Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

margolcia_22onet.eu

ślub w tym roku!!! zobacz!!!

Polecane posty

Hej dziewczyny Dołączam do was, jeśli mozna? Wesele 1.09.2007, sala jest! zespołu nie ma:( Kurcze dziewczyny znacie jakiś fajny zespół? Kaaaa ja jestem ta \"do kaaa\"...pamiętasz? a może ty masz fajny zespół? jesteś z jaworzna, tak? ja blisko ciebie mieszkam więc może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra właśnie zauważyłam że mam skleroze!!! Kaaaa już mi pisałąś o Twoim zespole! zapomniałam. Dzwoniliśmy do nich! Mają termin zajety!!!! A są super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaa
no cóż przykro mi moze znajdziesz gdzieś jeszcze równie dobry zespół życze z całego serca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kodiia 2507
witam! wiem ze jest tu na forum pare dziewczyn z jaworzna.. sama tez tam mieszkam ;-) mam do was ogromną prosbę.. poszukuje zespołu, chyba kaaaaa cos poleciła... napiszcie prosze jakies propozycje .. z góry dziekuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kodiia. Jestem z Jaworzna. Na kiedy potrzebujesz ten zespol????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze wchodzi na strone glowna. Wiec wejdz sobie w \"kto nam bedize gral\" i \"spis zespolow muzycznych\" Powodzenia w szukaniu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kodiia 2507
dziekuje za linka... ja planuje ślub na 9.08.2008 wiec mam troszke czasu ale wiecie sala i orkiestra to podobno wczesniej trzeba rezerwowac wiec... działam ;-) sale juz mam teraz szukam zespołu a pozniej na jakis czas bede miec spokój :-) pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohoho Kodiia to masz duzooo czasu!!! ale w sumie nie wiem ktory jest taki b. fajny??? Ten moj dal mi przykladowe swoje piosenki na cv, moze od innych zespolow tez dostaniesz takie dema???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaaa
ja moge cio da ć tylko maila lub numer tel. do tego zespołu co u mnie gra to zapytaj o termin ale nie wiem czy beda mkieć jakis wolny jeszcze na ten rok mail: marian288@op.pl nr. tel.32/2257524 marian powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki:) Sale mam zamowioną, z zespołem jestem dziś umówiona, dadzą nam płytę DVD, to sobie ich obejrzymy, mam nadzieję że spodobają mi się bo wierzcie mi już mam dość szukania...:/ Teraz mam problem z fotografem... znalazłam niby fajnego, robi zdjęcia artystyczne, profesjonalne i wydaje mi się że o to mi chodzi właśnie, ale jak się naczytałam o jakościach zdjeć cyfrowych to już sama nie wiem. A wy jak? fotograf wybrany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotograf wybrany..raczej robi zdjecia cyfrowka(teraz chyba kazdy tak robi- no moze w studio robia zdjeca normalna technika), ale jak jest taka wypasiona cyfrowka:P to zjecia sa ok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiorek83
cześć przyłączę się do tej rozmowy,my bierzemy śub 2.06.2007;) Sale już zamowilismy, w kościele załatwione, nauki prawie skończone:) planujemy wesele na 50 osób i mam nadzieje ze zmieścimy się w 10 tys! bo więcej nie posiadamy;( poszukuję dobrego fotografa i kamerzysty z Bielska, może któraś z was zna kogoś dobrego? A co z fryzjerem i makijażem, czy macie już umówione spotkania? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dziewczyn z Jaworzna
Kochane Jaworznianki :) Ja również jestem z Jaworzna, ale slubu w tym roku nie biorę, ale mam pytanie: 1. gdzie są warte ogladania sale weselne? Nie mam rodziny w Jaworznie, więc nigdy nie byłam tutaj na weselu i nie wiem, gdzie można je zrobić. Jedyną dużą salą na jakiej byłam była sala kopalniana naprzeciwko PKM Jaworzno, na Krakowskiej-tam poznałam mojego chłopaka na studniówce ;p sala jest na tyle duża, że byłoby i dużo miejsca do siedzenie i do zabawy, ale...to otoczenie tej sali, ten parking kopalniany :( A czy słyszałyście może coś o sali w Ciężkowicach, ale nie o Magdalence, tylko o tej na stadninie koni Będę Wam bardzo wdzięczna za odpowiedzi. Aha, ja i mój chłopak mamy duże rodziny, więc ok 150-170 osób będzie jak nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kolezanko z Jaworzna!!! Sala gdzie ja robie (Dworek Centrum) jest na max 100- 120 osob wiec odpada. W sali na stadninie koni bylam w tym roku na Sylwestrze i powiem Ci ze jest to stosunkowo mala sala tz max 100 osob (o ile nie ma tam innej wiekszej sali). a co do sali kopalnianej gdzie ja tez mialam studniowke:P to mysle ze jest ok, co cie interesuje otoczenie dobrze ze jest duzy parking!!! A jest podobno dobra sala w Balinie - Katarzyna wszyscy chwala ale nie wiem na ile osob ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dziewczyn z Jaworzna
moni82 bardzo ci dziękuje za odpowiedź:) też słyszałam o tej sali w balinie, ale również nie wiem na ile osób. Co do sali kopalnianej, to bardzo mi się podoba w środku, bo jest naprawdę dużo miejsca, bo można ustawić stoliki jak się tylko chce, z tego co wiem, to właściciele sali sami ją ubierają,ale szkoda, że to w takim miejscu. Jednak coś tak czuję, że pewnie zdecydujemy się na tą salę, bo z tego co wiem, to w Jaworznie nie ma bzyt dużego wyboru sal na dużo osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasadena
Mamy ślub 14.07.2007 na około 80 osób. Do tej pory zarezerwowaliśmy salę i orkiestrę. Z opłatami kościelnymi, naszymi ubraniami, noclegiem gości, wódką i autem do ślubu zamkniemy się w ok. 28.000 PLN. Poprawin nie robimy. Cena w restauracji od jednej osoby to 140 PLN, nie licząc noclegu (+50 PLN). Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam \"parametry\" wesela jak wyzej..tyle ze nocleg odpada...wiec mi tez wyjdzie ponad 20.000:/ ehhhh...ale slub i wesele ma sie RAZ w zyciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Asiorek83 Jak widzisz tu wiekszosc z Jaworzna:) wiec raczej z okolic Bielska nikogo nie mozemy polecic. A co do fryzjera i makijazystki to jeszcze nie jestem umowiona (nawet nie wiem kto mnie bedzie czesal i jak) a slub mam tydzien po Tobie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do do dziewczyn z Jaworzna Mysle ze nie masz sie co przejmowac otoczeniem sali kolo koplalni - nie jest takie zle!!!:) a wazne ze sala ladna i duza!!! w koncu goscie sie bawia w srodku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚLUB 14.07.2007
Mój cennik prezentuje się następująco: foto + kamera 1.300 zł orkiestra 2.500 zł bez poprawin sala z noclegiem 190 zł/os. samochód 300 zł Póki co to wszystko, co udało nam się zaklepać na 100%. Dodam jeszcze, że ślub w Piotrkowie Tryb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margocia_22onet.eu
witam was serdecznie! długo mnie nie było ale to bylo spowodowane pracą! widzę że do naszego grona dołączyły nowe osoby witam was serdecznie! mam pytanie czy myślałycie już jakie zabawy będziecie miały na oczepiny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was serdecznie! długo mnie nie było ale to bylo spowodowane pracą! widzę że do naszego grona dołączyły nowe osoby witam was serdecznie! mam pytanie czy myślałycie już jakie zabawy będziecie miały na oczepiny? to jestem ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslam troche o zabawach, bedziemy je ustalac z orkiestra pod koniec kwietnia. Napeweno nie chce miec zboczonych zabaw gdzie goscie tazaja sie po podlodze, albo udaja stosunek lub tym podobne rzeczy - bo i takie \"zabawy\" widzalm na kasecie. A na oczepiny welon sciagne sama...chyba, bo nie chce tego z lyzkami gdzie swiadkowie czy panny bija Pana Mlodego po rekach jak sciaga welon i sie obrywa po glowie Pani Mlodej:P A podoba mis ie zabawa z balonikami gdzie w srodku sa na karteczkach napisane przyszle obowiazki Mlodych np. " w domu rzadze ja", "sniadanie do lozka przynosze ja", "kase w domu trzymam ja" itp. ,a Mlodzi na zmiane przebijaja baloniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dziewczyn z Jaworzna
wtrące swoje 3 grosze jeśli wolno :):):):):):) Tak się składa, że jak już wcześniej pisałam, nie byłam na żadnym weselu w jaworznie, ale mam bardzo dużą rodzinę i byłam już na kilkunastu weselach :) Z tego co zdązyłam zauważyć-goście nie lubią zabaw, podczas których mogą np oblać swój strój wodą czy inną cieczą, ubrudzić się specjalnie itd. U mojej kuzynki była taka zabawa, że goście od strony młodej i goście od strony młodego mają za zadanie zrobić jak najdłuższy sznuerk powstały z ... zdjętych ubrań, a potem miało miejsce "przeciaganie linii" z tych ubrań...w taki oto sposób kilkanaście marynarek się popruło.... Ale-zauważyłam również, że goście lubią takie zabawy, w któych mogą wszyscy brać udział typu lokomotywa albo "mam chusteczkę..." z tym, że u mnie , tzn w mojej rodzinie ta zabawa polega na tym, że do kółeczka wchodzi ok 8 osób i każda z nich wybiera kogoś z kółka do całowania-w ten prosty sposób bardzo wiele osób bierze udział w tej zabawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram poprzedniczke. Zabawy gdzie goscie wracaja z popruta marynarka nie naleza do najlepszych, a taka \"chusteczka\" w ktorej bierze udzial kilka osob jest fajna:). Opisze Wam \"madra\" zabawe, ktoraz widzalam na kasecie: faceci (4-ch) stalo na krzeslach, rozporki rozpiete, a w dzure wsadzone mieli butelki. Partnerki tych facetow (choc nie wszyscy bawili sie ze swoimi partnerkami) mialy brac do buzi wode i wlewac ustami ja do tej butelki pomiedzy nogami - wygladalo to naprawde zenujaco, pomijajac fakt ze faceci mieli potem mokre spodnie w kroku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×