Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SZUbrawiec

Do wziecia jestem

Polecane posty

Tak jak w topiku* do wziecia zywcem ... A ze przyciagam desperatki wariatki obieg wtorny kobiety z problemami natury emocjonalnej wiec chyba bede sie cieszyl wzieciem...na tym forum ;-) a pozniej was wszystkie zbiore w jedno miejsce i wymorduje (zeby innym bylo lzej) o tyle :) zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nie
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omijają
wcale nikt się Ciebie nie boi tylko po prostu nikt Cię nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssss
kiepska prowokacja, pozatym wrzuciłes wszystkie w jeden wór..bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polinezja
a mnie rozbawiłeś :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prowokacja nie przesadzaj ... tutaj na tym forum to juz wszystko bylo co najwyzej sie powtarzam ;-) i serio serio jestem do wziecia kawaler prawiczek oczywiscie z wlasnym domostwem pracujacy ;-P auta jeszcze nie mam (blachary odpadaja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssss
szubrawiec haha no to w takim raziem marna reklama Twojej osoby bardziej sie postaraj..a z tym prawiczkiem to przesadziles ile Ty masz lat? 15?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra1
A my, desperatki wyjebiemy cie medialnie z mieszkania, a potem zakopiemy pod sosnami razem z innymi...zbierze sie niezla kolekcja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
re up: Sadze ze reklama dostosowana do poziomu odbiorcow ;-) Dla tych z wyzszej polki tez sie cos znajdzie... bardziej odpowiedniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polinezja
źle do tego podszedłeś.. nie tak sie szuka kobiety na całe zycie. nie z tej strony zaczałeś, na dzień dobry mówisz, żeś szubrawiec i te wariatki i desperatki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssss
szubrawiec widze ze masz fatalne zdanie o bywalcach forum, zabłysnij wiec i oswiec nas:)tych z wyzszej i nizszej polki tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z laski swojej jak chcecie zakopac to nie pod sosnami ;/ nie lubie iglastych ... dab prosze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssss
za miekki tyleczek sie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polinezja ;-) no tak bo to wszystko szczera prawda a te slowa sa obrazem mojej osoby ;-) to co chcesz mnie ? dostaniesz szpadel ale dolek sama musisz wykopac i tam gdzie pokaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssss
prosze jakie panisko nie dosc ze za miekki tylek to jeszcze panisko no no.. haha oj panny to Ty tu nie znajdziesz najwyzej taka co Ci tym szpadelkiem przywali;)..chyba ze bedzie desperatka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polinezja
nie mam zamiaru cię nigdzie zakopywać, ty sam już sie nieźle wkopałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na nooo to sie krowy gno ;-) Co zrobilem ? pierdoly jakies piszecie ... ja tutaj z sercem do was :P zdrowym 26 letnim... :classic_cool: a Wy ? juz mnie zamordowac chcecie wstyd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sss: sssssiijjjj jak to sie mowi w niektorych kregach ;-) oczywiscie to wszystko zartobliwie nic w zlej wierze sie prosze nie podniecac i nie brac wszystkiego na powaznie nie chce miec na sumieniu kobiecych nerwow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssss
tia zdrwoy to Ty chyba nie za bardzo jestes, a skad wiesz ze krwoy sie gnoo na no no? a bo Ty chłopak swojski jestes ;)..a z sercem Ci nie specjalnie wyszlo bardziej szpadel CI pasuje;) a jakze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssss
hah a skad 26-letni prawiczke zna słow sssij? hahaha oj mieszasz kolego mieszasz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedno Szubrawcze co Cię tlumaczy , to te wybite zęby i wstrząsnienie mozgu .... :P Tylko tym można tlumaczyć Twoj sposob odnoszenia się do kobiet .... chociaż czy na pewno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze sie nie bac, nikomu nic zlego sie nie stanie, bo ja go najpierw spale. Pozdrawiam plomiennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ssssijjj: ;-) a pewnie ze wsi i internet mam w komorce... kury tez tam w tej komorce trzymam ;-) A kto w dzisiejszych czasach jest zdrowy ... jak nie na ciele to na umysle i tak wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssss
a po co chłopaczyne odrazu palic? niech sie wyszumi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssss
ee to szubrawiec wiiista wiooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inkwizycja ale pierwej mnie ogolisz dokladnie wszedzie... wlasnorecznie co by sie diabel nie mial gdzie chowac :-) a potem mozesz palic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×