nie przez cycki.... FACECI POPROSTU SA Z NATURY POLIGAMISTAMI!!! takie zadanie dostaliśmy od natury "ODNALEŻĆ I ZAPŁODNIĆ JAK NAJWIECEJ SAMIC" (chociarz w dzisiejszych czasach nikt niechce zapładniać hehe). Znajda sie kolesie co beda zaprzeczać tylko niech oni zadadza sobie pytanie ile razy fantazjowali o atrakcyjnych koleżankach lub innych kobietach trwajac w swoich zwiazkach( zapewne nie raz masturbujac sie przy tej okazji). Na koniec dam ci dobra rade - - - - poczytaj o różnych technikach miłośnych i zaskocz swojego partnera ponieważ NIC NIE BEDZIE TRZYMAĆ PRZY TOBIE FACETA TAK JAK NIESAMOWITY SEX!!! Ps. Pamietaj że faceci ( hoć nie wszyscy) wola sie pierd@lic niż kochać( wiesz co mam na mysli??? myśle że tak). Ps2- mam nadzieje ze pozbedziesz sie kompleksów papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hellscream
Ach i jeszcze jedno.... twoja waga.. hehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe co za idiota wymyslił takie coś... stosunek wzrostu do wagi "masz tyle wzrostu to powinnaś tyle ważyć "--- g@wno prawda. Ja uprawiam kulturystyke od kilku lat i dawno już wiem ze nie lczy sie waga tylko "SKŁAD PROCENTOWY CIAŁA"!!!! Aleksandra Kobielak wielokrotna mistrzyni Fitnes warzy wiecej kilogramów niż ma centymetrów po metrze wzrostu a jest sexowna i wysportowana laska. Takich przykładów sa tysiace. CHODZI O TO BY MIEĆ WYSPORTOWANE CIAŁO A NIE WARZYĆ PIEĆ KILO WIECEJ CZY MNIEJ!!!!! JESLI BEDZIESZ MIAŁA OCHOTE TO NAPISZ CO O TYM MYSLISZ- CHETNIE POCZYTAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mana.mana
Masz rację że te wszystkie tabele są sztucznym tworem. Każdy czuje przeciez czy mu dobrze z daną wagą czy nie. Oby tylko bez przegięć. A tak wogóle to teraz wszyscy w Polsce będą sie rozglądać za laskami z pieprzykiem w takim stroju kąpielowym. Chciałbym to zobaczyć. Ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE, NIE I JESZCZE RAZ NIE ---> ok masz swoje zdanie i masz prawo je mieć, ja już nie będe po raz któryś z kolei udowadniać, ze nie jestem wielbłądem ;) tak samo nie zależy mi na tym, czy wierzysz w to, że mam faceta bo to ja sama najlepiej wiem i nie mam zamiaru nikomu niczego udowadniać ;) ale mimo wszystko dziękuję za ocenę i opinię :) Hellscream ---> hmm więc tak ;) potwierdziłeś to co wiedziałam od dawna, że każdy facet marzy o kobiecie z większymi piersiami jesli jego partnerka ma małe tzn wiem, że to nie chodzi o to, że gdybys miał okazję to od razu byś ją wykorzystał ale w podświadomości jednak o tym myślicie :) co do seksu to w tej sferze akurat mój facet chyba narzekac nie musi bo jestem bardzo otwarta na wszelkie propozycje i nowości a najczęsciej sama je inicjuje także jak dotąd chyba nie miał powodów aby się znudzić :D co do wzrostu i wagi to ja też uważam, ze te wszystkie BMI to jakies chore wymysły, ktore nie biora pod uwagę takich rzeczy jak chociazby budowa koścca ja uważam, że nie jestem za gruba i nawet jak mi 100 osób tutaj napisze , że jestem to i tak nie będę się odchudzać bo dobrze się czuje z taką wagą jaką mam ;) Mana.mana ---> cześc co tam słychac ?? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mana.mana
Płaska dlaczego się tak przejmujesz tymi wypowiedziami. Ja tam już zaczynam się rozglądać za pieprzykami. A może jesteś którąś z koleżanek ode mnie z pracy. Ha ha. A co słychać? Właśnie walnął mi zasilacz w kompie. Ale zaraz przyszli i wymienili na nowy. I dlatego mogę pisać. Napisałaś że poszłaś na basen a czy ty wogóle umiesz pływać? Tego nie powiedziałaś. No to by było na tyle. A za oknem biało i nas tutaj w centralnej Polsce zasypuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erererwa
ty chyba nie wiesz jak wygladaja male piersi :o ja niestety wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro___17
erererwa - czy możesz nam pokazać jak wyglądają małe piersi. Tak to każdy może powiedzieć. Ja też tak mogę powiedzieć. Ale nie mówię bo mam duże piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mana.mana ---> obecnie nie pracuję nigdzie więc na pewno nie jestem Twoją koleżanką hihi :D a co do tego pieprzyka - jeśli ktoś miałby mnie rozpoznać po nim to tylko mój facet bo z reguły nago nie chodze wiec nikt poza nim nie wie że go mam :D pływac umiem, jak byłam dzieckiem chodziłam często nad wode i się nauczyłam :D a tego podobnie jak jazdy na rowerze się nie da zapomnieć :D u mnie też sypie i to straaaasznie :( juz chyba z 10 cm nasypało a ja nie nawidzę zimy i śniegu więc mam doła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mana.mana
No już nie przesadzaj z tym dołem. Do dołu to ja mogę wpaść jak będę szedł i nie zauważę go pod śniegiem. Ciekawe jak dojadę do domu. Auta już nie widać spod zaspy. Szkoda bo już myślałem że jesteś moją koleżanką. Najgorzej że teraz zimno i wszystkie noszą długie swetry z golfami. Ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko... Twoje piersi sa bardzo ladne;) I podobnie jak niektorzy, wcale nie uwazam ich za male. Prawde mowiac sama mam ze 2 razy mniejsze niz Ty (21 lat wiec tez juz chyba za pozno na dojrzewanie;) ), a znam dziewczyny ktore maja jeszcze mniejsze niz ja i slicznie z nimi wygladaja... Mysle ze chodzi glownie o ksztalt i jedrnosc - a Tobie pod tym wzgledem chyba nie mozna nic zarzucic:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×