Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja33

PORAżENIE MóZGOWE- POTRZEBNA POMOC !!!!

Polecane posty

Gość Ex-bulimiczka
Super, że jesteś szczęśliwa Aja33 :) Masz u boku kogoś kto Cię kocha - a to dużo. I masz pomoc, nie tylko finansową, ale i inną - chociażby w dzwiganiu i przypilnowaniu córeczki. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkm1984
Aja juz tu nie zaglądasz ;(((( szukam mamy do nawiazania kontaktu która ma podobne doswiadczenia z dzieckiem z porażeniem, w sensie jakiegos wsparcia wzajemnego bo sie czuje wyizolowana, niezrozumiana i z tym wszystkim ostatnio zagubiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierki dla Ali i wszystkich Mam i dzieci z PM. Pracuję jako ologofrenopedagog i widzę jak pięknie radzą sobie w życiu dzieci po porażeniu. I podziwiam rodziców za moc, którą mają w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) Nie miałam czasu zupełnie. Alicja po operacji , nowe życie z mężem, który okazał sie jeszcze wspanialszy niz myślałam:D O upaśledzeniu lekkim ALICJI dowiedziałam sie jak zaczęła mówic i po badaniu psychologa. Wiecej czasu zajmuje jej odpowiadanie na pytania i, pisanie i czytanie. Ale i tak sobie radzi świetnie. A teraz jest szczęsliwa jeszcze bardziej , bo ma TATĘ , a w lutym bedzie miała małego braciszka- Wiktora! Juz z nim rozmawia! Tak bardzo sie cieszy:) Pozdrawiamy wszystkich i postaramy sie zaglądać częściej🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mkm- nie możesz sie poddawać i tak sie czuć. Tez byłam sama i dawałam radę. Trzeba ze wszystkim walczyć , ale przez to człowiek staje się mocniejszy- wiem to z doświadczenia. Więc głowa do góry! A jesteś na na pewno osobą wspaniała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podziwwwwwww
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzień doberek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość górrrraaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry:) I mamy jesień , a niestety trochę przeziębiona:(. Walczę z tym domowymi sposobami i juz trochę lepiej.Na szczęście nikt sie nie zaraził. Alicja dzisiaj w ośrodku. Wczoraj zarobiła dwie świetne oceny w szkole. 4 z matematyki i 5 z angielskiego:D, co za radość była, ja jaka dumna:) Życzymy miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam w piękny jesienny dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkm1984
Aja 33 na przeziebienie polecam kawe gotowaną na ogniu kilka minut z cynamonem i szczypta imbiru i słodzoną miodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Mkm:) Taka kawa to może i pyszna , ale ja ze względu na ciążę nie piję jej wcale. Raczę sie herbatką z miodem i cytryną i jeszcze dużo cukru i bardzo mi smakuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . Dzisiaj leżę w łóżku plackiem. Musze sie wykurować. Miłego Dnia wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aja33 -duzo zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Czuję sie odrobinę lepiej. Ale do pełnego zdrowia jeszcze trochę mi brakuje:( Miłego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podnoszęęęe
Aja jesteś niesamowita i tak sie cieszę , ze zycie Ci sie ułozyło:) Pozdrawiam Alicję i Męża!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w nowym tygodniu. Alicja w szkole, a ja czuję sie o niebo lepiej:) Tez zajęcia miałam przez weekend, ale zostałam w domu zeby się wyleczyć do porządku i dobrze zrobiłam:D Życzę Miłego Dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry:) Dzisiaj druga sprawa o pozbawienie władzy rodzicielskiej dla biologicznego ojca Ali:/ Na pierwszej nie był wieć teraz tez nie przyjdzie, bo zostałam listownie poinformowana o tym.Masakra. Może to juz koniiec bedzie:) Życzę miłego Dnia i pozdrawiam Wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygrałam:) Mam do Alicji wszelkie prawa!Jestem szczęśliwa, a Alicja jeszcze bardziej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podnoszęęęe
:) :) Gratki Aja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aju, pozdrawiam Cię serdecznie:), napisz do mnie maila....szukałam Cię ciągle, ale dobrze, że się miewasz dobrze. Wszystkiego dobrego Ci życzę ❤️ Bardzo bym chciała wiedzieć co u Ciebie...Buziaki dla Ali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam w piękny jesienny dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i juz chłodniej dzisiaj. Dalej czekamy na wózek elektryczny dla Ali. Właściwie to juz jest tylko na przeróbkę czeka. W przyszłym tygodniu na pewno go dostanie:D Kamelio odezwę sie w sobotę , bedzie wiecej czasu. Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Dzisiaj sobota i pełne ręce roboty mam. Alicja w domu , uczyła sie troche z przyrody:D Ale mam pamięc , to niesamowite! Ja sprzątam i gotuję wiec czasu brak. Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×