Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja33

PORAżENIE MóZGOWE- POTRZEBNA POMOC !!!!

Polecane posty

A i zapomniałam wam napisac , ze wczoraj moja mama wpłaciła 1% dla Alicji:) Kazdy grosik sie liczy:D Teraz Alicja oglada powtorke tanca z gwiazdami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy w niedzielny poranek i pedzimy do kosciółka:D Chwalic Pana:) Miłego Dnia wszystkim. Dzisiaj bede jadła tort urodzinowy- tyle kalorii haha :D Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nowe zdjęcia piesków:)Własnie wróciłam.Ale nie mogę wrzucić na kompa bo kabel mam zepsuty:)Jak pożycze to zaraz dam Wam znać. Są przesłotkie i takie już duże.Biegqają,bawią się,szczekają.Takie małe słodkie mordki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isiaaa:D Wogóle to dzien minał super:) Wam tez mysle haha. Jutro ortopeda z Alicja uffff. I jeszcze musz jechac podbic wniosek do zabrza na wózek dla Alicji. Bo ten co ma jest za mały:O Rosnie jak na drozdzach haha. 🌼 całusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Piekna pogoda dzisiaj :D I ja o rok starsza:O Zycze Miłego Dnia:)🌼 Alicja w szkole ,a o dwunastej jade po nia i do ortopedy:) Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz po wizycie u ortopedy:) Mam wniosek na chodzik:) Alicja sie cieszy jak nigdy:D Teraz kawka i ciasto:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej Nocy:) Rozwazamy nowe imie dla pieska :D -...Dusia.. haha:) Duszkasek mówi , ze to bedzie taki dobry duszek co nas chronic bedzie:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz ostatnie dni odpisow mpze jeszcze znajda sie ludzie, ktorzy wplaca ten 1% macham w przelocie i znikam milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wy znacie takie zwierze, Co do pyska wszystko bierze ? Jest kudłate i bez łat Ogon nosi byle jak Oczy ciemne i błyszczące, Brwi jak zachodzące słońce, Futro ma w kolorze piasku I błyszczące w słońca brzasku. Cztery łapy, pysk i ogon, Chodzi zawsze swoją drogą. Mleka nie da, jaj nie znosi, Za to bardzo pięknie prosi. Dodam jeszcze to nie krowa, Czy już wiecie o kim mowa ? Serce wielkie, węch wspaniały, Przy tym pływak doskonały. Z dziećmi nawet \"to\" wytrzyma, Powiem tylko, że to psina. Więcej już Wam nie podpowiem Jak ten pies się w Polsce zowie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy swego goldka pieści Nie ważne od koloru sierści Czy złocisty czy też biały Widząc go wywalasz gały Chcesz miłości kup goldusia Choć mieszkanie Ci obsiusia Może zrobi i coś jeszcze I tak go potem popieszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isiaaaa :D super wierszyk:) A tak ogólnie to Dzień Dobry:)🌼 Ja sie zbieram i jade podbic te wnioski do Zabrza do NFZ:) Miłego Dnia i Buziaki od Ali👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wniiosek podbity:) ale tylko na wózek:O , bo na chodzik to do katowic musz jecha c:O I od lekarza jeszcze zaswiadczenie ma miec - po co?? na co ??jej ten chodzik:( masakra- wszedzie schody:O A wózek to nie ten co chciałam , bo przez rok zdrożał oo.........tylko 2 TYSIACE złotych. A to juz musiałabym zaplacic sama:O albo fundacja,ale na koncie fundacji zostało mi 178zł:O. Odtracili za Rusinowice. Wiec maja sprowadzic inny , ale na pokaz , bo nie wiem jak alicja do niego wsiadzie i jak sie bedzie czuła. Musze brac pod uwaga wszystko . Ona do szkoły jezdzi wiec musi jej sie dobrze w ławce siedziec:O NO zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam Was moje słoneczka:) Szkoda że z tym wózkiem tak wyszło:o Ot cała nasz Polska.. zamiast pomagać..to wszystko drożeje:o ehhh No ale głowa do góry będzie dobrze.. i wszystkie tutaj wierzymy że kiedyś Alicji nie będzie już żaden wózek potrzebny:D Kocham Was bardzo❤️ 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju wreszcie:D Cały dzien nie mogłam tu wejsc:( Robili porzadki, ale tez trzeba:) Buziaki dla wszystkich przyjaciół i nie:)🌼 My do łozeczka , bo jak zwykle wstajemy o 5:30 brrrr. Kochamy was❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Ja też pdopisuję listę po dłuższej nieobecności :) Aja - spóźnione, ale szczere życzenia urodzinowe - wszystkiego co najlepsze i pociechy z Aluni ;) :D Zdjęcia wysłałam - na nich moje dwa pieski - duży i mały :D Pozdrawiam i przesyłam 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Jestem dopiero teraz , ale z mama u reumatologa byłam:) I dzieki Bogu jest dobrze - nawet jeden lek ja odstawiła:D Paula dzieki za zyczenia:) Kameleon poczta mozna , bo i tak sie długo czeka zanim to przeksieguja na Alicje. Trzeba do fundacji przesłac. Na ul. łomiańska. Ja sie wejdzie na stronke Ali to po prawej stronie na górze jest adres Fundacji:) I na oswiadczeniu trzeba napisac , ze kwota ma zostac przeksiegowana na dane dziecko:) Jesli na moje :D to na Alicje Cot nr.1669🌼 A potem ja bede sprawdzała konto ali i bede wiedziała , ze cos jest. Długo sie czeka, bo jest duzo dzieci i ile osób by musiało tam pracowac:( Ale jak tak sie napisze to napewno wszystko dotrze:D Dziekujemy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam na stronie jest napisany inny nr konta niż Ty podajesz-jeśli chodzi o wpłatę 1% podatku na OPP, a ten numer to na darowiznę .Już sie pogubiłam B. Przekazanie 1% podatku na rzecz Fundacji oraz rozpropagowanie tej idei wśród rodziny, znajomych, w miejscu pracy. Wystarczy dokonać wpłaty na konto bankowe Fundacji: 67 1240 1037 1111 0010 0583 9813 (darowizna 1%) to na który?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo proszę o odpowiedź bo muszę juz przelew zrobić bo pita muszę wysłać a ze obiecałam ze na małą dam to pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten numer na stronie to jest jak sie ogolnie wpłaca na Fundacje, a nie na dane dziecko:) U mnie w stopce jest list od P. Burdzickiej i tam jest numer jak na dziecko (konkretne ) chcesz to przekazac. A tak to pojdzie do wspolnej puli i do Ali nie dotrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×