Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja33

PORAżENIE MóZGOWE- POTRZEBNA POMOC !!!!

Polecane posty

Hejka:D U nas słonko i ciepło jak nic:) Po drzewach tylko widac ,ze jesien blisko. Isiuuu autko wyszykowane bedzie jak nic:) A jak nie to nowe adidasy kup - do biegania hahaha:D Dzieki za pozdrowienia:) Po zakupach jeszcze spacer Dusia przy wózku był:) I normalnie wierzyc sie niechce,ze Dusia taka grzeczna:D Alicja za nia przepada:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Nie mogłam sie tutaj dostac dzisiaj:O Dopiero teraz sie udało:) Pozdrawiam Was🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:D Jedziemy na próbe do szkoły dzisiaj:) Alicja bedzie śpiewała. Zreszta od siódmej to robi....hhaaa ratunku:) Miłego Dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alusia...nie żałuj mamy uszu...ćwicz...👄... kobitki...jak ja nie dostanę zawału z przemęczenia i przepracowania to będzie dobrze...ech zycie.... od kilkunast dni sypiam po 3 godziny na dobę i ciągle na nogach cały dzień,a wieczorem chodzę na nocki...harówka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️.....i ja padam na pysk chociaż to dopiero poniedziałek. Alusia ćwicz ,ćwicz.... sam bym posłuchała... całuski..Isiaaaaa oszczędzaj się trochę..pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aja33, dużo nie mogę, ale chociaż troszkę.Też rehabilituję mojego synka, ale on na szczęście porażenie nie ma choć na poczatku jakis lekarz, tak wstępnie powiedział. Powodzenia dla Ciebie i Twojej córeczki. Mam tylko pytanie, czy te pieniązki wpąłcane na konto trafiają do Ciebie w całości, czzy fundacja pobiera od Ciebie za to jakiś procent? POzdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) co ja biedna mam z tym netem:( Znowu nie moglam wejsc nawet na przegladarke. Mielismy gosci:) Witam i ciesze sie , ze Twoje dziecko jest zdrowe:D Jesli chodzi o pytanie to owszem- jak sie wpłaca na konto z dopiskiem dla Alicji Cot to dostaje wszystko. Nic fundacja nie zabiera. Ani grosza:) Dziekuje ❤️ Dobrej nocki. Jutro znowu próba w szkole od 9-tej rano.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:)Jeśli już mowa o padaniu na pyski to ja się dołanczam.Ręce mnie tak bolą ,że nawet w klawiaturę walić mi tródno.Masakra.Ale cóż zrobić,taka praca.Kochani,trzymajcie za mnie kciuki.Mam umowę do ostatniego sierpnia i mam ogromną nadzieję,że uda mi sie dostać od 1-go bezpośrednio przez firmę a nie przez Adecco znowu:)Przez firme to i lepsze warunki i przede wszystkim kasa lepsza a to dla mnie ważne:)Podobno firma ma przejąć od Adecco 15 osób.Bardzo chciała bym się znaleźć w tej piętnastce:) Też bym chętnie posłuchała jak Piszczałka śpiewa.:)Bo piszczy superowo:)Babciu Aju a co to w ogóle za występ i kiedy ma on być??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo:) Padanie na pysk jest w modzie hhaa:D Nerwowka przed slubem i te próby:O Wystep bedzie z okazji rozpoczecia roku szkolnego w bytomskim centrum kultury i bedzie Pan prezydent Bytomia i dyrektorzy wszystkich szkół. I Alicja bedzie tam spiewała do mikrofonu, który sobie sama trzyma:D Buziaki dla wszystkich:) I mamy wkoncu te paski mocujace stopy do wózka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) jestesmy po próbie generalnej:D Cztery godziny:O Przezywamy strasznie wszystko:) , ale jest dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie...matki, babcie,dziewczynki i....robotnice. Ale mamy życie...był poniedziałek a jużjest piątek...Trzymam kciuki za Alutkę, będzie gwiazdeczką najśliczniejszą. Jak będziecie miały nagranie to ja chcę. Isiaaaaaaaa uda się...trzymam łapki.PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaki przesylamy:D I przepraszamy, ale nie mamy czasu:O ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Był slub , było pieknie i...juz po wszystkim. zaczeło sie . Szkola i nauka a za tydzien w niedziele wyjezdzamy na dwa tygodnie:D Pogoda paskudna i cały czas leje i leje. Wystep sie udał.Trzy dni byłam bez internetu, bo przez pomyłke mi odłaczyli:O Ale juz dobrze. pozdrawiamy wszystkich:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona Góra pozdrawia
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i dziekujemy za pozdrowienia:D Jak zawsze brak czasu:O Syn sie przeprowadza a ja woze graty heh:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) To my. Pracy duzo i pogoda pod psem:( Rano slonko a potem deszcz i znów pada:O Pozdrawiamy ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry:) Kolejny brzydki dzień normalnie nic sie nie chce:O Szykujemy sie do obiadku. I mimo paskudniej pogody zyczymy udanej niedzieli:D🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Alicja w szkole , Dusia po spacerku:) Ja biore sie za porzadki. W .srode pierwsze zebranie rodziców. Pogoda nadal do bani tyle , ze narazie nie pada:O Pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×