Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja33

PORAżENIE MóZGOWE- POTRZEBNA POMOC !!!!

Polecane posty

Aja jak czytam jaka jestes dzielna to milo mi sie na sercu robi. Ciesze sie, ze znajduja sie pieniazki na te kosztowne zabiegi. Bog ma Was w swojej opiece. Ja tez codziennie odczuwam, ze jest przy mnie i dba o mnie. Maz bardzo zadowolony :) wprawdzie nie uzyskal swojego zaplanowego czasu ale zalapal sie niezaplanowanie na podimum :D zajal 3 miejsce. Dostal w prezencie ladna bluze i winko. Chyba musze jakas kolacyjke do tego winka upichcic. Tera zastanawiamy sie nat maratonem w Regensburgu. Ja bym startowala w polmaratonie w chodzie a maz by biegl maraton. No jakos jeszcze nie wiemy troche duze koszty i daleka jazda ale... Ja mam dwa kotki i wiem jaki dobry wplyw na ludzi maja zwierzaczki. Fajnie bedzie jak Ala dostanie pieska. To bedzie taki wycwiczony piesek? My narazie nie mozemy sobie pozwolic na psa ze wzgledu na nasze wyjazdy. Ale moze kiedys. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my po spacerku :)- ale mnie nogi bola haha:D Alicja zmeczona stwierdziła , ale sie nachodziłam hahaha:D Belaiza dzieki , ze wpadłas:) I trzecie miejsce to super:) To Wy sportowcy jestescie haha.Ale dobrze jest prowadzic taki aktywny tryb zycia:) A piesek nie bedzie szkolony,sama musze go wyszkolic. Z tego co wiem to one maja juz taka przyjazna nature i kochaja dzieci i ogromnie sie przywiazuja do rodziny:) A kotka tez mam i własnie go kapałam , bo wykulał sie w ziemi ogrzanej słoncem haha. A jest biały z szarym, to to białe było ciemno białe haha- taka mała łajza:D Buzaki dla Was👄 i dobrej nocki😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej to my:) 🌼 Witamy. Uffff. Juz po wizycie u psychologa i neurologa:) U pierwszego 1,5 godziny a u drugiego godzina :O Mamy wniosek na nowy wózek. A jesli chodzi o pionizator - chodzik to P. Doktor nie jest za. Mówi , ze lepiej Ali nie przyzwyczajac , bo nie bedzie chodziła. Ale za to jest za kombinezami Adeli:D No i wypisała jeszcze nowy wniosek do rusinowic , wiec moze sie uda i załapiemy sie na ten rok:) Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas co piec minut pada deszcz:O Nie mozna wyjsc dzisiaj na spacerek heh -szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie. U nas też leje...brrrrrzimno,,,ja do szpitala musze wieczorem,,,jak to zrobię??niewiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka.Podpisuję listę.Nie mam siły zaglądać nawet:(:)Idę teraz spać:)Całe życie prześpę jak tam dalej popracuję:) U nas leje deszcz na zmianę z gradem:(:) Piesków nie widziałam,jak byście pytały bo nie mam kiedy iść.Ani siły.Serio,jestem wykończona.8 godz na pełnych obrotach na nogach.Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my dostałysmy prezent od mojego brata i wujka Alicji:) O Goldenach :D Wiemy wszystko. Jak wychowywac jak uczyc. I mówie wam to taki motor dla Ali:) Bedzie robiła wszystko zeby z nim chodzic tzn. z nia na spacery:) Wiem ,ze ksiazka to nie życie , ale mozna sie ciekawych rzeczy dowiedzic. Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej Nocki- jutro trzeba wczesniej spac , bo jutro Alicja do szkoły:) 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge zasnac:O ale udało mi sie wysłac zdjecia. prawie do wszystkich:( do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam Was Kochane bardzo gorąco i przepraszam że tak dawno nie zaglądałam...bardzo bym chciała wspomóc kupno pieska ale na razie sama czekam na pieniążki jak tylko bede miała to chociaz symboliczną złotówke :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo jestem:) Byłam na badaniu krwi z mama.Ona tez jest chora wiec co szesc tygodni badanie robi i do lekarza chodzi- reumatologa:O Jeszcze urzad skarbowy , bo miała cos zle wypisane. Ale juz ok. Jutro idziemy do opery z Alicja na 11-ta. Ze szkoly. Mozna troche dłuzej pospac:) Pozdrawiam wszystkich. 🌼 Dzisiaj juz nie pada , ale okropnie zimno. Teraz obiadek i Alicja wraca. Buziaki👄 jeszcze zapale w piecu , bo zimno tu. A centralnego nie posiadam haha.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgiełka27
Witajcie kochane:):) Dziękuję za zdjęcia🌻 Alicja wygląda na bardzo szczęśliwą:) Całuję mocno i gorąco👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieki mnie tu nie było ... ale zaglądam chociaż na chwilę .... na razie brak czasu .. mimo że jestem w domu cały czas... i motywacji do pisania... ale pozdrawiam ... i buziaki przesyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka :) Jak miło:D Pozdrawiam i uciekam do wanny. Cwiczyłam teraz z Alicja i jestem jak to Alicja mówi \"opocona\" haha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No juz po kapieli:) Teraz temat \"Główny\" w naszym domu:) czyli piesek:D Zaraz ukladamy sie do lozka, bo jutro dzień pełen emocji- opera i \"Kot w butach\":D Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo:) Miłego Dnia dla wszystkich:D Alicja juz ponad godzine nie spi heh :O A mielismy pospac dzisiaj haha:D Kochamy Was :) Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No juz jestesmy w domku:) W operze było pieknie:D \"Kot w butach\" balet dla dzieci. Aktorzy Bytomskiej opery sie postarali🌼 Pogoda fajna , ale bardzo wieje wiatr:O Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuję listę i melduję posłusznie że do piesków wczoraj nie dotarłam bo zepsuły mi się hamulce w aucie i jeździłam za częściami a później czekałam aż naprawią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj , Duszkasku:( Wiem jak moze byc ciezko, ale jest na to sposob- Usmiech:D Nic nam nie pozostaje. A Ty Isiuuu pracus jestes , ze hej:) Buzka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo:D to znowu my haha:) I tak w koło haha:) Witamy wszystkich i Miłego Dnia. Nam od rana humor dopisuje:) A ze wczesnie była pobudka to bierzemy sie do pracy:D Cwiczenia , obiad i spacerek 🌼 Buziaki dla was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz po obiadku i spacerku:) Widziałam dzisiaj tego pieska 6-miesiecznego z taka pania sobie szedł:D Normalne cudo:) Alicja zachwycona. Cwiczyła dzisiaj intensywnie:D No tak - piesek motywuje do działania:) Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×