Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

margolcia_22onet.eu

ślub w tym roku!!! zobacz!!!

Polecane posty

Gość kaaaaaaaaaa
ja juz zaproszenia mam wypisane i część gości jest już zaproszona na ślub, w weekend kolejna wyprawa po zaproszenia byliśmy na gieldzie kwiatowej w tychach naprwde warto są niedrogie baaaaaaaardzo duży wybór można jeszcze inne gadżety kupić jak np. wstążki do garniturów dal panow, wstążki na butelki, kieliszki do rozbicia itp. itd. warto sie przejechać bo jest tanio i duży wybor te same zaproszenia co kupiłam w tychach były u nas na mieście o 1 zł. droższe a to w całości jak sie obliczy to troche oszczedności bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A sama je wypisywalas?? bo chyba takie kupne sa puste w srodku?? oswieccie mnie, bo sie nie orietuje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was serdecznie długo tu nie witałam ponieważ cierpie na brak czasu! ja również mam już zaproszenia i to wypisane sama je wypisałam! :) a właśnie jak myślicie ile miesięcy wcześniej przed weselem należy rozwozić zaproszenia? pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA bede roznosic tak 3 miesiace wczesniej...ale nie wiem jaka jest regula?? PS Wypisywalas wszytko sama czy wpisywalas tylko swoje nazwiska, miejscie i godzine??? Duzo mialas tych zaproszen???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaa
zaproszeń kupiłam 70 szt. w tym 10 szt na zapas a okazało sie że brakło i musiałam dokupic jeszcze 10 :o na zaproszeniu miłam do wypisania nasze nazwiska, nazwiska gości, gdzie ślub kościelny i gdzie przyjęcie weselne i oczywiście kiedy i o której do wypisania najęłam moja bratową :p bo ja mam brzydkie pismo zaczeliśmy zapraszać 3 m-ce przed, a teraz jest 1,5 m-ca do ślubu i ciągle mase kopert do rozdania ale u nas sytuacja wygląda tak że w jeden weekend jestem na uczelni to w kolejny jestem w pracy cały dzień i obecnie skończone egzaminy, ostatnie szlify pracy mgr. i w marcu obrona wszystko w jednym czasie ale jakoś to bedzie jeżeli chodzi o zasade zapraszania to zaczyna sie prosić tak 3 m-ce wcześniej i najpierw najbliższa rodzine a puźniej znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaa
mam bardzo dobrą wiadomość dal tej dziewczyny która ma mieć wesele w Dworku tym po starym Bilodzie w tą sobotę była tam moja bratowa na weselu i wróciła z tamtąd bardzo zadowolona powiedziała ze jedzenia było dużo i bylo bardzo dobre oraz że obsługa też była ok wygląd ponoć (bo ja tam nie byłam) też super no to powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja jestem ta dziewczyna co ma wesele w Dworku:) Dzieki za dobra wiadomosc!!!:)) Zaraz ide zamowic zaproszenia w Cartalii a sukienke to nie wiem kiedy zaczne szukac:/ a czas leci... Ale obraczki juz wybrane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaa
po obrączki pójdziemy prawdopodobnie do tego sklepu co jest w centrum jaworzna w ciągu sklepów tam gdzie echo, luz itp. tam był bardzo duży wybór i grawer gratis prawdopodobnie pójdziemy w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaaaaaaaaaaaaa a masz juz wybrany model obraczki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ciekawy i swierzy topik, czy moge sie dolaczyc?? jestem w podobnej sytuacji jak mnisia- mieszkam za granica a slub mam w Polsce, co prawda dopiero we wrzesniu a czasu juz bardzo malo. zalatwione mamy sale, orkiestre, kamerzyste i fotografa. z ksiedzem mielismy juz wstepna rozmowe, nauki bedziemy mieli tutaj w niemczech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaaa
moni82 nie mam upatrzonej obrączki mamy z moim facetem problem byliśmy w piatek popatrzyć na obrączki i jak mi sie dany model podoba to jemu nie i odwrotnie :-( jak juz wybraliśmy takie ktore obojgu nam sei spodobały to znowu były za drogie :-( i nie wiem co robic chyba nie bedziemy miec obrączek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam troche podobna sytulacje tyle ze nie patrzylam sie na cene, wiec jak juz znalezlismy cos co obojgu nam sie spodobalo to je zamowilismy (cana ok 580 za sztuke)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaa
dziewczyny gdzie zniknełyście ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaa
a co do obrączek znaleźliśmy na internecie piękny wzór i pójdziemy do jubilera je zamówić aby nam zrobił na osiedlu stałym jest bardzo fajny jubiler mam nadzieję że nam zrobi ładnie te obrączki wiecie coś na jego temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was serdecznie!!! co do zaproszeń to wypisywałam je sama! tzn. pisałam wszyskie dane itd. a mam do was pytanie jak myślicie lepiej kupić nowa sukienkę czy iść do krawcowej i uszyć na zamówienie??? pozdrawiam was gorąco!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam slub
moni- slub mam w Bytowie (kolo Slupska) mamy co prawda obraczki z cwilnego , dostalismy od meza babci ale ja jednak bym chciala inne a do tej dalabym cos dorobic, jakis kamyczek..... margolcia- ja bym nie dala sobie uszyc sukni na zamowienie ze strachu ze nie bylaby taka jaka sobie wyobrazam, wiem ze krawcowa ma model, wzor itd ale mam jakies takie uprzedzenie, strach ze nie wypali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margolciu ja mam ten sam dylemat.... czy szyc, czy wypozyczyc, czy kupic.????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaa
ja szyje u krawcowej ktora szyła suknie kilku moim znajomym koleżankom lub ich znajomym i wszystki były bardzo zadowolne tak wiec mam nadzieję ze ja tez bede zadowolona bo krawcowa jest już sprawdzona przez wile osób jak bylam zamawiac to akurat uszyta była suknia dla innej dziewczyny ktora byłą piękna i kazałam sobie uszyc taka samą tylko wprowadziłam tam kilka zmian tak wiec widziałam ze ta suknia niczym sie nie różni od tej sklepowej (tylko tańsza :-) ) u krawcowej możesz uszyć sobbie suknie jaką chcesz owiele taniej niz w sklepie przynosisz zdjęcie i ci taką uszyje tak wiec jak ktoś sobie upatrzy jaką orginalnąza 50000 taka sama moze mieć za 1500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mójslub.eu
Polecam portal ,gdzie znajdziecie wiele ciekawostek,porad na swój ślub:-) http://www.mojslub.eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny mogę się dołączyć? my mamy ślub 14.07.07 mamy już sale(150zł)od osoby zaproszenia rozdane nauki załatwione suknia i garnitur już jest! kamerzysta i fotograf też, jeszcze tylko samochód i obrączki. pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy Klaudie!!! Widze ze masz juz duzo zalatwione.. Jaki model obraczek Ci sie podoba, no i skad pochodzisz, przynajmniej napisz z jakiego wojewodztwa. Suknienke szylas czy kupilas??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaa
w brzęźińce dzielnica mysłowic tak gdzie jest plus to tuż obok w bloku ma swój zakład krawiecki place 1500 za suknie bolerko rekawiczki i welon ceny sukien u niej sa od 1000 do 1500 z tym ze ja mam dosyć taką bogatą dlatego cena z tych wyższych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki, jak tylko bede w Jaworznie to sie tam przejade. Tymczasem w sobote mierze sukienki w Krakowie, ale watpie zebym cos tu kupila, raczej wybiore sobie fason i jakies szczegoly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlansie bylam w Krakowie na ulicy Dlugiej i Filipa, oczywiscie nie weszla do wszystkich sklepow bo ich tam jest mnostwo, ale zobaczylam model sukienki identyczny ktory widzalam w Dabrowie Gorniczej i tu w Krakwie byl on o 500 zl drozszy!!!! Ta sama suknienka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaaa
no tak wieksza cena bo płacisz za samo to że kupujesz w krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kaaaaaaaaaaaa Masz moze jakies zdjecie podobnej sukinki jaka bedziesz miala szyta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×