Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SZUbrawiec

Do wziecia jestem

Polecane posty

oo albo jakas plaszczka sie przysssac!... haha lepiej Ty siedz na tej plazy..a jak bardzo sie wstydzisz w piaseczku Cie zakopiemy do polowy..hm.. a tam jakies robaczki... ech..pozostaje CI chybajednak hasac na plazy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh ... wracam na ziemie znaczy niewygodne krzeslo przed kompem..... lepiej... niz tworzyc takies iluzoryczne obrazy w glowie ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( i jeszcze moje piekne zdjecie nie zostalo docenione ;/ jaki ten swiat jest okrutny moze ja tez zaczne taki byc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;( ... :P usuneli widocznie no bywa... czasem ludzie nie rozumieja prawdziwego piekna... ahh Jeszcze 30 minut i obiad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech no ja mam ustawione pewne ograniczenia..wiec nie mam co liczyc ze obejze tego linka..trudno sie mowi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To do jutra bo mnie za godzine nie bedzie... skopiuj to co napisalem... linka w pasek tylko tyle :) nie powinno byc zadnych blokad. Cye.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten pan w powietrzu to ja ;) znikam... musze zebrac stroje z grzejnikow w pracy :P suszyly sie jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mejaaaaaa
jestes?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssss
Autoreczko cosik sie mijamy, jestes jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widac twarzy, wielkie zagiete nogi, zielona koszulka, szare spodenki, pilka, kosz i jacys chlopcy, podziwiajacy Pana szurawego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×