Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

margolcia_22onet.eu

ślub w tym roku!!! zobacz!!!

Polecane posty

Gość margocia_22onet.eu
witam ponownie :) właśnie załatwiłam sobie wideofimowanie i zdjęcia na wesele cięko było bo obdzwoniłam chyba pół śląska ale udało się! nawet tanio mnie to wyniesie bo razem 1000 zł. wydaje mi się że to okazja! a co myślicie o dj-u na wesele? ja właśnie takiego będę mieć jest naprawdę fajny i nie drogo bierze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margocia_22onet.eu
to jestem ja tylko mnie nie zaczerniło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skad ten kamerzysta?? on w miedzyczasie robi zdjecia?? bo ja sie spotykam z cenami okolo 1000 zl za zdjecia: w domu, kosciele, na weselu i plener. a kamerownie jak juz pisalam ok. 800 zl. A co do DJ- ja na weselu to nigdy na takim nie bylam, wiec nie moge sobie tego wyobrazic,ale przynajmniej nie ma obawy ze jakis niespelniony wokalista z orkeistry bedzie falszowal:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co rozmawiałam z tym kamerzystą to on za videofilmowanie weźmie 750 zł a jeśli u niego też zamówimy tekże fotografię to za całość weźmie od 1000-do 1100 a ten dj jest naprawdę fajny grał u koleżanki na weselu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak gra DJ?? Puszcza piosenki z mp3??? i jecsze co mowi do mikrofonu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nigdy nie bylam na takim weselu i nawet jak ostatnio ogladalam duzo kaset z wesel to wszedzie byla orkiestra. Dlatego nie wiem zupelnie jak to wyglada. I pytam z ciekawosci..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, tak sobie czytam Wasz topik i może do Was dołączę... U mnie sytuacja wygląda tak: zaręczyny były w kwietniu 2005, ślub w maju 2007. Nic jeszcze nie mamy załatwione. W zeszłym tygodniu zaczęliśmy się rozglądać za lokalem (w Poznaniu) no i w bardzo miłym lokalu nad jezoirem był termin 5.05.2007 - juz na 97% jesteśmy zdecydowani. Teraz będziemy szukać kościoła, mozliwie blisko. Wesela nie przewidujemy, tylko uroczysty obiad. Bez zespołu, muza we własnym zakresie. Sukienkę będę miała z salonu siostry znajomej mojej mamy :) Generalnie chcemy pobić rekord oszczędnościowy, bo kasy brakuje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaa
kupiliśmy dziś ubranie dla mojego pana młodego :-) ale najlepsze jest to że okazało się że pół rodziny bedzie tam kupować garnitur czyli wójek, kuzyn itd. będą wyglądać tak jak PAN MŁODY byle żebym się podczas ślubu niepomylila który to mój facet ha ha ha tak więc dobra rada dla tych co jeszcze nie mają garnituru nie kupujcie w swoim mieście he he he chociaz my byliśmy najpierw w innym a okazało się ze w naszym najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyrlandia witamy cię serdecznie miło że do nas dołączyłaś :) też chetnie bym zrobiła wesele jak najtańszym kosztem ale nie wiem czy tak się da :( u mnie z kasą też ciężko zwłaszcza jak się samemu wszystko sponsoruje :( kaaaaaaaaaa jak wachają się ceny garniturów w naszym mieście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kaaaaaa
czy moglabys mi podac nr tel do twojego zespolu bo nie wiem czy to ten ale ja tez jestem nimi zainteresowana. Ich jest 5? Byłam na weselu na któórym grali i było super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaa
my byliśmy w sklepie tam w tym salonie garniturów gdzie jest hotel brojan (tak jak byś wchodziła na cmentarz od tyłu) mam nadzieję że wiesz gdzie tak kupiliśmy garnitur za 350 zł z wszystkimi dodatkami czyli koszula spinki musznik i koszula na drugi dzień pasek zapłąciliśmy za wszystko 549 zł. chcieliśmy na początku kupić jakis markowy garnitur ale stiwerdziliśmy ze mój łukasz ubiera raz na 10 lat garnitur to chyba nie ma sensu przepłacać i szukać niewiadomo czego tym bardziej ze nie mamy za dużo kasy pozostały tylko buty dla pana mlodego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaa
mam ich domowy numer 32/2257524 Marian .... nie wiem czy moge podac nazwisko oni są z chełmu śląskiego słyszałam bardzo dużo dobrych opini ale jak graja to nie slyszałam ale jak są mlodzi to na pewno graja super napisz jak tam efekt rozmowy z nimi z tego co wiem to u nich tez terminy juz zarezerwowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kaaaaaa
tak to chyba ten zespół.:) Ja mam do nich nr kom ale nie bylam pewna czy to ten zespół, ale poznaje po imieniu...Marian, mam do nich meila. Jak moj M. zadzwoni to dam znac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kaaaaaa
a tak wogole to przed chwilka wrocilam od Pinocego. Kto wie czy tam nie bedziemy miec wesela... nas interesuje raczej ta mała sala bo gości będzie najwyżej 60, wiec ta balowa nie wchodzi w gre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaa
do kaaaaa a kiedy chcesz tam mieć wesele? u pinocego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kaaaaaa
chcialam 22.09, ale ten termin jest zajety. wiesz sa wolne niedziele a mi niedziela nie przeszkadza , wiec moze 23.09. Ale boje sie zeby mi resztek z czyjegos wesela nie dali:) wiec moze jakas sobote wybierzemy, np. 1 wrzesien albo 25 sierpnia... jeszcze nie podjelismy decyzji.... ja bardzo chcialam 22.09.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaa
eno raczej resztek z czyjegoś wesela by ci nie dali bo jak by się rozniosło to nikt by nie chciał u nich wesela robic ja mam w kwietniu to ci napisze jak juz bedzie po jaka z ich strony organizacja ale to i tak bedzie po tym jak się zdecydujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaa
dziewczyny gdzie jesteście??? co sie z wami dzieje zanika nam temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po przerwie!!! wczoraj wrocilismy z Polski zalatwilismy sporo rzeczy: kupilismy zaproszenia, zamowilismy kamerzyste i fotografa ( z tym byl najwiekszy problem) rozgladalam sie za sukienkami slubnymi i okazalo sie ze z racji mojego wzrostu(180cm) lepszym wyjsciem jest uszycie sukienki wiec teraz siedze i szukam czegos ciekawego w necie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaa
zamiast cieszyc się nadchodzącym weselem to przeżywam teraz moją sesje egzaminacyjną :-( trzymajcie za mnie kciuki bo mam dzisiaj jeden z tych okropnych egz. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaaa
NO TO TEN EGZ. ZDAŁAM !!! :-) JESZCZE PRZE DEMNĄ 3 :-( MAM NADZIEJĘ ZE SIE TEŻ TAK SUPER UDA PRZEZ TĄ CAŁĄ SESJE NAWET NIE MAM CZASU CIESZYĆ SIE FAKTEM TEGO ZE WYCHODZĘ ZA MĄŻ I NIE MAM CZASU ZAŁATWIAC TYCH WSZYSTKICH SPRAW :-( ALE ŻYJE NADZIEJĄ ZE ZA NIEDŁUGO SIĘ TO ZMIENI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dibra ja dzis tez ma exam. Prosze o trzymanie kciukow :) Co do wesela to wybieramy nadal zespol i kamerzyste. Widzielismy jeden zespol ale mieli same klawisze wie bierzemy inny. A do kamerzysty dzis sie wybieram z kolezanka (bo to w miescie moich studiow a nie tu gdzie mieszkamy z narzeczonym). Relacje zdam pozniej...moze byc duzo pozniej bo od 2 tyg. brak w domu neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ostatnio sie obronilam..pojawil sie tytul mgr inż. przed nazwiskiem:))) A co do wesela to dzis jedziemy zamowich fotografa z chrzanowa. W najblizszym czasie musimy sie zdecywodac na zaproszenia i zaczac szukac sukni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaaa
moni82 jak ja ci zazdroszcze mnie to czeka przy dobrych wiatrach końcem marca czyli 1 tydzien przed ślubem tylko musze jeszcze zdać egzaminy i doszlifowac moją prace mgr. czyli nawet nie mam czasu myśleć o moim slubie i przygotowaniach :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×