Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PrOmYcZeK-NaDzIeI

8.01 START!!!7kg w DÓŁ!!!KTO ZE MNA??ALE TAK WYTRWALE I DO KONCA???

Polecane posty

Witaj Promyczek! Ja i justynkie radzimy sobie dobrze - jesteśmy na forum SOUTH BEACH - START. Tutaj niestety nikt nie zagląda, więc się bardziej udzielam tam. Zapraszamy do nas :) A jak Twoje odchudzanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem. Dawno tu nie bylam bo faktycznie topik o SB jest bardziej aktywny a tutaj w pewnym momencie zaczelam prowadzic prawie monolog. Zreszta czasami nie mam czasu i wpadam szybko zeby cos napisac a ten temat zawsze jest hen hen daleko i nie chce mi sie szukac. Promyczek a moze wpadniesz do nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane pamiętam o Was,chociaż udzielam się często gdzie indziej :) Jestem teraz prawie tak szcupła jak chciałam byc !!!!! Mogę z zadowoleniem podać pełne wymiary!!!!! Wzrost:177 cm Waga:58 kg Biust:90 cm Talia:65 cm!!!!! Biodra:92 cm!!!!!!!!!!!!!!! jesr super puki co,pomimo,że dieta nie była do końca przestrzegana,po prostu ograniczyłam żarcie :D!!!!!!!!!! Zyczę Wam zadowolenia z siebie,bo to najważniejsze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Ja czytam Was na bieżąco,chociaż faktycznie mało piszemy.Czytam też na bieżąco topik o south beach gdzie jest Justynkie i Elefan.Ja próbowałam tej diety,ale stwierdziłam że nie jest ona dla mnie,stanowczo za droga.Poza tym ja uwielbiam owoce i jogurty,no i nie zauważyłam żeby jakoś szczególnie waga mi spadała.Zeszły tydzień był tragiczny z dietą.Ale mam nadzieję,że w tym tygodniu będzie lepiej.Zaczęłam od wczoraj chodzić po pół godziny na stepperze i robię 100 brzuszków.Justynkie-czy dał Ci jakieś efekty stepper,ile czasu dziennie chodzisz? Pozdrawiam wszystkich i życzę wytrwałości w dietkowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Justa 🌼 Sama się nie mogę nacieszyć :D czasami mam dni,kiedy chciałabym,byc jeszcze szczuplejsza,ale na razie to mi wystarczy.Moich wymarzonych 55 kg nie osiągnęłam,ale z 2 strony gdybym tyle wazyła,to może byłabym za chuda??Chociaż mój facet stwierdził,że mogłabym być jeszcze trochę szczuplejsza 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj em---> super, gratuluje. Masz idealne wymiary przy Twoim wzroscie. Dziewczyny startujace w wyborach miss itp czasami maja wiecej od Ciebie a nigdy nie zauwazylam zeby byly malo szczuple. Swojego faceta odeslij na ksiezyc :P Jestes dosc wysoka i jak jeszcze schudniesz to bedziesz za chuda. Niech on lepiej pojdzie z Toba pobiegac zamiast mowic ze powinnas byc szczuplejsza :P Justa---> ja chwilowo tez zaniedbalam SB bo cierpie na brak funduszy a nie mam wsparcia w postaci mamy :/ owszem ona kupuje mi jedzenie ale mam wydzielona porcje warzyw zeby jesc tez inne rzeczy. Waga stoi ale to nic, wierze w to ze jeszcze kiedys sie ruszy. Jak pojawia sie w sklepach tansze warzywa to zastosuje znowu I faze zeby spadlo mi troche. Stepper troche zredukowal poziom cellulitu, zmniejszyl mi sie obwod uda i nogi staly sie twardsze. Niestety nie dziala w ogole na lydki :/ ostatnio nie cwicze bo jestem zawalona zajeciami i kolokwiami ale cwiczylam 40 min dziennie i do tego machalam w tym czasie butelkami z woda. Polecam cwiczenie do muzyki. Ja znalazlam dosc szybka, stare przeboje z lat 90 i chodzilam w rytm muzyki. Szybciej lecial czas a nogi same sie ruszaly do rytmu. No i poprawia sie kondycja bo pierwszy raz wytrzymalam zaledwie 10 min :p wydluzalam czas codziennie o 5 min i doszlam do 40. Kiedys w ogole zalozylam sobie sluchawki na uszy, wlaczylam radio i tak tuptalam do jakiegos programu z muzyka klubowa ktorej nie lubie ale fajnie sie do niej chodzilo. Po pewnym czasie zeszlam i okazalo sie ze tuptalam tak ponad godzine :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×