Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

margolcia_22onet.eu

ślub w tym roku!!! zobacz!!!

Polecane posty

upppp i czekam na dziewczyny z Jaworzna i nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie dlugaśno mnie tu nie bylo a to ze względu na awarie komputera! moni82 a ty skad planujesz zamowic tort??? bo slyszalam także że w byczynie fajnie pieką torty cukiernia nazywa sie "stefanka" ciasta mają dobre więc może torty też!!! kaaaaaaaaaa dzięki za fotki są bardzo ładne!!! a własnie napiszcie mi moje drogie jak to jest u was poczęstunek dla np. koleżanek z pracy dajecie przed ślubem czy po slubie bo słyszałam różne wersje!!! i jeśli sie orientujecie to po ile mniejwięcej flaszek daje sie na bramy??? bo mój luby chce dawać na każdą bramę po 5 a moim zdaniem to trochę za dużo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chce zamowic tort w Felicji tez w Byczynie, w Stefance bylam, ale...tam nie zamowie. Chce tort kremowy, bo te marcepanowe mi sie nie podobaja chco wiem ze sa \"bezpieczniejsze\" tz nie rozplyna sie... NIe wiem ile sie daje flaszek?? to zalezy ile osob stoi na bramie... A ciasto sie daje po weselu, jak zostanie:P ale tak naprawde nie ma na to reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandra25
hej mam pytanie w jakiej sli robisz wesele? jakie byś poleciła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmmm
o co chodzi??? nie rozumiem??? sli???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandra25
hej chodziło mi o salę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owieczka_ta_sama
My przyjęcie z okazji zalegalizowania (konkubinatu) wyprawialiśmy egzotycznie i zmieściliśmy się w około 60 tysiącach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wiedze że już zapomnialyście o tym temaciku szkoda!!! ale mam pytanie może ktoś mi odpowie na to pytanie powiedz ci mi jaki stanik założyc do sukni tak wyciętej że okrywa tylko ramiona próbowałam znaleść gorset ale mi sie to nie udało! a w staniku z silikonowymi ramiaczkami to chyba będzie obciach!!! co o tym sądzicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie, jeszcze 2 tyg temu zagladalam tu codzinnie...ale teraz slub za tydzien...i duzo \"drobiazgów\" do zalatwienia. Co do stanika..to moze masz zdjecie swojej sukni albo cos podobnego bo jakos nie moge sobie jej wyobrazic?? tz. suknia ma zakryte ramiona i bardzo gleboko wyciety trójkątny dekold???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odświeżająca
Witam, Chciałabym odświeżyć ten temat, bo widzę, ze tutaj sie wiele kobiet z Jaworzna wypowiedziało. Ja równiez jestem z Jaworzna i planuje z narzeczonym slub w 2010roku (najlepiej we wrześniu). Bedziemy mieli ok 120-130gości i zainteresowana jestem restauracją Pinocy w Lędzinach k.Jaworzna. Widziałam, że pisała dziewczyna o nicku "kaaaaa" na ten temat i najprawdopodobniej jest już dawno po weselu wlasnie w tym lokalu. Chcialabym znać opinie na jego temat oraz wszelkie niezbedne info o cenach itd. Oczywiscie zadzwonie do nich (dzisiaj jestem umowiona na tel) ale wole miec opinie ludzi z zewnatrz, bo wiadomo ze wlasciciel bedzie zachwalal swoj lokal:) Bardzo prosze o pomoc. Z gory dzieki! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×