Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PrOmYcZeK-NaDzIeI

8.01 START!!!7kg w DÓŁ!!!KTO ZE MNA??ALE TAK WYTRWALE I DO KONCA???

Polecane posty

justynkie nie mam pekarnka wakademiku!powiedz i tlko jedno jka zrobi sie taki deser to nie czuc kwau bo ja np. poa jogurtem naturalnym z danona ze zbozami nie lubie kefirow serkow wiejskich i jogurtow naturalnych tego kwasu!wiec napisz ok pozdrawim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z piekarnikiem jest problem. Moje kolezanki ze studiow tez chcialy zaczac ta diete ale jak uslyszaly ze ja prawie wszystko robie w piekarniku to zrezygnowaly. Ja mysle ze mozesz zamiast piekarnika uzyc glebokiej patelni. Np moje warzywa pieczone z piersia kurczaka mozna zrobic duszone albo smazone na patelni, kurczaka tez wtedy usmazysz. Bedzie tak samo dobrze smakowac. Sa nawet gotowe mieszanki mrozonych warzyw na patelnie. Jak dodasz slodzik do kefiru to nie bedzie czuc kwasu. Najlepszy jest slodzik w pudrze albo w plynie ale jak ja szukalam to nigdzie go nie mieli i musialam kupic ten normalny w tabletkach i rozgniatam te tabletki. Popytaj w kilku aptekach, gdzies powinni miec w pudrze. Mi sie spieszylo i \"obskoczylam\" tylko te osiedlowe. Poollaa dzieki za stronki. Mam nadzieje ze to tofu bedzie mi smakowac. Lubie eksperymentowac w kuchni wiec chetnie wyprobuje cos nowego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(kurcze niby sie ucze, a co chwile zerkam na kafe :P ) takie pytanie--znacie moze jakies sposoby, cwiczenia, cokolwiek na te upiorne \"boczki\"? i czy jak schudne powiedzmy te 3 kg to one sie zmniejsza? pytania wydawac sie moga dziwne, ale nie wiem juz co mam z nimi robic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis połowicznie trzymałam dietę,tzn.mało zjadłam,ale wypiłam jedno piwko,ale to dlatego że wyszłam na miasto..Ale całe szczęście nie napadł mnie po piwie głód jak to czasami bywa. Fajnie chudniecie na tym SB!Ja na razie trwam na \"mojej\" diecie,w SB trochę mnie przerażają ceny warzyw i innych produktów. W pracy byłam silna,bo koleżanka zamówiła zestaw gyros a ja nie:). Jutro się zważę.Dobranoc:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa-- ja od jutra przechodze na SB, zrobilam liste zakupow i cos czuje ze duuzo kasy pojdzie, a wcale nie jest az tak imponujaca. Nie pamietam ile kosztuje opakowanie ricotty, ale chyba cos z 6 zl, no a takich opakowan to min2 potrzebuje, potem fety, mozzarelle, duuzo pangi, kielki, nie wposminajac o warzywach, tofu i orzechach :O Mam nadzieje ze tak samo mi ubedzie w biodrach ile z portfela :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellou nocną porą;) zjadłam jeszcze serek wiejski + 2 małe kromki kołodzieja:O Agatko--------------------> co do braku piekarnika -choć go mam , to czasami robie tak- np filet rybki zawijam w folie aluminiową, na kuchence na palnik kładę taką gruba blaszkę i jak juz się nagrzeje, to na tą blaszke kładę moje sreberko i zmniejszam ogień.kilka minut na jednej stronie, potem kilka na drugiej, kontrolne sprawdzenia i gotowe:) smakuje pysznie jak masz kuchenkę elektryczną to sreberko kładź bezposrednio na palnik:) i po kłopocie. sweet dreams

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dancing-- przyelektrycznej sreberko chyba sie spali i przyklei do kuchenki. Ja mam kuchnie elektryczna, z takim plaskim blatem i mysle ze mogloby sie to skopcic :O ale jeszcze nie probowalam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w pochmurny poranek juz po sniadanku--ser wiejski , topiony i plaster szynki jakie herbaty pijecie? bo w SB nie sa wskazane owocowe-ja nie cierpie czarnej-ziolowe dzialaja usypiajaco-buuu. i jeszcze jedno --pamietajcie zeby wazyc sie nie czesciej niz raz na tydz. -tak polecaja i faktycznie dziala to nie tak zgubnie na psychike. do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ. Od niedzieli jem tylko 2 razy w ciągu dnia :) nie czuję głodu normalnie!Wczoraj zjadłam szprotki w pomidorach i brokuły zapiekane z parmezanem (których nie dokończyłam nawet).Do tego duuużo wody. Ja nie używam piekarnika w SB,patelnia z powodzeniem wystarcza :) Jeśli chodzi o koszty,to unikam kupowania wszystkiego na raz,kupuję częściej,a mniej (tylko to na co mam w danym dniu ochotę).Już raz się naciełam-pojechałam do marketu,nakupiłam produktów,a potem większość się psuła w lodówce. Co do herbat,to piję mandarynę,czerwoną i zieloną. Pozdrawiam Was serdecznie,dziękuję za motywację jaką mi dajecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piję rózne herbaty - zielona, miętowa, rumianek, hibiskus, dzika róża, czerwona, czarna zwykła, Earl Grey, lipa. Bardzo lubię pić herbaty i zioła, lubię też różnorodność. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie u nas tych czerwonych nie ma ale musze przerzucic sie na zielona aj em de cz.. cz ynie uwazasz , ze to zgubne jest tylko 2 razy dziennie. Weim , ze moze glodu nie czujesz ale organizm szybko przestawi sie na inne spalanie. lepiej 5 razy dziennie to od zdaza to spalac , bo jest to regularne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki nie bede wymieniac waszych nikow ale pozdrawim wszystkie kochane !!!ja waze 59 kilo 2 t ygonie 5 posilkow i 4-5 kilo w dol!ciesze sei jestem zwami ale cche przejsc na south beach wiecie zeby zaczac sie odzwyaiac!!!jak bede po sesji to mysle ze zaczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzy zamiar,na razie mi to nie przeszkadza,pewnie,że jak coś będzie nie tak to będe się zmuszać.Po niedzieli planuję zrobić badania krwi,czy wszystko jest dobrze i czy nie ma jakiejś anemii itp. Taki sposób żywienia tylko w pierwszej fazie,później się poprawie. Dzięki za troskę :D Uczuliłam znajomych i rodzinkę,że jak schudnę za bardzo,albo cokolwiek niepokojącego się będzie działo,mają mi o tym powiedzieć. Na razie mam ochotę na wieeeelkiego pączka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kminek
czesc widze ze tu same konkrety:) u mnie raczej nie przejdzie taka dieta ja sie chyba ogranicze z jedzeniem. Dzis na sniadanie był serek wiejski teraz popijam kawusie potem jade na uczelnie wiec juz pewnie nic nie zjem wieczorem moze jakis owoc choc chyba wypadałoby wyznaczyc sobie godzine do ktorej moge jesc bo u mnie własnie tak jest ze praktycznie cały dzien nie jem a wiecZorem jak wrwcam ze szkoły to sie rzucam na jedzonko. Czas to zmienic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Odchudzaczki;) A ja mam dzisiaj małą imprezke, a w piatek kolejna.... dzisiaj tylko kawa+ciacho+lekka alkoholizacja a w piatek...aż się boję, że się rzucę na jedzenie, chociaz jak zauważyłam jakoś za specjalnie mnie to nie rusza, ale pewna siebie tak do końca nie jestem, więc będę czujna:D właśnie kupiłam sobie dorsza i chyba go zjem na obiad tylko z surówką tak naptrawdę to nie jestem głodna, tylko rozsądek bierze górę. zmykam miłego dzionka Kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccccccccccc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccccccccccc
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja już po śniadanku i \"obiadku\" :) Jak narazie wypiłam tylko kawe czarna bez cukru (z automatu w szkole ) + 5 pomidorków koktajlowych+ 1 normalny+ jajko na twardo i 50gram serka topionego:) Planuje o 16 zjeść jeszcze serek wiejski i tyle na dzis :) Za 11 dni mam STUDNIÓWKEEEEEE :D aaaaaaaaaa :D Do pozniej Kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---------------------TABELA NA DZIEŃ 17.01.07--------------------------------- NIK------------BYŁO-------UBYŁO------JEST------BĘDZIE--- -- -- dancing-------65-----------3--------------62---------58- -- ------- justynkie-----68-----------4--------------64---------55- -- -------- Promyczek---66----------1,5-------------64,5------59---- ------- aj em......---62,5---------3,5------------59---------55-------- ---- -nelke---------62-----------1---------------61----------55!---------- ------------------------------ aktualizacja....wczytywanie.... --------------------------TABELA WYJŚCIOWA---------------------------------- NICK--------WIEK---WZROST---WAGA---BIUST---TALIA--BIODRA -BEDZIE Promyczek--22-------176---------66,67--- 90-------- 70 ------ 96----59 Agatatenis---?-------169-----------63-------?----------? ----------?------? Ferdydurka---?-------170----------70-------9 6--------74------98-----60 Justynkie-----?--------170----------66-------96--------8 6--- --101------? *Justa*-------26-------160----------53--------?--------- -?--------?-------46 Yuki----------19-------170----------55--------88-------- -70-----95------50 aj em--------177------62,5---------90---------?----------?----- ---?------55 Poollaa------22--------160---------53---------?--------- --?-------?-------50 Elafan-------27--------168---------68,5------92--------8 2------98-----60 gunia113----18-------160-------------------------------- ------------------? nelke--------23--------160---------62-------?----------- ?---------?-------55 Kocham-----24--------161---------71-------104------86--- -----101-----? duży zamiar-34------173---------68---------?---------?----------? -------60 Katia...------26-------164---------64--------?---------- ?-----------?-------? -------------------------------------------------------- -----------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do czerwonego, wytrawnego winka-ogolnie nie cierpie ale co to sie nie robi aby byc szczuplym--no wiec pytanko? w amerykanskiej pisza pic ok. 18ej --co myslicie o tym : ja wracam ok. 21ej z pracy wiec dopiero wtedy umie je wypic , bo przeciej jak jade autem , to nie bede pic . Czy to nie zapozno????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) No to się narobiło.....:O zjadam dwa kawałki pizzy + malutki kawałeczek ciasta😭 na dzisiaj już koniec (udzieliła mi sie euforia tłumu stąd taki bilans dnia) nelke Kochana moja waga na dzień dzisiejszy napewno jest mniejsza;) Słuchajcie Babeczki! Proponuje ważyć się raz w tygodniu i co tydzień będziemy robić NOWĄ tabelę z nowymi danymi, kto nie zdąży sie zważyć ma +/- 1 dzień od daty ważenia na uzupełnienie danych), jeśli nie zdąży to czeka na wpis do następnego tygodnia, bo jak tak będziemy uaktualniać, to nam się wszystko pokaszani:O duzy zamiar-------->w mojej dietce amerykańskeij winko jest o godzinie 20, ale ja pije je różnie, chyba po prostu chodzi o to,żeby juz po tym winie nic nie jeść i tyle:) pozrowionka:) a kto tu do nas macha?:D pozdrowionka dla machacza:) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie panie! Jesli chodzi o wysoka cene warzyw to ja tez nad tym ubolewam, nie mowiac o budzecie rodzinnym i krzywych minach rodzicow bo to juz nie pierwsza moja dieta. Ja chodze do supermarketu raz na tydzien i kupuje wszystko co trzeba bo w tygodniu nie zawsze jest czas na bieganie po warzywniakach. Niestety odchudzanie to droga inwestycja bo i jedzonko duzo kosztuje i nowe ciuszki bo w starych sie topimy :P Ja na dzisiaj zakonczylam program zywnosciowy. Sniadanie: bulka z serem i ogorkiem Obiad: fasolka po bretonsku Kolacja: serek homogenizowany 0% z orzechami i aromatem waniliowym Ja tez jadam malo ale to dlatego ze nie mam czasu na 5-6 posilkow dziennie. Poza tym zawsze jadlam malo a problem z tyciem mam dlatego ze mam zla przemiane materii. Mam nadzieje ze po SB to sie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witajcie dziewczynki:) ja tak rzadko bo jestem strasznie zbiaegana, w domu nie mam chwilowo neta i brak czasu okrony ostatnio:( dzis bylam na ogromnych zakupach, bo jak juz pewni nie pamietcie;p;p od jutra;) na SB przechodze:) powiedzcie mi, ile moge zjesc tunczyka z tej piszki za jednym razem??a moge kupowac np takie szprotki w sosach, albo rybki w oleju itp?? poza tym kupilam az 5 piersi z kurczaka i sie mroza w zamrazalniku:) jajak tez sobie ugotuje dzis na twardo, zeby byly szybko dostepna przekaska:) wlasnie zajadlam kawalek tortu i czekolady(moje osratnie przed SB:) a od jutra rygor:) aa dziewczynki nie opdowiedzialyscie mi co z tymi orzeszkami i pestkami>>jakie sa dobre, co najb zapycha i jakie mozna jesc?? ja jut mam w planach:jajecznice, omlet,fete z warzywami..myslicie ze ok??oczywiscie w oliwe z oliwek tez sie zaopatrzylam(az 15 zl:( :) wiec nie moge zmarnowac tej dietki;) jesli chodzi on herbatki to ja pije 3 razy puerh, raz zielona i jakies owocowe jak mam czas i ochotke:) ps.Prosze mnie nie wykreslic z listy przy nast porzadkach:) ja caly czas jestem, jak nie fizycznie to myslami, tylko teraz napiety okres:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa zappmnialam was spytac moje kochane ekspertki...czy taka fasolke czerwonba konserwowa to moge jesc??bo sobie 2 puszki kupilam, bo lubie, a nie wiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Promyczek postaram sie troche Ci pomoc: *tunczyka na raz mysle ze pol puszki spokojnie a jak zjesz cala to chyba az tak bardzo zle nie bedzie, tunczyk malo kaloryczny, oczywiscie ten w sosie wlasnym nie w oleju *rybki w sosie pomidorowym chyba sa dozwolone, to w sumie to samo co ryba z koncentratem, co do rybek w oleju to pewna nie jestem ale i ryba i olej sa dozwolone wiec chyba tak *z orzeszkow najbardziej lubie pistacje, niestety sa drogie :/, dobre tez sa wloskie orzechy; jak mam ochote na cos malego a dobrego to biore wlasnie pistacje *jajecznice jadam prawie codziennie, nie wymaga duzego przygotowania a jest pyszna :D mozna jesc z roznymi dodatkami, co kto lubi: pieczarki, chuda szynka, cebulka, szczypiorek, papryka, ziola; mozesz tez sobie zrobic omlet z samych jajek, ja smaze omleta a potem na talerzu wkladam w srodek jakies warzywka i skladam na pol * z ta fasolka to dziwna sprawa bo niektore maja w zalewie cukier. Ja szukalam tych bez cukru i szczerze mowiac nie znalazlam, to chyba standardowy przepis i wszystkie firmy go dodaja. Powiem Ci jednak ze ja az tak rygorystycznie do tej diety nie podchodze bo naprawde ciezko znalezc niektore produkty a nie dysponuje wlasnym ogrodem ze moglabym wszystko sama wyhodowac, wiec jak zjesz raz na tydzien czy dwa pol puszki takiej fasolki to swiat sie nie zawali Mam nadzieje ze troche pomoglam. Zycze powodzenia i witaj na pokladzie wsrod plazowiczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki!Ja się dziś w końcu zważyłam i ważę 51,5kg(startowałam z wagi 53kg).Czyli 1,5 kg schudłam w ciągu 10dni.Chyba średni wynik co?Chciałabym żeby do niedzieli było 51kg,ale jak to będzie to nie wiem. Poollaa,zobaczę jak Ci waga będzie spadać,to może też w końcu spróbuję tej SB:)!Bo masz takie same wymiary to zobaczę czy Ci też będą leciały kilogramy jak innym dziewczynom. Dziś jakoś wieczorkiem byłam głodna,ale wzięłam dodatkowo jogurt i mandarynkę i jakoś to przeszło. Mam pytanko:czy może któraś z Was wynalazła jakieś niskokaloryczne jogurty?Ja się staram jeść Jogobellę Light (60kcal/100g),ale czy są jeszcze jakieś które mają tak mało kalorii lub mniej? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dancing: wpisalam swoja.. nie wiedzialam jaka Twoja:( nastepnym arzem sie poprawie:P agata Tenis: To tys ta slynna agata?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po imprezce:) więcej już nic nie zjadłam, powstrzymałam się tez od alkoholizacji:D Justa prawda, że fajnie tak patrzeć jak waga się zmniejsza:)GRATULACJE!!!!od razu człowieka to napędza do dalszego działania(ja tak mam) Widzę ,że większość dziewczynek ma zapędy na SB :) może ja też?qurcze musze to przemyśleć Czy może mi któraś z Was powiedzieć ile tak mniej więcej wynoszą zakupy na tydzień tej diety?Ciekawi mnie to bardzo. nelke....jakoś to przeżyłam, tylko niepotrzebnie zmieniłaś datę:P,a to zburzyło mój porządek;) zmykam do kuchni -gwiźdżą na mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i konczymy kolejny dzien 5 posilkowy jest ok buziaki dziewczynki do jutra cieszesie ze daje sobie rade w sesji!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
promyczek-co do tunczyka -polecany jest w SB nawet cala puszka ale w wodzie i sosie wlasnym-czyli poszukaj bez oleju i innych sosow gdzie jest tez duzo cukru. co do orzeszkow -ja polecam ziemne do luskania -maja mniej tluszczu niz te z puszki i tak jak pistacje zabieraja troche czasu przy obieraniu i tym tez juz sie najesz--nie wiecej niz 15 szt. dziennie -najlepiej jak ktoras pisala daj do miseczki i delektuj sie przy jedzeniu -powoli co do jogurtow niskotluszczowych -ja polecam zwykla maslanke czy siadle mleko ma tylko 8 kalorii , jak dodasz czerwona pozeczke lub malinki mrozone to smakuje super . owoce jagodowe sa wskazane na zabicie glodu cukrowego polecam galaretke bez cukru-popatrzecie w sklepach i po ugotowaniu dodajcie slodzik --do lodowki i po 3 lyzki dziennie -zabija glod cukrowy ze szok. No to na tyle ja dzisiaj 4 dzien na diecie balam si e 3go , bo zawsze mialam wtedy napady cukrowe i trzesawki ale uplynelo spokojnie. dzisiaj mi troche slabo ale ogolnie jest ok. w noc yjak przyszlam z pracy ie umialam zasnac-chyba czulam troche glod , bo jadlam o 17ej i to na tyle. na sniadanie herbatk az mlekiem i plaster szynki i serek topiony a jeszcze chcialam cos dodac: najgozej przerabiany cukier jest rano tsk do 11-12 , dlatego wtedy powinnismi uwazac co jemy najbardziej, i to samo po 18ej w porze obiadowej jest lepiej wiec mozna troche sobie pozwolic-mam na mysli na obiadek : miesko , salata--oczywiscie slodycze sa o kazdej porze zle przerabian wiec odpadaja.HA!HA! jak juz pisalam mam lekka cukrzyce i mierze po kilka razy dziennie cukier wiec wiem kiedy sa najgorsze wyniki i po czym. do potem papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×