Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja33

PORAżENIE MóZGOWE- POTRZEBNA POMOC !!!!

Polecane posty

Witam wlasnie czarna chmura przykryła słonko:( Alicja juz lekcje odrobiła i teraz odpoczywa. Jutro jedziemy po ortezy:) Musze ja ze szkoły odebrac. Dzisiaj jade po auto do mechanika - reczny mi robił. W niedziele wyjazd wiec samochód musi byc sprawny:D Miłego popołudnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry i kolejny pochmurny:O 🌼 Alicja w szkole. Wczoraj zebranie było i znowy kasa do szkoły:) Ale co tam, wiem,ze tam cos porzadnego z tym robia:D Jeszcze tylko jutro szkoła i w sobote pakowanie. długa droga przed nami:) Miłego Dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane kobietki.. Życzę wam duuuużo zdrowia... a tobie ,,babciu,, duzo siły.... nie długo będziesz wnuka(czkę) bujać na rękach... obiecuję wpadać od dziś częściej .Pozdrawiam... Szykuję paczuszkę dla Alusi.... ale to ma być dla niej niespodzianka,więc proszę nic jej nie mów.:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duszku to trzymam Cie za słowo:D Tymbardziej , ze mnie nie bedzie przez dwa tygodnie, a nie wiem jak tam z netem:) Ali o paczce nie powiem:D słowo harcerza.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 dawno mnie nie było...fajnie że jedziecie. Całuski na drogę dla Ciebie Aju i dla Alutki....🖐️ ISIAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:D Alicja je sniadanko. Wstała dzisiaj o ...piatej:O Juz ja rusza przed wyjazdem:) Dzisiaj kolejna przymiarka ortez. Miały byc gotowe na wyjazd, ale nic z tego. Beda po jak wrócimy. Mariolla a Ty gdzie sie podziewałas tyle czasu?? Miłego Dnia Wszystkim🌼 i od Ali buzka👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ pojeździłam troche i dużo pracy.Dopadła mnie depresja jesienna hihi..nic mi się nie chce...odpoczywajcie i całuski na drogę..papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Jestesmy spakowane:D Jutro po sniadaniu ruszamy:) Miłego Dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem padnieta:O Ale wszystko gotowe - my tez do wyjazdu:) Teraz tylko sie wyspac hmmmm, no własnie z tym bedzie problem:O znajac siebie bede sie budziła co pietnascie minut. Jeszcze dzisiaj goscie byli , bo mama moja urodziny ma:D Ale juz sobie poszli. Zagladajcie kochani i trzymajcie topik:D🌼 Pozdrawiamy i napisania za dwa tygodnie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 wiecie co? czy mozliwe,zeby mieć czas przy 2 swoich dzieciaków i 1 do pilnowania?/? kurde...na zakrętach się nie wyrabiam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestesmy w domku:) Wykonczone, ale zadowolone:D Pogoda dopisała:) Alicja rozcwiczona wiec ortezy bedzie mozna łatwiej załozyc jezeli jutro beda gotowe:) Pozdrawiamy i buziaki przesyłamy:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ortezy gotowe:D wreszcie. Ale dwie godziny płaczu przy zakładaniu:O jej ,bolało ja:( Wszystkie sciegna naciagniete. Juz dobrze teraz, lezy sobie Alicja z Dusia:) i w ortezach. Nogi sie prostuja. Ile te dzieci musza sie nacierpiec:( Powiedziała mi , ze zrobi wszystko by móc chodzic. 🌼 Kocham ja całym serduszkiem i tez mi sie płakac chce jak widze kej cierpienie:( Pozdrawiamy i walczymy dalej o jej pierwszy krok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry:) U Ali dobrze wszystko , ale ja byłam u lekarza i okazało sie , ze mam zwyrodnienie kregosłupa w czesci ledzwiowej:O Boli okropnie i na zabiegi musze chodzic i leki przeciwbólowe brac:( Jak nie urok to........ Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Dzisiaj był przeglad autka- wszystko ok:D Miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej;) Alicja juz w szkole. Ja na zabiegi dzisiaj i na badanie krwi. Heh , plecy jak bolały tak bola:O Moze po wszystkim przejdzie. Ala w ortezach juz nie chce chodzic- tez ja boli. Robie jej ciepłe okłady zelowe na rozluznienie sciegien , a o tak nie pozwoli załozyc:( jej co robic. Przegadac sobie moze da. .........Zyczymy miłego Dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy:) Piekny dzień dzisiaj:D Rano u nas było biało:O Osadziła sie szadz i i na termometrze tylko jeden stopien. Juz coraz zimniej bedzie. Ja na zabiegi chodze i plecy dzieki Bogu bola mniej. pozdrawiamy Was🌼 Buziaki od Alicji👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam- nie mam za duzo czasu na pisanie, ale wiesci dobre:) W marcu jedziemy do Warszawy:D Na rehabilitacje w kombinezonach Adeli hurrra. Nikt tu juz nie zaglada oprócz Mariolli❤️ Miłego Dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×