Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PrOmYcZeK-NaDzIeI

8.01 START!!!7kg w DÓŁ!!!KTO ZE MNA??ALE TAK WYTRWALE I DO KONCA???

Polecane posty

🌼 Gratuluję wszystkim sukcesów,zarówno naukowych jak i tych w gubieniu zbędnych kilogramów :) Jestem z siebie cholernie zadowolona, z Was z resztą też :D Na prawdę,Dziewczyny,gdyby nie Wy nie znalazłabym siły do tego odchudzania.Dziękuję bardzo :) TABELA KONTROLNA -OFICJALNE DANE- PIĄTEK 02.02.2007r------- -------------------------------------------------------- ------------------------------ ------------------WAGA---------WAGA-------BIUST-------- TALIA-----BIODRA- NICK-------------BYŁO--------UBYŁO------UBYŁO------UBYŁ O-----UBYŁO- agataTenis------63-------------????-----------?????----- ----?????---------?????-- Poollaa-----------53-------------????-----------?????--- ------?????---------?????-- *Justa*-----------53-------------????-----------?????--- ------?????---------?????-- aj em------------62,5------------5,5-----------1-------------7---------10!!!!-- justynkie-------66--------------????-----------????----- -----????-----------????-- Promyczek-----66,6-----------????------------????------- ---????----------????-- duży zamiar---66,5-----------????------------????----------?????- ---------????-- Elafan-----------70------------4,8 kg---------0 cm----------8 cm-------2 cm-- dancing---------65-------------?????-----------????----- -----?????----------?????-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Dziewczynki:-) Super, że tak ładnie gubicie kilogramy, naprawdę aż miło popatrzeć. Gratuluję z całęgo serducha🌼 Mi też baraaaardzo dużo daje to, że się tu wspólnie motywujemy, nie będę oryginalna i również powiem, że gdyby nie Wy to nie wiem jak by przegiegało moje odchudzanie(na 90% dałabym za wygraną przy pierwszej lepszej małej porażce) Elafan.....dzięki za zaproszenie na topik SB :-) Wpadaj do nas częściej. ...A już miałam plan, że bdybyś tu dzisiaj sama nie zaglądnęła upomniałabym się o Ciebie na w/w topiku:-)....milutko, że się dzisiaj pojawiłaś i obyło się bez mojej interwencji;-) hihi a teraz konkret: --------------------------------------------------------------------------------------- -----TABELA KONTROLNA -OFICJALNE DANE- PIĄTEK 02.02.2007r-------- -------------------------------------------------------- ------------------------------ ------------------WAGA---------WAGA-------BIUST-------- TALIA-----BIODRA- NICK-------------BYŁO--------UBYŁO------UBYŁO-------UBYŁO-----UBYŁO- agataTenis------63-------------????-----------?????----- ----?????---------?????-- Poollaa-----------53-------------????-----------?????--- ------?????---------?????-- *Justa*-----------53-------------????-----------?????--- ------?????---------?????-- aj em------------62,5------------5,5-----------1-------------7- --------10!!!!-- justynkie-------66--------------????-----------????----- -----????-----------????-- Promyczek-----66,6-----------????------------????------- ---????----------????-- duży zamiar---66,5-----------????------------????----------?????- ---------????-- Elafan-----------70------------4,8 kg---------0 cm----------8 cm-------2 cm-- dancing---------65-------------5kg------------2cm---------12cm!!-----4cm-- --------------------------------------------------------------------------------------- Wiem, ze troszkę mało kilogramów mi ubyło od ostatniego ważenia, ale na moje oko to teraz mam więcej masy mięśniowej, która też i więcej waży:-) Jestem bardzo szczęśliwa i zadowolona z tego co do tej pory osiągnęłam, a wiem, że to dopiero początek i że przede mną jeszcze nie jeden mały sukcesik:-) Pozdrawiam Was milutko i czekam pozostałe wpisy naszych odchudzaczek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? tak czasami zaglądam na inne dietkowe topiki i musze stwierdzic, że u nas jest baaaaaardzo spokojnie:-) nie ma żadnych nalotów \"nawiedzonych\"osobistości - hihi...właśnie natknęłam sie na taką jedną pomarańczkę na innym topiku i jak ją czytam, to nie wiem, czy smiać się, czy płakać:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to aktualizujemy: -------------------------------------------------------- ------------------------------- -----TABELA KONTROLNA -OFICJALNE DANE- PIĄTEK 02.02.2007r-------- -------------------------------------------------------- ------------------------------ ------------------WAGA---------WAGA-------BIUST-------- TALIA-----BIODRA- NICK-------------BYŁO--------UBYŁO------UBYŁO-------UBYŁ O-----UBYŁO- agataTenis------63-------------????-----------?????----- ----?????---------?????-- Poollaa-----------53-------------????-----------?????--- ------?????---------?????-- *Justa*-----------53-------------????-----------?????--- ------?????---------?????-- aj em------------62,5------------5,5-----------1-------------7- --------10!!!!-- justynkie-------68----------------6-------------2----- -------5-------------6-- Promyczek-----66,6-----------????------------????------- ---????----------????-- duży zamiar---66,5-----------????------------????----------?????- ---------????-- Elafan-----------70------------4,8 kg---------0 cm----------8 cm-------2 cm-- dancing---------65-------------5kg------------2cm------- --12cm!!-----4cm-- -------------------------------------------------------- ------------------------------- aj em---> dziewczyno jak Ci sie udalo zgubic az 10 cm w biodrach? Respect :P dancing----> 12 cm w talii? Łojezuuuu... ja tez chce! Podlaczam sie pod Was ze to forum dziala motywujaco. Glupio tak sie najesc porzadnie a potem przyznac ze wgaa skoczyla o 3 kg, albo tak po prostu zniknac i wiecej nie pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki ale to zasluga wczesniejszego najwidoczniej niezdrowego trybu zywienia i zlego metabolizmu. Kazda zmiana w jedzeniu powoduje szybka zmiane wagi. Wazniejsze sa jednak centymetry niz kilogramy bo to przynajmniej widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie ze zyje i dieta idzie ok z pomoca w tabelce sa zle dane pozdrawiam wszystkich dietowiczow zycze wytrwalosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tabelki , uwazam , ze wzrost tez jest wazny -bo przeciez te 70 kg u 150cm i 180cm kobiet to calkiem inaczej wygladaja. nadal nie zmierzylam biust , biodra itd. i chyba juz nie zmierze-mala wciela mi gdzie meter. A ze mierzylam sie sto lat temu to nawet nie wiem ile mam. Jak pomysle to nigdy w zyciu nie mierzylam bioder. Pas tak , bo do kupna spodni . Cycki-mam 75B i to na tyle.HA!HA! na razie ciesze sie z tych 3,5 kg -powoli znikaja kolka ratunkowe w pasie-a to byl najgorszy bol dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duży zamiar-witaj Kochana.Dobrze, że u Ciebie wszystko ok:-) Co do danych w tabelce-nie ma ani wzrostu, ani wieku, bo to jedynie tabela kontrolna. Mamy już przecież taką tabelę ze wszystkimi danymi i jakby je wszystkie wkleić miejsca by zabrakło. Dletego co tydzień jedynie aktualizujemy dane :-) Ale z Ciebie leniuszek.... aktualizacja: -------------------------------------------------------- ------------------------------ -----TABELA KONTROLNA -OFICJALNE DANE- PIĄTEK 02.02.2007r-------- -------------------------------------------------------- ------------------------------ ------------------WAGA---------WAGA-------BIUST-------- TALIA-----BIODRA- NICK-------------BYŁO--------UBYŁO------UBYŁO-------UBYŁO-----UBYŁO- agataTenis------63-------------????-----------?????----- ----?????---------?????-- Poollaa-----------53-------------????-----------?????--- ------?????---------?????-- *Justa*-----------53-------------????-----------?????--- ------?????---------?????-- aj em------------62,5------------5,5-----------1-------------7- --------10!!!!-- justynkie-------68----------------6-------------2----- -------5-------------6-- Promyczek-----66,6-----------????------------????------- ---????----------????-- duży zamiar---68,5-----------3,5------------????----------?????- ---------????-- Elafan-----------70------------4,8 kg---------0 cm----------8 cm-------2 cm-- dancing---------65-------------5kg------------2cm------- --12cm!!-----4cm-- --------------------------------------------------------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myslalam , ze tu robi to tylko jedna osoba , zeby nie bylo zamieszania wiec nie chcialam sie wtracac. Duzo topikow zastrzega sobie samowolne wklejanie tabelek. no wiec dziekuje ci dobra kobieto HA!HA! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! ja znow tylko na chwilke, jutro egzam, cholernie sie stresuje, bo nie jestem tak przygotowana jakbym chciala :( jutro mam nadzieje kupic ten zakichany centymetr i sie zmierze. Jutro tez wyprobuje to oczyszczajace cos - BodyPure24 dam znac jak poszlo, podobno to ladnie oczyszcza organizm, zobaczymy... pozdrawiam Was! trzymajcie sie dzielnie Babeczki jak tylko zdam te egzamy to bede czesciej wpadac buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja jutro sprawdzę swoją wagę i wpiszę do tabelki,bo ostatnio troszkę podjadałam.Powinnam jutro iść na basen,ale raczej nie pójdę bo idę na zakupy(wiecie,wypłatka była:)).Gratujluję Wam super wyników w dietkowaniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny z samiutkiego rana :) dancing --->jak miło, że o mnie pamiętasz :) jeszcze raz gratuluje sukcesów i całego Twojego zapału. Jadę sobie na weekend do domku, do rodziców. Bardzo się cieszę, że zobaczę rodzinkę. Weekendy są zawsze najgorsze dla odchudzających, bo w domu zwykle stoi ciasto, albo jakieś inne pyszności. Na szczęście na tej diecie nie ciągnie mnie tak bardzo do słodyczy, więc nie ma problemu. Gdy 2 tygodnie temu byłam w domu, to przeszło gładko :) Więc pojawię się w poniedziałek! papap!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Doberek w to słoneczne popołudnie:-) Nareszcie słoneczko sie pojawiło-człowiek od razu inaczej funkcjonuje:-) Troszkę mi się dzisiaj pospało, znowu czasu mi na wszystko zabraknie... Wiecie co? Wczoraj miałam w domu sabotażystkę;-) Na kawkę przyszła kumpela i wiedząc, że się odchudzam przytachała pyszne ciacha (kremówki i takie pyszne omlety z bitą i dżemerem)-to dla siebie, a dla mnie przyniosła koszyczek kiwi.Niby wszystko ok, bo niedługo faza II więc kiwi jeszcze twardawe mogą przeleżakować i zjem je jak już będę mogła.Co chwilę słyszałam...\"a może jednak się skusisz?\", ale dałam radę i pozostałam przy swojej przegryzce w postaci pistacji, potem na stół wjechały jeszcze pachnące manarynki....DAŁAM RADĘ!!!!Nic nie tknęłam!!!!A ta moja \"wredna małpa:-D\" chciała mnie złamać hihi, ale jej się nie udało, no, ale to jeszcze nie koniec mojej opowieści.Została jedna kremówka, to ja na to\"zabieraj ją do domu, zaraz ci ją zapakuję\", a ona na to...\"nic nie będę zabierać, jak chcesz to ją wyrzuć i tyle\"-prawda, że wredotka:-D? No i nie zabrała ze sobą tego ciacha....zjadłabym, bo wyglądało i pachniało bardzo apetycznie, ale pomyślałam-dieta, to dieta-nie ma zmiłuj!zapakowałam ciacho i mandarynki, kiwi też schowałam z pola widzenia. Ciasteczko dzisiaj ze smakiem zje Tato, albo Mama.No i po kłopocie:-) Tak więc Elafan....widzisz....wszędzie czai sie jakaś pokusa:-D Grunt to silna wola i dążenie do wyznaczonego celu. Dałam radę-myślę, że u Ciebie też tak będzie:-) Trzymam kciuki.Nie daj się porwać w objęcia gęstych pysznych sosów i słodkich domowych wypieków! No i jeszcze jedno....my tu pamietamy o wszystkich, nawet jeśli chwilowo kogoś tu nie widać:-) Dziękuję za miłe słowa-zapał się jeszcze nie wyczerpał:-) Duży zamiar...u nas w tej bandzie nie ma oficjalnego szefa:-D Sami samozwańcy,hihi A co do wagi....pomalutku...pomalutku....cel już coraz bliżej....u mnie jakby waga teraz spada bardziej powoli, ale grunt, że spada. *Justa*.........!!!!!!!!!!! Dosyć już tych szaleństw po sklepach:-D! zostaw troszkę kasy na jedzonko,hihi, no i obowiązkowo wpisz się do tabelki, bo normalnie przełożę Cie przez kolano;-) Ciekawe jak tam Poollaa.....mam nadzieję, że wszystko poszło gładko i egzamin zaliczony:-) Poollaa dla Ciebie 🌼 Zaciekawiło mnie to oczyszczanie-muszę o tym poczytać. Nie zapomnij wpisać się do tabeli. Promyczek...Justynkie...Agatko...Aj em....gdzie jesteście:-)? pozdrawiam milutko, miłego dzionka🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dizewcyznki poleglam 3 dni z zycia no ale duzo sexu wiec moze troche spalam!!!ale biore sie za siebie bo klub fitnessowy otwieram musze byc w formie a poza trym cche dbac o siebie!!!przez faceta mnie z rownowagi wyprowadzil!!!ale teraz bede troche ternowc wiec mysle ze zrzuce to narazie wroce do 5 posilkow regularnych!!!chyb tyle narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuję: -----TABELA KONTROLNA -OFICJALNE DANE- PIĄTEK 02.02.2007r-------- -------------------------------------------------------- ------------------------------ ------------------WAGA---------WAGA-------BIUST-------- TALIA-----BIODRA- NICK-------------BYŁO--------UBYŁO------UBYŁO-------UBYŁ O-----UBYŁO- agataTenis------63-------------????-----------?????----- ----?????---------?????-- Poollaa-----------53-------------????-----------?????--- ------?????---------?????-- *Justa*-----------53--------------4-----------?????--- ---------3-----------1---- aj em------------62,5------------5,5-----------1-------------7- --------10!!!!-- justynkie-------68----------------6-------------2----- -------5-------------6-- Promyczek-----66,6-----------????------------????------- ---????----------????-- duży zamiar---68,5-----------3,5------------????----------?????- ---------????-- Elafan-----------70------------4,8 kg---------0 cm----------8 cm-------2 cm-- dancing---------65-------------5kg------------2cm------- --12cm!!-----4cm-- -------------------------------------------------------- ------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem :D tylko troche z czasem kiepsko. W poniedzialek niby ostatni egzamin, ale wiem juz, tzn domyslam sie ze piatkowego nie zaliczylam wiec bedzie jeszcze poprawka. Mam nadzieje ze ten poniedzialkowy zalicze od razu bo w sumie duzo jeszcze pamietam z wrzesniowej poprawki z biochemii a tutaj chemia zywnosci wiec tematyka podobna. Ale oczywiscie uczyc sie trzeba! Codziennie depcze sobie na stepperku, dzisiaj chyba wylalam ostatnie poty. Tragedia... cieklo ze mnie jakbym sie czyms porzadnie schlapala no ale pomyslalam ze to chyba dobrze bo moze z 0,5 kg chociaz wypoce :P niestety to co wypocilam od razu musialam wypic, tzn wypilam wode :P wiec sie wyrownalo. Odwieczny problem z zaparciami juz minal jak reka odjal :D a to wszystko za sprawa siemienia lnianego. Jednak ten zwykly w ziarenkach jest lepszy niz mielony. Popijam kleik lniany 2 razy dziennie i moge spokojnie prowadzic toaletowe seanse :P W kuchni od rana czeka na mnie pokusa w postaci pysznego adwokatowego ciacha. Zjadlam jeden kawalek bo stwierdzilam ze skoro ta dieta ma byc moim sposobem na zycie to jeden kawalek nie zaszkodzi a przynajmniej po pewnym czasie nie rzuce sie na pol blachy. Poza tym od razu poszlam sobie tuptac na stepperze wiec ciasto zostalo spalone. Agatatenis-----> nie martw sie tym ze poleglas. Skoro jestes zawodowym instruktorem to nie powinnas miec problemow z kondycja i sportem wiec szybko to spalisz, zreszta pewnie juz sie troche spalilo za sprawa pewnej przyjemnej rzeczy :P ach ci faceci, oni to zawsze potrafia cos namacic. Jak to dobrze ze ja na razie jestem sama, chociaz mam dziwne przeczucie ze ten stan nie potrwa dlugo :P ciesze sie wiec samotna wolnoscia poki moge :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) zrobiłam dzisiaj zupke z soczewicy, wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że nie chciała mi sie rozgotować (nie miałam zielonej, tylko tą drugą) ale pomijając troszke twardawą soczewicę zupka wyszła pyśna:-) Justynkie.........Kochana podaj mi przepis na to ciacho.musze niedługo coś słodkiego zmajstrować:) pozdrawiam i zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sernik na zimno Składniki: *serek Fidura 3% (duży, moim zdaniem moze tez byc serek homogenizowany 0%) *jogurt naturalny 0% bez cukru *słodzik *aromat waniliowy *2 łyżki żelatyny Przygotowanie: Żelatyne rozpuścić w 200 ml wody (gorącej), ostudzoną zmieszać z resztą składników. Przełozyć do salaterek. Można też zrobić kakaowy( dodac kakao) lub straciatella (dodać startą gorzka czekoladę) Jesli dodasz piane z bialek to bedzie bardziej puszyste. Na te skladniki to tak z 2 jajek ta piana. Potem mozna to pokroic w kostki i zanurzac w czekoladzie. Nie jadlam ale na pewno jest pyszne :D Moja zupa z soczewicy tez super wyszla ale dalam mnostwo cebuli i czosnku ze to byla chyba bardziej zupa cebulowa niz z soczewicy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups, pomylily mi sie tematy i myslalam ze chodzi o sernik na zimno :P. Na ciacho przepis podaje ale ostrzegam ze wcale dietetyczne to ono nie jest :P Skladniki: * 2 i 1/4 szklanki maki *2 szklanki cukru *6 jajek *kostka margaryny *15 lyzek oleju *10 lyzek adwokatu *2 cukry waniliowe *2 lyzeczki proszku do pieczenia Margaryne, olej i cukier zagotowac. Gdy przestygnie, wlac adwokat i wymieszac. Odlac pol szklanki na polewe. Do reszty dodac zoltka, make i cukier waniliowy a na koniec piane z bialek. Piec ok 45 min w temp 200-220 stopni. Po upieczeniu i wystygnieciu polac polewa. Mozna tez nie dodawac adwokatu a wyjdzie pyszna babka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to aktualizujemy: -------------------------------------------------------- ------------------------------- -----TABELA KONTROLNA -OFICJALNE DANE- PIĄTEK 02.02.2007r-------- -------------------------------------------------------- ------------------------------ ------------------WAGA---------WAGA-------BIUST-------- TALIA-----BIODRA- NICK-------------BYŁO--------UBYŁO------UBYŁO-------UBYŁ O-----UBYŁO- agataTenis------63-------------????-----------?????----- ----?????---------?????-- Poollaa-----------53-------------????-----------?????--- ------?????---------?????-- *Justa*-----------53-------------????-----------?????--- ------?????---------?????-- aj em------------62,5------------5,5-----------1-------------7- --------10!!!!-- justynkie-------68----------------6-------------2----- -------5-------------6-- Promyczek-----66,6-----------3,5------------????------- ---4----------1- duży zamiar---66,5-----------????------------????----------?????- ---------????-- Elafan-----------70------------4,8 kg---------0 cm----------8 cm-------2 cm-- dancing---------65-------------5kg------------2cm------- --12cm!!-----4cm-- -------------------------------------------------------- -------------------------------czesc KOBITKI!!ja nadal tylko nauka i te egzaminy...jak ja nieznosze sesji:(ale juz niedlugo...i wkoncu bede mogla z Wami spedzac wiecej czasu:)hurraaaaaa:D u mnie tak sobie tzn staram sie ograniczac w jedzeniu, nie jem chlebka, jem duzo bialka, ale raz, no gora 2 w tyg robie sobie tzw wyzerke:( kuouje slodycze i tak sie nimi najadam, ze pozniej przez kilka dni mnie brzuch boli;)wiem ze to niezdrowe, ale na mnie dziala i chudne:) moze wolniej, ale jaos to leci...teraz sie boje nast tyg, bo jade na kilka dni do rodzinki, atam zawsze przybieran ze 2 kilo:(nie chceeeeeeee!!!!a jaki taki łakomczuszek jestem:( ok...wracam do nauki.....ehh>>prawo administracyjne:(papap NIE ZAPOMINAJCIE O MNIE!!!!!!!!!!!!!!!!:);)paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ja od dzisiaj znowu z Wami, tym razem bardziej regularnie- obiecuje:* Teraz jeszcze tydzien do szkółki, a pozniej 2 tygodniowe ferie :) U mnie waga cały czas 55kilo:) mimo, że ostatnio na talerzu o wiele za duzo i o wiele za czesto:) Na szczecie efektu jojo narazie nie ma:) Teraz chyba bardziej bede patrzała na to co jem :) zeby jesc zdrowo, a przy okazji chudnąć, bo nadwagi nie mam :) ale pare (5kilo) kg mniej by sie przydało:) Taki moj mały planik to, aby przez te 3 tygodnie schudnąć 5kilo:) Zeby zaraz po feriach przyjsc do szkoły jako nowa JA:) Tzn JA ale w \"nowym\" ciele :) Ide szykowac pange do upieczenia w piekarniku:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta jest aktualna
Aktualizuję: -----TABELA KONTROLNA -OFICJALNE DANE- PIĄTEK 02.02.2007r-------- -------------------------------------------------------- ------------------------------ ------------------WAGA---------WAGA-------BIUST-------- TALIA-----BIODRA- NICK-------------BYŁO--------UBYŁO------UBYŁO-------UBYŁ O-----UBYŁO- agataTenis------63-------------????-----------?????----- ----?????---------?????-- Poollaa-----------53-------------????-----------?????--- ------?????---------?????-- *Justa*-----------53--------------4-----------?????--- ---------3-----------1---- aj em------------62,5------------5,5-----------1-------------7- --------10!!!!-- justynkie-------68----------------6-------------2----- -------5-------------6-- Promyczek-----66,6-----------3,5-----------????------- ---4------------1---- duży zamiar---68,5-----------3,5------------????----------?????- ---------????-- Elafan-----------70------------4,8 kg---------0 cm----------8 cm-------2 cm-- dancing---------65-------------5kg------------2cm------- --12cm!!-----4cm-- -------------------------------------------------------- ------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesac dziewycznki!!!! dziękuje Justynkie za pocieszenie wiem ze wroce do wagi i wiem ze che sie zdrowo odzywaic bo sie dobrze czue z tym wiadomo!!!poczytam dzis o tej south na sokojanie i mysle ze wrto by bylo zacząć!!!!buziaki!dzis juz jabluszko i jogurcik ale nie che mi sie jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×